1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kostickabonnie
9. říj 2012

@stella25 no ja sa citim ako vzdy, ked mi konci MS, chcem sex 😀 😀 nafuknuta este nie som, dnes som pichla prvy Gonal som 4.dc, len aby som si potom nebuchala hlavu o stenu, ze som mohla jeden orgazmus obetovat, ked sa nieco pokasle 😠

pawlla
9. říj 2012

@kostickabonnie me dr. Rekl ze pri stimulce se sex muze ze to nicemu neuskodi spodle chuti a jak se citis s ochranou ale. Jinak orgasmus ted nevadi ale vadi az po zavedeni embrya protoze pro tom se stahuje deloha a to neni pro uhnizdeni dobre. A ja mam jeste ted komplikace tak uz ani nevim co to orgasmus je a ani asi do konce tehu nebudu vedet 😀 😀

evikj33
9. říj 2012

@kostickabonnie Tak mi sexujem stále,né tak často,ale pruběžně.Při stimulce taky a asi 2dny před né kvuli spermiim,pak po Et jsme to skusili 7den,pak jsem špinila cca 5dnu,ale dle dr. to nemuselo souviset/takže po Et bych určo radši počkala alespon těch 14dnu).Jinak je to spíše otom jak se cítiš a zda je chut 🙂

evikj33
9. říj 2012

@saraha2 Vše nejlepší k svátku a mamince i malamu něco dobroučkého do bříška 😉

kostickabonnie
9. říj 2012

@pawlla dakujem, takze ak s ochranou, tak na sex mozem zabudnut, lebo na take nieco sa mm nebude dat presvedcit 😖 tak ale nejake tie endorfiny este zo seba vyplavim, kym mozem 😀 dakujem za info a prajem vsetko dobre, nech sa malinke poriadne uchyti aby si bola rychlo fit a uzivala si pekne tehu 🙂

pawlla
9. říj 2012

@kostickabonnie dr rikal ze s ochranou nooo, ja uz tehu jsem v 10tt ale bohuzel jsem v nemovnici s komplikacemi..., aleee tak musis mm premluvit 😀

mmirunda
9. říj 2012

@pupidu Ty jsi nedočkavka 😀 a já mám jako čekat až do 15.10.? jooo? ty jsi teda káma 😉

pupidu
9. říj 2012

@mmirunda Nooo, zítra máme s kámoškou babskej den a ve čtvrtek zase jedu na pohovor, tak jsem nechtěla jezdit třetí den po sobě 😅 😀 Ale budu na tebe do pondělí myslet 😀

mmirunda
9. říj 2012

@pupidu To jsi teda fáááákt hodná 🙄 , ale ne, přeju ti to, ať se konečně uklidníš 😉 Taky bych potřebovala uklidnit ☹ Nějak na mě padá strach ... je to teď samý zamlklý těhu ..

melisska
9. říj 2012

@mmirunda kto ma zamlknute tehu??? nepostrehla som 😕

mmirunda
9. říj 2012

@melisska ale už dvě maminky to tady na zeď od rána napsaly, tak jsem akorát dostala strach ☹

melisska
9. říj 2012

@mmirunda nemaj strach 😉 u teba je vsetko OK 😉 😵 vr uz konecne starsej 😵 😀 😀 😀

mmirunda
9. říj 2012

@melisska no jooo 😉 tak já ti budu věřit 😉

evikj33
9. říj 2012

@mmirunda Miru klid,ty nemáš žádné zamlklé těhu,ale dvě bublinky plné života.Kočičko skus to ještě zvládnou do pondělí,strach bude pořád,já ho mám i ted.Zrovna dnes jsem měla nadránem hnusnej sen 😝 .Musíme těm broučkum věřit že k nám chtějí,proto si nás vybrali 😉

mmirunda
9. říj 2012

@evikj33 Děkuju beruško, děkuju všem, že mě uklidňujete, já mám prostě regulérní strach a to čekání mi fakt nepřidá. Už aby to bylo za mnou... ať vím, že je vše jak má a je to o.k. Pokusím se hodit do klidu a nikde ic nečíst a nevyhledávat infromace ..

