1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
16. srp 2012

@danny38
@mmirunda děkuji vám za propočet 😉 minulej pátek byl gestační váček,tak uvidíme...tady je něco málo nad 10st,ale už svítí sluníčko,tak super 😉 ale příští týden má být 30 a víc!hurá!!!

danny38
16. srp 2012

@janulkaa23 Oni sice napíšou, že citlivost ta a ta ukáže již při tom a tom dni, ale pravda je úplně jinde. Nejvíc závisí na tom, kolik tam toho hCG je, proto se to některým holkám na testu ukáže později a některým dříve. Já měla Mamatest s citlivostí 10 a měla jsem ducha už 6. den po ET, ale taky když mi brali krev někdy 21.den po ET, měla jsem hCG 10 000, i doktor se podivoval a chvilku si myslel, jestli to nebudou dvojčata. I přesto, že mi vkládali 1 embryjko by to mohlo být možné. Někdy se stane, že se buňka již v těle rozdělí na dvě a tím pak vznikají jednovaječná dvojčata 🙂 Nakonec je tam jeden brouček 🙂

saraha2
16. srp 2012

@mmirunda ted jsem si tě uložila do telefonu 😉

danny38
16. srp 2012

@mmirunda Je to spráááávně 😉

saraha2
16. srp 2012

@danny38 já měla 17tý den HCG 580..trošku nám ten rozjezd trval 😉

ivapo
16. srp 2012

@saraha2 ňo buď rada že je v klidu...... Tem můj vždy je taky v klidu aby mě neber ovál.. A kdyz je po všem tak někdy přizná že měl taky strach ... Proste to nedají znat!!!!!! Drž se!

mmirunda
16. srp 2012

@danny38 Jsem dobráááááá už to konečně umím 😉

mmirunda
16. srp 2012

@saraha2 A stavíš se tady teda zítra nebo ještě nevíš?

mmirunda
16. srp 2012

@saraha2 já příští týden od středy budu ve Slavkově na soustředění se sborem 🙂 tak teda to vedro zase bude ubíjející, když budeme zavřené v učebně 😠 😠

ivapo
16. srp 2012

@mmirunda odpoledne 30 Jo? To se mi nechce věřit... Plánujeme bazén... Tak to nevím!!!

danny38
16. srp 2012

@mmirunda Nejlepšíííí 😀

danny38
16. srp 2012

@mmirunda Ty zpíváš ve sboru? 🙂

saraha2
16. srp 2012

@mmirunda kuknu za tebou,musím do vaňkovky pořídit nějaký oděv na sobotní akci 😉
@ivapo těch 30 a víc hlásí až na příští týden...voda je studená...já osobně,jak to má pod 28st,tak tam nevlezu 😉

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 aha tak to joo...děkuji za vysvětlení... já sem totiž i na netu četla, že může být holky těhule ikdyž testy ukazují negativní...

saraha2
16. srp 2012

@mmirunda ve slavkově,joo??to je 10km od nás 😉 vem si velocipéd sebou a dofrč na kávičku 😀

mmirunda
16. srp 2012

@danny38 Jj zpívám 😉

saraha2
16. srp 2012

@janulkaa23 pokud vím,tak všechny holky testí 10..já měla jakýsi pepíno a pak mamatest-2ks za 32kč

mmirunda
16. srp 2012

@saraha2 noo to nevím .... nebudu mít moc volna, ale ty bys mohla dojet na kávičku na náměstí 😉 když budu mít volno 😉

saraha2
16. srp 2012

@janulkaa23 já si spíš myslím,že test může být falešně pozitivní,než falešně negativní..já ho měla vždy negativní a taky jsem těhu nebyla..až ted poprvé duch a i podle krve to bylo pozitivní..

saraha2
16. srp 2012

@mmirunda noo..mají tam výbornou točenou zmrzlinu!!!!!!!!!!! 😉 a stejně musím na to kožní tam,tak to můžeme spojit 😉

mmirunda
16. srp 2012

@saraha2 jj já víííííííííííííííím že je výborná. My tam spíme s holkama v tělocvičně ve škole kousek od zámku 🙂

janulkaa23
16. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 jjjj to vím, že většinou mají všichni mamatest... 🙂 no hlavní je, že je to u tebe pozitivní 🙂

ivapo
16. srp 2012

@mmirunda já ko sbor a zpěv?s kým zpíváš!

ivapo
16. srp 2012

Já měla vždy mamates!!!!!!!! Nic vic

ivapo
16. srp 2012

@saraha2 hmmm.. tak to bazén řídím a volám kamosce že dame něco jiného!!!!!

mmirunda
16. srp 2012

@ivapo Zpívala jsem jako holka asi 15 let v ZUŠ, pak na spoustu let jsem to přerušila a v loni v lednu jsem se přidala ke sboru Mladost ( ženský sbor ) Jsou to už starší ženské ( jsem druhá nejmladší ), které se takto jmenovaly když byly mladé, pak se třicet let neviděly a před pár lety to daly zase dohromady. Jsou to povětšinou 50-60 leté ženské, ale špatné nejsme, zpíváme fakt hezky 😉

mmirunda
16. srp 2012

@ivapo jinak jako holka jsem zpívala sólově, teď teda sborově 😉

ivapo
16. srp 2012

Ruším... Né řídím!

mmirunda
16. srp 2012

@martina_81 Beruško tak jak bylo včera v práci? Jak jsi to zvládla? Myslela jsem na Tebe.

lenkavav
16. srp 2012

@janulkaa23 ty si dnes tiez 10. den, testila si?