1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
11. říj 2012

@pawlla a vis aspon jakou infekci? Hele ja to takhle mela furt s mocakem porad infekce at sem delala co sem delala nakonec sem sla na operaci rikali ze v tehotenstvi by mi to delalo neplechu..
@mmirunda ja bych taky chtela moc holcicku ale vis jak ted bych dala cokoliv i za kluka..

adriene
11. říj 2012

@malinka_02 No vidis, ja chodila na stimulku koncem cervna. Drzim ti moc palecky na dalsi KET 😉
@pupidu a tebe se pri pohovoru zeptali, zda jsi tehotna? Protoze to oni samozrejme nesmi...

mmirunda
11. říj 2012

@malinka_02 chápu, jako samo, že budu ráda za jakékoliv zdravé miminko, ale holčička je můj sen ..

malinka_02
11. říj 2012

@adriene prave normalne mam kratske cykly i 23 dni normalne tak 26 a tak bych klidne mohla mit ovulaci driv ale snazit se nebudeme..mam strach kdyz jdu zitra k dr ze by to ze me jeste teklo 😀

adriene
11. říj 2012

@malinka_02 No to jo, to ja si taky vzdycky rikala... 😀 😀
Kamaradka chodila do Genetu a tam ji nakonec pri stimulaci dali dlouhy protokol, kvuli rozhozene ovulaci, aby to pry srovnali. Jestli to ma vyznamny vliv nevim, ale docela bych rekla, ze ty dlouhe protokoly jsou uspesne 😉

pawlla
11. říj 2012

@malinka_02 ja nemela i fekci ani zanet uz peknych par let ja na to vubec netrpim ani nevim co je tohle zac uvidim zitra doufam ze to nebude nic co bude ohrozovat miminko jsem z toho uz zoufala

evikj33
11. říj 2012

Ahojky jsem zpět z Endo poradny a mám klid do března,vše je Ok. @adriene Kočko já tě tipovala na dva pindiky moc gratuluju k uspěšne kontrole,jen tak dal. @pawlla Pavli infekce muže být z čehokoli,mohla jsi jít na wc někde u dr(já ji občas měla i s blbého toalatáku,nebo při transferu se mohlo něco zavlect,nebo při posledním pobytu v nemocnici,nás přeléčovali oba ještě před IVF taky jsme něco měli a žádné potíže jsem nepocitovala..hlavně že se našla příčina a bude se léčit.Na zítra držíme pěsti at jste s bublinkou v pořádku 😉 @zelvik Tak na zítra Tfuj Tfuj Tfuj at máš krásnou fotočku 😉 @mmirunda Hele Miruš třeba to budeš mít krásně namíchano jako já

adriene
11. říj 2012

@evikj33 Dekuji 😉 Take jsem si na Tebe hned vzpomnela, kdyz mi to rekli 😀

evikj33
11. říj 2012

@adriene Jo a říkala sis ježibaba jedna mně to přivolala co 😀

adriene
11. říj 2012

@evikj33 😀 😀 ne, to fakt ne 😀

malinka_02
11. říj 2012

@adriene ja to myslela jako ze uz by se minsnad po takove dobe ta cysta ze stimulky neudelala.. 😲

@mmirunda no muj taky ale ted se modlim aby zitra nebylo pozde ani brzy nejlip kdyby mi hned pichli ovitrelle a hlavne aby byla hezka sliznice a pak kdyz to vyjde se budu modlit aby se bublinka rozmrazila..vlastne se uz ted budu furt jen modlit.. 😉

malinka_02
11. říj 2012

@pawlla no bohuzel fakt to muze byt z cehokoliv ..

