1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
26. zář 2012

@danny38 Takže říkáš, že teď říkám do prvního UTZ, pak do screeningu, pak do velkýho UTZ a nakonec to bude až po šestinedělí 😀 😀 a to ještě kdo ví jestli 😀 No mají to s anámi chlapi těžký 😀

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik nene, já jsem doteď píchala místo Utroše Agolutin, ten je prý silnější a v našem CAR s ním mají lepší zkušenosti ....

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 To si piš, že budu mít 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene No tak ať se drahouš modlí, abych neměla nevolnosti 😀 😀

saraha2
26. zář 2012

@danny38 chudák!!!!!!!!!!!jsi ale přísná 😀 manžel zastává názor,že jsem těhotná a ne nemocná a fertig 😀
@zelvik já taky dělám z pressovače,ale ne do plna hrnek a doliju to mlíkem..ale jedno určitě neva..kamoška pila černé kafe celé těhu a ona pije z půllitrů.....

adriene
26. zář 2012

Holky, u nas je to docela sranda... ja uz minule manzela presvedcovala, ze bychom i mohli (pres zakaz 😉 ) a on vytrestil oci, ze ne pry ne... ze ma strach, aby jim neco neudelal 😀 Tak kdo vi, kdy budeme mit nejaky sexualni zivot 😀

kive76
26. zář 2012

koukám, že jsou tady samé těhulky, jen já neeee ☹

mmirunda
26. zář 2012

tak mezitím co si tady s Váma píšu nám změnili vzhled koňa a že by teda k lepšímu, se mi nezdá ...

mmirunda
26. zář 2012

@adriene však já říkám, že až po šestinedělí 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@kive76 Beruško, taky budeš ♥

adriene
26. zář 2012

@kive76 jeste chvili a budes v tom taky 😉

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda Já na noc mám kalhotky (bez vložky) - mám pár takových pěkně "sexy" kalhotek, které nosím už jen když mám mrchu a jen doma, jsou různě vytahané, takže i dost volné, tak to na noc až tak neva...
No sex zatím neřeším, po KETu do výsledku se držíme. Ale pokud bych měla pak brát i dál Utroš - no taky chuťovka teda....nevím, jak na to 🙂
@melisska Ty se taky dobře bavíš koukám?🙂🙂 Mně tu taky cukají koutky, když to čtu 😀

saraha2
26. zář 2012

@kive76 přesně tak!!taky se dočkáš!!!!!!! 😉

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik No tak chlap zatím není ani protivnej, tak snad nám nechodí jinam 😕

adriene
26. zář 2012

@zelvik Taky kafuju... jedno az dve denne si dam, piju i cerny caj a colu... jsem vyslovene vzorny priklad 😀

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda Nestraš s tímhle, prosím tě!!!!! Kuš, babo, to by byl srab a ne chlap, tohleto udělat těhotný ženský!!!!!

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Nechodi... oni budou ted v takove "spokojene hybernaci"... 😀

zelvik
26. zář 2012

@adriene Fajn, no já jsem k tomu laxní, protože zatím nejsem těhu. Pak si to asi víc ohlídám🙂

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik No však píšu, že snad ne .... ale nevypadá to 😉 je bu´d v práci a nebo chrápe 😀

saraha2
26. zář 2012

@mmirunda to je právě to divný,že není protivnej 😀 😀 😀 néé..oni jsou srajdy..siláci,siláci a pak jak na věc přijde,tak mají větší strach,než my....já jsem moooc zvědavá,co můj manžílek při a po screeningu...poprvé uvidí mimi,tak nebudu myslím sledovat ani obrazovku,ale jeho 😀

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda V čem máš jinýho koně? Já mám stejný vzhled....

saraha2
26. zář 2012

@adriene 😀 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene taky piju černý čaj i colu, ale teda méně než dřív. Chlap mi furt nadává, ale nedbám ....

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik běž na fotoblogy

saraha2
26. zář 2012

@zelvik já vůbec nepochopila o jakém koni mluví,ale nechtěla jsem být za blondýnu 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene 😀 😀 no tak ne že by mi to zase až tak vadilo, někdy s tím byl až otravnej 😀 😀

saraha2
26. zář 2012

@zelvik jo jako koníka!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 aháá... 😀

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 😀 😀 o modrým koňovi 😀 😀

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 na to jsem taky zvědavá, na ten první UTZ půjdu sama a doufám, že pak na ty další půjde i on, sračička ...

mmirunda
26. zář 2012

Jinak mi včera slavnostně oznámil, že prý mi bude s miminkem ( miminkama ) pomáhat. prý mi je občas pochová 😀 😀