1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
5. zář 2012

@malinka_02 no to ja fakt nevim byla jsem jeste dost v soku hlavne jsem chtela vedet jestli je vsechno v poradku
@mmirunda tak drzim palce at se podari a je vsechno ok. Ja jdu uz spat sice lezim ale uz to zalomim uplne 🙂

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Tak dobrou noc a hezky se vyspinkej a odpočiň si. Já musím čekat do desíti na pregnyl ...

pawlla
5. zář 2012

@mmirunda no jo vlastne ten pregnyl se musi davat vecer uplne jsem na to zapomela 🙂 tak se pekne pichni. Dobrou noc 🙂

mmirunda
5. zář 2012

@pawlla Tak aspoň takhle si "zapíchám" 😀 Dobrou ♥

malinka_02
5. zář 2012

@evikj33 já vím, jenže mě trhá srdce se koukat jak všem kolem už podruhé rostou bříška .. prostě to nedávám..
@darazv bohužel.. mrcha dorazila ještě dřív takže jdu 10 den cyklu na UTZ to je před veletrhem a pokud řekne přijdte zítra a pak pozítří tak nevím vubec co bude.. ☹ ale začla sem špinit už 20 dc tak to nemělo cenu..
@mmirunda no u nás se narodili mimča už v březnu..

malinka_02
5. zář 2012

@pawlla aha já myslela že bylo už něco vidět..

mmirunda
5. zář 2012

@malinka_02 Tak já tady na koníkovi jsem teprve od ledna a to jsem založila skupinku a od té doby se známe, takže jsme všechny začali na stejné startovní čáře 🙂

evikj33
5. zář 2012

@malinka_02 Uplně chápu,vím jak mně bylo když na každé oslavě bratranci rejpli že se neumíme malému postarat o sourozence,jednoho žena byla poprvé na potrat,má dvě holky už školačky,druhého žena přišla poprvé o vejcovod dnes už má dvě děti a čeká třetí a ten nejmladší už má taky dvě.A všichni jsou mladší než mi.Ale člověk nesmí podlehnout,protože se pak jen trápí a ani vztahu to nepomáha.Musíš být optimistka a sedne to i na vás 😉

malinka_02
5. zář 2012

@mmirunda my začínali právě téma červen před červnem jako - snažíme se od června tak sme se taky seznámili tam ale už je to rok a půl skoro i srazíky se dělají..
@evikj33 no mě to bohužřel nejde no ☹

mmirunda
5. zář 2012

@malinka_02 Taky jsem už jeden srazík začátkem prázdnin měli 😉

malinka_02
5. zář 2012

@mmirunda a vy ste z podobné lokality?

pawlla
6. zář 2012

@malinka_02 no neco videt bylo ale nic moc pac mi delal uzt pres bricho tak mi to nemoh rict stoprocentne kolik jich tam je 🙂

pawlla
6. zář 2012

Jinak dobra ranko holky at se dneska dari. 🙂

kive76
6. zář 2012

@mmirunda aHOJKY, TO JÁ nevím...to záleží na tom zítřejším ultrazvuku, jo a zítra krev nám budou i odebírat..pokud nic moc tak asi budu dál píchat přes víkend menopur...3 ampulky jednou denně...a asi pak půjdu na ultrazvuk v pondělí, nebo úterý a pak se rozhodne..jsem tvoje spolubojovnice 😀 , ale ty jsi se posunula dál...takže já zaostávám 😀 😀 😀 😀 tak ty jsi už tak nějak ten měsíc předtím brala nějaký ty injekce, a já teprve začala toho 3.9...takže já jsem na začátku...no holt ty budeš přede mnou o pár týdnů těhotná, a já pak hned po tobě... 🙂

mmirunda
6. zář 2012

@malinka_02 Právě že ne, jsme z celé republiky 😉

mmirunda
6. zář 2012

@kive76 Však to neva, budu třeba těhu jen o 14 dnů dřív než ty 😉 Tak on to totiž má každej CAR jinak, tak proto jsem píchala tak dlouho..

