1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
28. srp 2012

@mmirunda to mě od včerejška pobolívá hlava, a dneska ráno při jízdě autem mi bylo na zvracení...a ted mě tak nějak pobolívá asi kolem vaječníků, nebo tam někde...a to jsem zatím měla jen tu injekci Decapeptyl depot...kdoví jak mi bude pak...při píchání

mmirunda
28. srp 2012

@kive76 No děvče, tak já jsem docela dost unavená, hrozně vysychám v puse i tam dole 😀, hlava mě bolí taky často a vaječníky už docela cítím, ale není to tak strašná bolest. A te´d jsem do sebe lupla dvě injekce a šlo to, já to nakonec i zvládnu 😉

mmirunda
28. srp 2012

@saraha2 Beruško, tak jsem to s tím pééééérem zvládla se píchnout, ale klepala jsem se jako osika. Jen jsem trochu bojovala s tou jehličkou, nevěděla jsem, že se šroubuje, ale dala jsem to, snad správně. No uvidíme, jako píchnout do sebe dvakrát už je docela síla ☹

pawlla
28. srp 2012

@mmirunda tak vidis sikulka pekne so to zvladla nakone to neni tak hrozne, co bysme pro miminko neudelali ze, ja uznevim co si mam pocit jednu chvili brecim ze je to cele v haji a pak mi je zase dobre no uz mi to cele leze na mozek 😀

fionna
29. srp 2012

@pancuska Mám jeden vaječník a žádný vejcovod. Zatím čekáme na genetiku a teprve až budou všechny výsledky, tak pošlou papíry na pojišťovnu. Takže úplný začátečník.

danny38
29. srp 2012

Ahojík holky. Tak jsem dnes volala na výsledky triple testů a jak se dalo čekat, pozitivní s rizikem 1:200. Domluvila jsem si na zítra ráno genetickou konzultaci a až tam se rozhodnu jestli podstoupím odběr plodové vody. Takže asi tak.

fionna
29. srp 2012

@danny38 A není to kvůli věku? Kolik je vlastně s ohledem na věk normální hodnota?

danny38
29. srp 2012

@fionna To vůbec netuším, uvidím co mi zítra řeknou na genetice 🙂

janulkaa23
29. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla Ahojky, tak jak už sis dělala testík?? 🙂)

pawlla
29. srp 2012

@janulkaa23 jooo ja uz deam testy od 6 dne 😀 😀 a tady je jeden testik z dneska 🙂

pawlla
29. srp 2012

@danny38 jej ale ty testy jsou hodne falesne pozitivni ale chapu ze jsi z toho nervni no ja pri prvnim tehu plodovku odmitla ale manzel chce abych pri pripadnem tehotenstvi ted na plodovku sla takze vim jake to je ten strach jsem si zazila u prvniho tehu 😒

janulkaa23
29. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla supeeeer 🙂

pawlla
29. srp 2012

@janulkaa23 no ja jsem rada ale snazi se jeste moc nerdovat do utz mam jeste 14 dni a mam jeste v zive pameti co se stalo v dubnu

janulkaa23
29. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla to chápu a myslíš, že už to pregnyl není??

janulkaa23
29. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla a ty nepůjdeš na krev??

pawlla
29. srp 2012

@janulkaa23 no u nas v car se na krev nechodi chodi se az za 14 dni od testu to je za 4 tydny ok ET nebo KET a to uz by melo byt sedicko tak to delaji pri jednom, ale mozna zakdu do laborky sama ale nevim nebudu to asi hrotit a vydrzim

danny38
29. srp 2012

@pawlla Já byla na odběru při klukovi, ale teď v tom vyšším věku se mi moc nechce, přece jen se toho trochu obávám. O těch testech vím. Je to celkem k ničemu a četla jsem, že v zahraničí od nich už dost upouští právě pro jejich falešnou pozitivitu. Sestřička mi říkala, že velká část pacientek, která si nechala tyto testy dělat je měla pozitivní. Zítra se budu muset rozhodnout, uvidím jak to probereme na té konzultaci.
Jinak potichoučku gratuluji ke krásné dálnici 😉

pawlla
29. srp 2012

@danny38 diky snad je mimi ok musim vydrzet na utz....No ja mam ohledne amniocentezy hlavne strach ze bych mohla potratit to me desi vic nez ty vysledky 😒

danny38
29. srp 2012

@pawlla Tam je bohužel to riziko 1:100, těžko říct čím to je, že většina tento úkon zvládne bez pozíží a někdo prostě ne. Zítra se pokusím vyyzjistit co se dá na genetice a pak písnu 🙂

pawlla
29. srp 2012

@danny38 jasne pak dej vedet co a jak a jak jste se rozhodli.... Ja jsem prave byla na te genetice vsechno mi vysvetlili a pak chteli at podepisu papir ze znam riziko potratu a tak no to me docela vydesilo a uz me tam nikdy nikdo nevidel

rory_g
autor
29. srp 2012

@danny38 ahojky a byla jsi na screeningu v prvním trimestru? Prý pokud ten vyjde OK, většinou se nebere zřetel na tripply...já bych se jim ráda vyhla...bojím se jich jak četr kříže

ivapo
29. srp 2012

@danny38 ahoj....to ja prece mela podobne...radsi jsem tam na to sla...nebojj...a držim palce at se rozhodneš jakkoliv...ja sla...za tyden cekam ty podrobnejsi vysledky a plus pohlavi...to bude o.k neboj....

ivapo
29. srp 2012

@pawlla no kraaaasa...take potichoucku mooooooc gratulujiiiiiiiii! 🙂

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla To vypadá na dvojky brouku 😉

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda nooo to by vubec nevadilo 🙂 hlavne at je to ok ..... Jeste 14 dni do utz to nevim jak vydrzim

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla a ty už jsi volala do CAR?

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda az v pondeli ale oni obednavaji zdhuba za tech 14 dni od toho kdy zavolas pac to by melo byt uz i srdicko

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla jj já vím .... ty čárečky máš ale krásný, strašně moc zesílily oproti včerejšku 🙂

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda no to teda az jsem se divila ten test tady je z dnesniho odpoledne a odpoledne pi prijde carka silnejsi nez kdyz testuju rano ale kdyz srovnam test ze vcerejsho odpoledne a z dnesniho tak je to fakt hodne rozdil az jsem koukala ... Se mi to nejak dneska vybarvilo jsem zvedava co se tam v brisku deje 🙂 a je opravdu velky rozdil mezi testama po ivf a ted az jsem koukala taky se citim uplne jinak

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla jako jaký rozdíl? A ty jsi po prvním IVF čekala jedno?