1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Tak to mas toho myho, ne?? 😀 😀

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Jeee... tak toje hodnej... pochova! Ale vaz si toho, ja zatim zadnou konkretni nabidku pomoci nedostala 😀

saraha2
26. zář 2012

@zelvik
@adriene tak kdo si dá se mnou kávičku???? 😉

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda TOBĚ je pochová? To je od něj hezké. 🙂 To je jak když chlap doma řekne: "Umyl jsem TI nádobí" MNĚ, jeho nádobí to není.... nebo co?🙂

adriene
26. zář 2012

@saraha2 Ja, jeste jsem dnes nemela... jdu na ni postavit 😉

mmirunda
26. zář 2012

@adriene No nevím 😕 snad ne 😀 a neboj, nabídky se jistě dočkáš 😀

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik No však jasně, já umívám nádobí nám a on mě 😀 😀 je to chlap no. On prý má svůj detektor a já budu mít dítě 😉

mmirunda
26. zář 2012

@zelvik Ale on vyměkne, hrdina 😀

zelvik
26. zář 2012

@saraha2 Já už ji měla a na druhou mě nezlákáš🙂 já si ji dám vždycky ráno když přijdu do práce. Ani ne kvůli nějakému nakopnutí nebo něco (myslím, že na mě kafe nepůsobí ani povzbudivě, ani uspávačně), ale je to zvyk a těším se na to vždycky. A zajímavé je, že o víkendu zase kafíčko až po obědě.

saraha2
26. zář 2012

@adriene já taky ne...když jsem oznámila,že pokud to bude kluk,tak manžel bude muset pečovat o lulínka,že nevím,co s tím,tak mě řekl,že on bude chodit do práce a vydělávat kojuny.....hotovej byl raz,dva..ale já vím,že bude pokáklej tatínek,takže jsem mu to odkývala a později mu to připomenu.... 😉

melisska
26. zář 2012

@saraha2 ja, uz pijem 😀

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 Noo to já taky nevím co se dělá s tím roztodivným nástrojem co mají chlapečci mezi nohama 😀 😀

saraha2
26. zář 2012

@zelvik já si dávám taky pravidelně ráno,ale protože dělám slabé,tak někdy odpoledne si dám ještě latte..ráno kávu potřebuju,je to můj zaručený gutalax 😉 .

adriene
26. zář 2012

@saraha2 @mmirunda Jasne ze vymeknou... zatim jsou to jen silacke reci 😉 Manzel ma nejvetsi strach, aby to nebyly dve holky... co pry by si v tom babinci doma pocal 😀

mmirunda
26. zář 2012

@adriene no co, začal by menstruovat 😀

zelvik
26. zář 2012

@mmirunda A jóó - no dost nepřehledný. Kdyby aspoň šlo vyfiltrovat že chceš vidět hlavně fotky, ale je tam víc textu než fotek. Sakra...

melisska
26. zář 2012

Ja osm sa dnes rozhodla, ze dam urobit test manzelovi, aspon sa zbavim toho strachu 😀 😀

adriene
26. zář 2012

@mmirunda No vyjadril se neco v tom smyslu, ze prece nebude cely zivot vydelavat jen na vlozky 😀

zelvik
26. zář 2012

@melisska 🙂 a co budeš dělat až ho bude mít se // ? 🙂🙂

saraha2
26. zář 2012

@adriene
@mmirunda já když se manžela ptala,co tam je,tak pořád tvrdí,že holčička 😉 takže babince se asi nebojí,i když dě a tři je rozdíl na jednoho 🙂

mmirunda
26. zář 2012

@melisska 😀 😀 počkej, jako že ti ho počůrá chlap? tak pozor na to. u jedné nejmenované značky má každej // i můj chlap 😀 😀 asi čekáme slona, ale ne a ne se narodit

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Nooo a že se to teda pěkně prodraží 😀

mmirunda
26. zář 2012

@saraha2 martin chce taky holčičku a klidně dvě 😉

adriene
26. zář 2012

@mmirunda 😀 😀

melisska
26. zář 2012

@zelvik zablahozelam mu a budem sa spolu s nim tesit 😀

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Uprimne bych radsi ty holky... ale ve vysledku mi je to fuk, hlavne aby vse dobre dopadlo 😉

mmirunda
26. zář 2012

@adriene Hele a kdy by jste se to mohli tak dozvědět?

mmirunda
26. zář 2012

@melisska A budeš maminka nebo tatínek 😕 😀

adriene
26. zář 2012

@mmirunda Za 14 dni mam UZ a tam by to uz mohli rict... tak jsem zvedava 🙂

adriene
26. zář 2012

U nas staci, kdyz ukaze jen jeden co ma mezi nohama, zbytek uz je jasny 😀