1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
16. pro 2012

@mmirunda Jéééé, to se máš, že ještě před Vánocema mimi uvidíš. To já mám jít až v lednu a do té doby se zjevím.Ty triply dopadnou dobře, neboj. Ježíííš já bych si tak ráda vlezla do vany s pěnou - ale netroufám si, takže zase sprška. 😒 Miru, plánuješ chodit na nějaký cvičení nebo se trochu hýbat? Nebo na předporodní kurz? Já jsem v hodně mizerné kondici, ale nechci nic pokazit kdovíjakým hýbáním se. Mám doma míč, tak si asi budu hopsat.

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda děkuji za podporu, ale fakt se bojím.. :((

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zelvik díky zlato 🙂

mmirunda
16. pro 2012

@zelvik Já cvíčo neplánuju, je to tady všechno dost drahý a to raději něco koupím mrněti -)Hlavně si myslím, že až fakt budu rodit, všechno zapomenu, co mi kdo kde na kurzu říkal. Plánuju po Novým roce chodit plavat a balon mě půjčí mamka. Taky jsem v šílený kondici, hned funím, ale taky při větší námaze mě hned táhne pupík a celé bříško .. takže nehodlám riskovat

mmirunda
16. pro 2012

@janulkaa23 Já věřím, že Ježíšek se neflákal a ty dvě // ti nadělí 😉

zelvik
16. pro 2012

@mmirunda Tak nějak, funím taky. S plaváním já nevím, chytala jsem záněty v bazénu normálně, tak jsem kdysi přestala chodit úplně. Ale štve mě to, bylo by to dobrý na záda. Jenže to by musel být bazén jen pro těhule a denně vyměňovaná voda, abych mohla chodit bez strachu o zánět :(

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda Ty jsi poklad Tebe bych potřebovala mít zítra u sebe..přemýšlím zda test či vydržet do pátku na krev..

zelvik
16. pro 2012

@janulkaa23 NOoo, to je otázka🙂 Já šla až na krev. A jestli máš cyklus pravidelný (já ho měla jako hodinky a poprvé MS došla i přes Utrogestan a bylo po všem) a mrcha už tu měla být... tak to vypadá hohohodně nadějně!!!!!

mmirunda
16. pro 2012

@janulkaa23 Musíš si to opakovat pořád dokolečka 😉 a ono se to splní 😉

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda jeeeeee děkuji 🙂

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zelvik poprvé došla i přes utroš a měla tu být včera 28mý den a není 🙂

ivapo
16. pro 2012

@mmirunda ještě klid...to prvni těhotenství ..bude boulicka až po 19 tt ... 😉

zelvik
16. pro 2012

@janulkaa23 No vidíš, já taky měla cyklus 28 dní. Já to vidím na // 🙂

mmirunda
16. pro 2012

@ivapo Myslela jsi asi 19tt 😀 😀 ale já to z klávesnice vydedukovala 😉 Už se na bouličku těším 😉

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zelvik snad to tak bude...

ivapo
16. pro 2012

@mmirunda 😀 jj..opraveno...už se těšíš vid?

mmirunda
16. pro 2012

@ivapo No to si piš 😉 Já už se nemůžu dočkat ani pohybů, už bych chtěla všechno hned 😉 Ale je fakt, že u mě má mímo dost prostoru samo o sobě 😉

ivapo
16. pro 2012

@janulkaa23 věř a ...držím též palečky a posílaaaaaaaaam těhu bacilky!! 😉 😎

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ivapo děkuji moooooooooooooooooc

ivapo
16. pro 2012

@mmirunda ty jo ..to to uteklo ,,nedavno si počala..no ja taky a za měsíc a kousek rodím!!§

ivapo
16. pro 2012

@janulkaa23 prskkk..prskkk 😀 😝 😉 🙂

mmirunda
16. pro 2012

@ivapo Ty to taky bereš hopem 😉 Taky mi to přijde nedávno 😉 co jsi měla dvě // ty 😉 No jo no, letí to, i když mi to nepřijde, ale v pednu budu v půlce ... jestli ta druhá polovina letí rychleji jak ta první, tak taky za chvíli rodím 😅

ivapo
16. pro 2012

@janulkaa23 já vím..stejně jsou to nervy...však jsem si tím taky prošla...a to mi nic nezbylo na zamražení!!

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@ivapo děkuji...moooc věřím, že to pomůže 🙂

mmirunda
16. pro 2012

@janulkaa23 I nějaké ode mě tfuuuj tfuuuj 😉 mě tenkrát od holek pomohly 😉

malinka_02
16. pro 2012

@adriene pekna jmena 😉

janulkaa23
16. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@mmirunda díky..

mmirunda
16. pro 2012

@malinka_02 Kuk kočko 😉 jakpak je? doufám, že je to lepší....

mmirunda
16. pro 2012

@martina_81 Kočičko, jak pak se máš ty? Pořád jsem na Tebe nezapomněla a myslím na Tebe jak se máš. Přeju ti krásné Vánoce zlato ♥♥

ivapo
16. pro 2012

@mmirunda no ta prvni pulka mi asi ubíhala rychleji...ted to břicho mam snad věčnost...až si na nej nejak zvykam...ale txy večery....než usnu...a to noční čurani asi od 5 mesice nejvice...no jo konec stežování...je to vymodlene mimi...taak ticho.. 😝

zelvik
16. pro 2012

@janulkaa23 Já dnes raději neprskám, mám rýmu, tak abych neprskla něco jiného, ale držím palce!!!!!