adriene
11. říj 2012

@malinka_02 No to asi jo 😉 ja vubec netusila, ze ji mam. Dozvedela jsem se to az pred 3 tydny pri sonu. Ale problemy nastesti nedela.
Na zitra ti drzim mooooc palecky! 🙂

malinka_02
11. říj 2012

@adriene aha .. Nomtak uvidime..jestli mi zitra reknou ze nic a dalsi mesic tak uz to asi nedam ☹

adriene
11. říj 2012

@malinka_02 Ale neplas... a i kdyby to nedopadlo, tak to das! chces prece miminko!! 😉

fidorka01
12. říj 2012

Ahojky holky, tak jsme tu zase a chtěla bych se zeptat. Jsem 8 den po ET a už se mi 2x stalo, že jsem měla křeče v břiše,ale ne v podbřišku. Ale jak beru prednison a ultragesten, tak jsem dosti nafouklá a začne to vždycky někde nad pupíkem. Je to strašné to vydržet. Neměla jsem to taky některá z vás?

saraha2
12. říj 2012

@fidorka01 ahoj!já křeče neměla-spíše bolesti jako na MS..ale to může být vše ještě z doznívající stimulace...je to zásah,vaječníky jsou zvětšené oproti normalu,takže každé tělo reaguje jinak...testla jsi dnes??už by ji mohla 😉

radina
12. říj 2012

Kocky, u nas test biely jak sneh. mrcha sice este nikde, ale tlaky riadne, asi to drzia uz len tie hormony. nuz co uz. januar to isti ! 😉

fidorka01
12. říj 2012

@saraha2 jjj už jsem testila 5 den a byl tam duch a včera už to bylo silnější

saraha2
12. říj 2012

@fidorka01 no tak krásný!!!!!!!!já měla ještě pak dlouho křeče,jako ms,věštinou v době,kdy jsem ji měla nedostat...a musím říct,že to byly takové křeče,že jsem se už smiřovala s tím,že MS propukne...naštěstí se tak nestalo..jediné,co můžu poradit je odpočívat..já ze začátku fungovala ráno-pak jsem začla pociťovat podbřišek,tak to bylo znamení jít odpočnout-třeba jen na půl hod.,ale přece..ted je to takové kritické období,takže opravdu odpočívej!!!!!a ty bolesti bych opravdu přisuzovala změnám,pozůstatkům hormonů ze stimulace atd...ale pokud jak píšeš,je strašné to vydržet,tak cinkni do caru a frkni tam,pro jistotu..já špinila,takže jsem tam jela taky dřív,než jsem měla 😉

ivapo
12. říj 2012

@fidorka01 ňo .. U to měla asi tak před 2 měsíci .. Tak mi dál dál dr. Magnezko popíjet.. A křeče .. Píchaní.. Bolesti mám ted po stranách stejne.. A to začne bolet děsné i kdyz v klidu Ležim.. Cca15 minut

adriene
12. říj 2012

@fidorka01 Bud v klidu, ja mela stejne krece a pichani... byla jsem hooodne nafoukla, spis bych to prisuzovala k tomu. A gratuluji k // carkam 😉

adriene
12. říj 2012

@radina Tak prece jen bilo... to me mrzi! Ale posilam spoustu sil do dalsiho kola 🙂

adriene
12. říj 2012

@malinka_02 a @zelvik Drzim vam na dnes palecky!!! 🙂

zelvik
12. říj 2012

@adriene Děkuju, začínám být nervózní🙂 Ráno mi bylo malinko nevolno od žaludku, ale ustála jsem to🙂 @malinka_02 tam míří teď nějak, já jdu až na 12:30

adriene
12. říj 2012

@zelvik Tehu nevolnosti 😉 Budu na vas myslet, holky 🙂

go
12. říj 2012

Ahoj, mohu mezi Vas? 😉 Rada bych se zeptala zda mate nektera cerstve zkusenosti s Pronatalem Praha nebo Iscarem?
Dekuji moc za reakce 🙂

mmirunda
12. říj 2012

@pawlla tak co kočko? jak to s Tebou vypadá?

Jinak všem dobré ráno. Nakukuju jen mezi uklízením, jak se do toho vrhnu, musím udělat vše, jinak se mi pak nic nechce 😉

mmirunda
12. říj 2012

@go Ahojky vítej mezi námi 😉

mmirunda
12. říj 2012

@zelvik Na dnešek držím palečky 😵