1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
31. črc 2012

@danny38 nooo krátí, 13.8. začínám, ale přijde mi to jako věčnost

danny38
31. črc 2012

@janulkaa23 Neboj se nic, určitě to vyjde 😉 Miminka si nejvíc zaslouží právě všechny snažilky, které musí podstupovat umělé oplodnění, už jen proto, že musí zvládnout nápor psychiky, odvahu, bojovnost, trpělivost atd. 🙂

danny38
31. črc 2012

@mmirunda Jen si nemysli, to se přehoupne jak nic a než se naděješ budeš mít v bříšku první injekci 😀

mmirunda
31. črc 2012

@danny38 já už bych spíš chtěla mít v bříšk mimíska 😉 injekce se dost bojím ...

janulkaa23
31. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 děkuji za podporu 🙂) mooc si toho vážím 🙂

danny38
31. črc 2012

@mmirunda Nic se neboj, stojí to za to a až budeš mít mimíska v bříšku, budeme ti všechny moooc držet pěsti, aby se tam pořádně zavrtal 😉 Tahle podpora, která v této diskuzi je, je naprosto neuvěřitelná, moc mi pomáhala 🙂 Občas se přistihnu, jako bych prožívala každý příběh, který se tady u všech odehrává 🙂 Asi jsem divná 😀

danny38
31. črc 2012

@janulkaa23 Neboj, na vás všechny budu tak dlouho prskat těhu bacily, až v horní tabulce bude prázdno 😉

mmirunda
31. črc 2012

@danny38 Nejsi divná, taky to tak prožívám, na holky myslím i když jsem v práci. Někdy na to myslím prostě pořdá. Máš pravdu, tuhle podporu by mi nikdo nikde nedal a já jsem strašně vděčná, že tady jsi ( a nejen ty, i všechny ostatní ) 🙂 🙂

danny38
31. črc 2012

Jinak od včera jsem konečně bez utroše 😀 Zajímalo by mně jak dlouho se drží ještě v těle po vysazení 😠 Myslela jsem, že ta příšerná únava pomine, ale zatím je to lepší o hodně maličko 😀

mmirunda
31. črc 2012

@danny38 Ty jo, to ani není možný, že už jsi 13tt, strašně rychle to utíká 😉

danny38
31. črc 2012

@mmirunda Tak teď abych zamáčkla slzu 😵 Je pravda, že někdy když toho mám hodně v práci a přijdu domu utahaná, tak je docela síla to všechno dočítat 😀 někdy se mi i stane, že u toho dokonce usnu 😀 ale každý den, i když třeba nic nenapíšu, nebo dám někde jen to se mi líbí, jsem tady a na vás všechny moc myslím 😉

mmirunda
31. črc 2012

@danny38 To je krásný 😉 Kdypak jdeš na další kontrolu???

danny38
31. črc 2012

@mmirunda 13tt budu mít až v neděli, na koníkovi nerozepisují dny 😀 Takže dneska bych měla být 12+2tt 🙂 ve čtvrtek jdu konečně na ten screening, tak jsem na to zvědavá ... nějaké info jsem si o tom přečetla na netu, takže vím po čem jdou 😀 dr. říkal, že mi rovnou udělá i stěry, když už budu bez utroše a určitě mu již došli výsledky z krve, byla jsem tam před 14 dny a posílali to do Prahy, takže doufám, že už to má dr. v rukách 🙂

saraha2
31. črc 2012

@danny38 děkuji!potřebuju to....uvidíme ve čtrtek,jaké budou hodnoty....

danny38
31. črc 2012

@saraha2 Nooo, mohli bychom tady začít uzavírat sázky 😀 Já si myslím, že to bude kolem 400 🙂

saraha2
31. črc 2012

@danny38 to néé!!to je moc,ne?pokud se to dvojnásobí,tak to bude kolem 200 ne?

saraha2
31. črc 2012

@mmirunda tak ty druhé injekce,co jsem musela dokoupit a co mě píchly-je to NEOFOLLIN -estrogen..

saraha2
31. črc 2012

@danny38 ale 400 bych brala 😉 to víš...

danny38
31. črc 2012

@mmirunda Jooo, a abych nezapomněla měla by být fotečka, tak se jí sem ve čtvrtek pokusím dát 🙂 Jsem si povídala s mimískem a domluvili jsme se, že bude prskat bacily také prostřednictvím právě té fotky a pokud bude prý v dobrém rozmaru tak se na vás bude i usmívat 😀

saraha2
31. črc 2012

@danny38 12+2tt je co?12týdnů a dva dny??

mmirunda
31. črc 2012

@danny38 Ale koník ukazuje dobře, pokud jsi 12+2 tak jsi vlastně druhý den ve třináctém týdnu 🙂 Jakmile budeš 13+0 tak vstupuješ do týdne 14

mmirunda
31. črc 2012

@saraha2 jj to je 12 týdnů a dva dny 😉

danny38
31. črc 2012

@saraha2 Ano 🙂 Jinak máš pravdu s tím hCG, dvojnásobí se vždy po dvou až třech dnech 😉 Tak já to vidím teda na 250 😀

danny38
31. črc 2012

@mmirunda Máš pravdu, předsedooo 😀

mmirunda
31. črc 2012

@danny38 á vím že mám 😉

malinka_02
31. črc 2012

@danny38 prosim taky poprskat tehu bacily 😵 😀 Je to hrozny u nas v dikusi cerven 2011 jedna holcina potratila ve 20tt a dalsi 3 na zacatku a to fakt clovek proziva..
@mmirunda asi to je vecnost protoze me to teda od ET neutika vubec! 😀 😀

mmirunda
31. črc 2012

@malinka_02 To se ti nedivím, mě to taky neutíká. U nás už ve skupince za tu dobu co se scházíme ( cca 7 měsíců ) taky 3 holky potratily, hned v začátku

vall83
31. črc 2012

ahojte holky, normalne nevim co psat, je vas tu tolko novych, ze mne nikdo uz znat nebude 😀 😀 😀
ale pro ti kteri mne znaji, mam se dobre, i s cukrovkou to zatim zvladame, sem v 5 mesici, nepribrala sem ani kilo ale brusko uz mam krasny.....pohyby citime....21.8. uz budem vediet aj co to bude, ak sa nam nebude tocit chrbtom 🙂
tak vam dam pak vediet....
ale tie hormony su hrozne, kazdu chvilu sklebim a citim sa tak sama , taka ja nevim, myslela som ze ked budem tehotna, tak manzel bude z toho uplne hotovy a ako sa hovori bude mi az nohy lubat, ale zatial sa tak necitim. mozno je to aj tym ze kazdy sme inde on robi dom a ja som u rodicoch....jaj...babulky...chyta ma nostalgia...

vall83
31. črc 2012

a inak ozaj krasna tabulka....a kde je marmina?

mmirunda
31. črc 2012

@vall83 Ahojky beruško, jak se máte s miminkem?