evikj33
9. říj 2012

@absti Moc mně to mrzí unás bylo uspěšné taky až druhé IVF.Myslím na tebe,at se brzo dočkáte toho svého uzlíčku štěstí a lásky 😉

evikj33
9. říj 2012

@kostickabonnie Tak mi sexovali bez ochrany,ale samo dodržovali jsme před hygienu.Je to asi taky otom jak kdo trpí na infekce a záněty. 😉

melisska
9. říj 2012

@mmirunda konečne 🙂

pupidu
9. říj 2012

@mmirunda Vím, že není příjemný čekat... Taky se bojím, jak to dopadne. Je mi sice poslední dny nějak divně, ale pořád si myslím, že si to namlouvám, protože to by byl jen slaaaaaboučkej odvárek těhu nevolností. Zítra dám vědět, jak to dopadlo. Jooo, a teď jsem si všimla toho tvýho dotazu na Utroš - mně doktor řekl, že v těhu opravdu jen zavádět, ale jinak to svědění jsem měla taky a vyřešila jsem to tak, že místo intimek používám ubrousky a mám klid. Tak jsem si říkala, jestli to nemůže být i tím, že ty intimky bývají parfémované...no nevím

adriene
9. říj 2012

@mmirunda Klid, vse je OK a za chvili dostanes za odmenu kraaaasny obrazek 🙂

@kostickabonnie Tak my sexovali naposledy asi dva dny pred ET, pak jsme meli pauzu (kterou tedy naridili i v CAR) a znovu jsme to zkusili a pote, co nam potvrdili z krve tehotenstvi, byl to asi 16. den od transferu.. nicmene musim rict, ze me pak docela bolelo bricho, i kdyz byl manzel hodne opatrny. Tak sme to pak uz nezkouseli a po 1. Uz nam sex zakazali uplne... tak abstinujem 😉

malinka_02
9. říj 2012

@melisska ja jdu v patek na UTZ a doufam ze mi daji ovitrelle domu a bude KET nejak pristi tyden..

malinka_02
9. říj 2012

@absti to me mrzi..ja chci jit ted na dalsi KET pokud to pujde..
@zelvik to bude dobre hlavne kdyz neprisla mrcha tak je to ok..

pawlla
9. říj 2012

Boze muj zase me tu u jedne KZ nastala jedna blbka neskutecna co hlasa ze ivf je neprirozene ze pak budeme mit blbe deti nejradeji bych si prala at vi jake to je nemoct mit dite hned by mluvila jinak

malinka_02
9. říj 2012

@mmirunda Miru vsak uz se do pondelka dockas!

Ja sem u zubare!! Bojim bojim!!

mmirunda
9. říj 2012

@malinka_02 Tak zubaře nezávidím, bojím se ho jak čert kříže 😉 Jinak já vím, že se dočkám, ale mám strach no ...

malinka_02
9. říj 2012

@saraha2 vse nejlepsi k svatku!! Udelej si radost necim peknym!

malinka_02
9. říj 2012

@mmirunda ja se taky prave strasne bojim ale poboliva me 1 zub tak to chci stihnout pred ketem kdyby se zadarilo abych nemusela pak..pred ivf sem si tae nechala spravit 6 zubu - hrozne sw mi kazi asi po tech lecich vsech..

saraha2
9. říj 2012

@malinka_02 tak co??už to máš za sebou??bojím,bojím ☹
@mmirunda úplně tě chápu,v tomto se mě ale vůůbec ten jejich postup nelíbí........už jen,když si vzpomenu na svůj případ..ty máš dálnice,takže to u tebe nehrozí,ale nebýt zásahu dr.,tak nevím,jak by to dopadlo...takže bych to nevydržela a vlítla tam a fertig 😉 já už v této době měla snad ´4x odebranou krev,ultravuky dva za sebou...nechápu,že si vás nehlídají...už kdyby jen pro váš pocit..přece jen to všechno,tolik peněz to stojí atd,atd...a oni mají čas.....mě to připadá,že prachy mají,tak co..však to nějak dopadne,že vůbec nemají zájem si vás hlídat...

malinka_02
9. říj 2012

@saraha2 pry tam nic nevidi i kdyz to citim a vyvrta me jinej..tak to by ten ket mohl vyjit 😝 kdyz me boli zub

zelvik
9. říj 2012

@mmirunda Je to nekonečný, co? Já jdu v pátek a dneska se můžu zbláznit, fakt. Pořád se pozoruju, cvokatím. A to mám ještě navíc negativní Rh faktor, tak doufám, že při prvním těhu to fakt nebude vadit...