kive76
6. zář 2012

@mmirunda jojo já to študovala, že to bejvá různě v různých carech, i podle menzes...já napřiklad na konzultaci šla jen s tím, že nám o tom IVF něco řekne, a ona kolikátý den jste cyklu..a já že druhej, a ona tak začínáme 😀

mmirunda
6. zář 2012

@kive76 Tak to je teda dobrý, to já si pěkně musela počkat 😀 😀 ale aspoň jsi to nečekala a nemusel se kvůli tomu nervovat 😉

mmirunda
6. zář 2012

Tady to dneska žije ☹ Holky, tak kdo sem nakouknete, držte mi na zítřek palečky. Mám nějakej strach ☹

chmurkaxy
6. zář 2012

@mmirunda neboj, mojko, vsetko bude super!

evikj33
6. zář 2012

@mmirunda Dej si večer kakaičko,ráno bude prd a sbal si talismánek,sváču a pitíčko a říkej si že jedeš na školní vejlet 😉 Neboj to pujde a dobře to dopadne.Myslíme na tebe a držíme pěsti.Už jsi oholená a manža taky připraven?

rory_g
autor
6. zář 2012

@mmirunda ničeho se neboj, počkej, jak nám tu budeš odpo psát, jaká to byla brnkačka 🙂

mmirunda
6. zář 2012

@evikj33 Talismánek mám náramek od kolegyňky, dovezla mi ho z Bosny a má být prý pro štěstí, tak snad jo, jen zůstane v kabelce, Nutridrinky mám koupené, pitíčko nachystaný, holit se půjdu až kolem desáté 😉 a chlap je ještě v práci, přijde v jedenáct, ale volal, že se dneska snaží "odpočívat" 😉 Hele myslíš ( když pominu to že jsem na PN 😀 ) budu schopná na víkend jet pryč? Máme jet do Opavy 😉 tak by třeba šla kávička 😉 ale jak říkám, nevím jestli pojedu, on jede určitě 😉

mmirunda
6. zář 2012

@rory_g V to doufám, že tohle potom napíšu, raději se teď bát a pak psát jak to bylo v pohodě. Když já jen nenávidím, že nevím do čeho jdu, pak jak zjistím tak už mi to problém nedělá 😀 Kdyby jsi mě viděla, jak jsem vyváděla když mě brali na sál a trhali mi osmičky na obou stranách ( prvně teda na jedné a za měsíc na druhé ) ale byla jsem jak malá, ani pusu jsem otevřít nechtěla 😀

mmirunda
6. zář 2012

@chmurkaxy Děkuju těhulinko, jakpak se cítíš? jak rostete?

evikj33
6. zář 2012

@mmirunda Bude záležet na tom jak bude bolet bříško,pokud hodně a budeš nafouklá,.radši lež a odpočívej,pokud se budeš cítit dobře tak klidně dojed 😉 Nelamej to a počkej jak bude,jde v prvé řadě o Tebe a oto aby jsi do ET byla redy a mohla pro bublinky 😎 Pokud pojedeš pisni,at stihnem alespon to jedno kafčo do porodu 😀

mmirunda
6. zář 2012

@evikj33 jasně, písnu, do IP ti pošlu číslo, kdyby něco abychom se nehledali, ale u bomby ( u koule 😀 ) bychom se našly 😀 Uvidím, zítra písnu a domluvíme se 😉

rory_g
autor
6. zář 2012

@mmirunda haha, to jsi mi připomněla mě, taky mi zubař musel vyprávět vtipy a pak mi násilím otevřel pusu 😀 Budu na Tebe zítra myslet, písni pak hned úrodu 😵 Já si to teda přečtu asi až večer nebo zítra, dřív se na net nedostanu, ale myslet na Tebe rozhodně budu 😎

mmirunda
6. zář 2012

@rory_g Děkuju kočko 😉 U zubaře je to blbý, ale že bych řekla na gyndě "tak a neroztáhnu nohy" 😀 😀 Taky jsem zvědavá na úrodu, hlavně aby už bylo zítra touhle dobou 😉 a aby mršky s ocáskama byly v pohodě

rory_g
autor
6. zář 2012

@mmirunda určitě bude všechno OK a bude dětí jako smetí 😀 Dvojčátka do začátku a pak ještě pár sourozenců 😀 To by celkem čuměli, kdybys nechtěla roztáhnout nožky 😀 😀