1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
2. říj 2012

@saraha2 tak to mas pekne aktivni miminko to muselo byt mooooc pekne, ja jsem videla zatim vzdy jen tecku nebo malou smouhu na utz tak se tesim az taky uvidim jak se to tam vrti 😀

pupidu
2. říj 2012

@pawlla Naprosto souhlasím s tím, že kdo si vším tím trápením a marnou touhou po miminku neprošel, tak asi nepochopí, proč ivf. My se minulý víkend drsně pohádali s manželovou babičkou - tchán jí řekl, že su těhotná (i když jsme nechtěli, aby to komukoliv říkali) a ona místo skákání dva metry vysoko začala s tím, že se jí ivf stejně nelíbilo a že s tím nesouhlasila a podobný kecy. Pak vytáhla obrázek s nějakou světicí a ze zadní strany začala číst, jak je při zamražení embryo na cestě mezi životem a smrtí a tak 😠 Já su teda věřící, ale tohle na mě bylo hodně silný kafe a velký zklamání...

pawlla
2. říj 2012

@pupidu Tak u nas je to to same kdyby se zbytek rodiny ( ktere mam v polsku 😒 ) domakl ze jsem byl na ivf tak by me prizabili i s mimi je to pro ne tabu vi o tom jen rodice

saraha2
2. říj 2012

@pawlla všichni říkali,jak u toho budeme brečet a my se celou dobu smáli 😀 ještě to dr.pěkně komentovala,že:noo,vystrč na nás prcku,jasný..zamávej nám..atd..

saraha2
2. říj 2012

já Vám dám holčičku 😀 je to rozmazané,ale jinak je krásně vidět,jak se směje 😉

saraha2
2. říj 2012
pupidu
2. říj 2012

@pawlla Já mám zbytek rodiny na Slovensku a jsou dost věřící, ale na rozdíl od téhle ženské to chápou a došlo jim, že kdyby to šlo jinak, tak jsme to nezkoušeli....Takže místo radosti jsem tam seděla u stolu jak brečící hromádka neštěstí a baba na mě útočila... Sice se ostatní zastali, ale ona to zkoušela při každé další příležitosti celý den. Že takovým lidem hanba není 😠

pupidu
2. říj 2012

@saraha2 To je prdelka 😵

danny38
2. říj 2012

@pawlla Jejda, tak to mě mrzí ☹ Já měla ze začátku jen občas přizvedlý žaludek, ale teď už to docela jde.

pawlla
2. říj 2012

@pupidu presne vi o tom prdlajs s jeste budou prudit to je des ale ja uz jsem zvykla ze me vsici v nasi verici rodine prudi prvni dite nemanzelske a podobne 😀 asi jsem se jim nejak nepovedla

pawlla
2. říj 2012

@danny38 jen se mi desne joupe zaludek je to neprijemne mela bych neco snist ale vuuuubec nemam chut

pawlla
2. říj 2012

@saraha2 jeee to jsou nadherne fotecky 🙂 Kolik uz meri miminko? Je moc pekne videt 🙂

saraha2
2. říj 2012

@pawlla je tam napsaný 6,62cm 😉

pawlla
2. říj 2012

@saraha2 no ani jsem si nevsimla jak jsem koukala jak je pekne 🙂

pupidu
2. říj 2012

Holky, jak se teda počítá týden těhotenství? Já myslela, že je to od prvního dne poslední ms, ale když jsem byla u doktora, tak to počítal od ovulace.... Joo, a ještě jedna věc - kdy asi začínají těhu nevolnosti? Sice doufám, že se mi to vyhne, ale radši se na to psychicky připravím 😅

saraha2
2. říj 2012

@pupidu počítá se to od prvního dne poslední menstruace!je to napsaný i v těhu průkazce a já tam mám napsaný i datum transferu

saraha2
2. říj 2012

@pupidu na nevolnosti jsem s hrůzou čekala,že kdy to začne a zatím naštěstí do te´d nic nezačlo 😉

danny38
2. říj 2012

@saraha2 No tak ten je kouzelný už teď a to se ještě nenarodil 😀 Já si myslím, že to bude pěkný šibal 😀

pawlla
2. říj 2012

@pupidu tak ja mam nevolnosti tak cca uz 2 tydny mozna vic ale vetsinou nebilinkam ale citim jak se mi zveda zaludek je to hodne neprijemne hlavne kdyz ho mam prazdny

pawlla
2. říj 2012

@pupidu s tim pocitanim tydnu u me to podle posledni ms nejde byla jsem na ket 19dc a kdo vi za jak dlouho se mi i zakouslo tak mi to dr nejak pocita podle utz taky jsem z toho jelen 😀

saraha2
2. říj 2012

@danny38 taky si myslím,že to bude nějaký hyperaktivní🙂ale ona tchyně byla hodně akční,takže si myslím,že nám tam nahoře vybrala to nejlepší,co šlo🙂ať si to užijem..když už,tak pořádně 😀

kive76
2. říj 2012

@malinka_02 jo prý dlouhý....píchala jsem 13. dní 30ampulek proplácí pojistovna...a já si pak ještě platila...zhruba 12 ampulek...

pupidu
2. říj 2012

@saraha2
@pawlla děkuju holky

evikj33
2. říj 2012

Hezké ráno všem. 🙂 @saraha2 Tak paráda manža bude mít partáka a ty si na čančací slečnu budeš muset počkat do píště 😉 (jako já) @pupidu Tak já měla nevolnosti skoro hned,někdo okolo 6tt jiný kolem 8tt,ale pokud nemáš vubec dojít nemusí-užívej si to 🙂 @pawlla Tak to jsme dvě já už ráno zas čučela nad WC,ale nějak jsem to zatím rozdejchala,ale cítím to pořád.(Na prázdnej žaludek to jde dost blbě) @mmiruda Kdepak máme ospalku Miruš 😀 Asi dělá dětem snídani. Jinak ve čtvrtek mně čeká krev na štitku,před poslední kontrolou v těhu-pak až po porodu,chodila jsem co 5-6týdnu.,v neděli Fecha srdíček a v pondělí kontrola u gyn a pak už budu chodit co 14dnu.Jen ten malíř mně se.. už naněj čekám jak na smilování,jinak nebudu schopna ani poklidit 😝 pupek roste.Jo a blíží se Brrr test na Cukračku 😝 že @danny38

saraha2
2. říj 2012

@evikj33 kdy jdeš na ten brr test?????ať se můžu začít připravovat ☹ jo,parťáka..manžel počítal se slečnou 😀

evikj33
2. říj 2012

@saraha2 To se asi dovím toho 8.10 jak pujdu na kontrolu ke gyn.choí se cca od 25-28tt. 😖

pawlla
2. říj 2012

@evikj33 fuuuj o tom testu ani nemluv 😀 Ja tam pujdu urcite velice brzy a vsadim boty ze to zase mam, to bude pichani do prstu v jednom kuse a dieta 😒 mam taky 8.10 kontrolu uz ted se nemuzu dockat

mmirunda
2. říj 2012

@malinka_02 Já ho beru od OPUa nevím proč tak dlouho. Dali mi ho v CAR

mmirunda
2. říj 2012

Jinak dobré ráno

@pupidu jééé ty jsi taky z Brna?

mmirunda
2. říj 2012

@zana21 Ahojky, děkuju, no podařilo se, ale ještě to nemám potvrzeno od dr. Do práce už se asi určitě nevrátím. Tahat krabice teda nebudu 😠