1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
4. únor 2013

@martinazvo určitě ano ..... já vlastně byla 14 dnů po et jakoby 19DPO 😉

martinazvo
4. únor 2013

@pechlinka urcite ano, neboj,, mna boleli uz po 2. Injekcii... foliky rastu do krasy 🙂

martinazvo
4. únor 2013

@mmirunda som zvedava co zajtra, testit by sa tiez nemalo kazdy den potom tam nie je az taky velky rozdiel...

mmirunda
4. únor 2013

@martinazvo já jsem to ale nevydržela a testovala jsem prostě denně až do UTZ, já nebyla na krvi, takže pro mě byly jistotou jen ty testy

pechlinka
4. únor 2013

@martinazvo no...dobre..teda...tak sa nebudem nicoho obavat.. 🙂 na kolky den cyklu ti vyberali foliky..?...mne vcera lekarka povedala...ze cez tyzden to nebude , mozno..víkend... 🙂 no uvidime...ako to bude vizerat..v stredu na kontrole.. 🙂

martinazvo
4. únor 2013

@mmirunda a nevies teraz piatok bude krv a potom? Ked to bude ok tak utz bude kedy?

mmirunda
4. únor 2013

@martinazvo aždý CAR to má jinak, u nás se třeba krev vůbec nebere. Já 14 dnů po ET jsem volala výsledek těhu testu a oni mě rovnou objednali za skoro tři týdýny na UTZ aby byla jistota, že už bude srdíčko. tak nevím jak to má tvůj CAR

martinazvo
4. únor 2013

@pechlinka ja som pichala od soboty do soboty, vecer pregnyl a v pondelok bol opu

martinazvo
4. únor 2013

@mmirunda aha, no musim sa spytat v piatok lebo neviem

mmirunda
4. únor 2013

@martinazvo Však uvidíš 😉 někde berou krev i dvakrát, aby viděli jak HCG stoupá 😉

pechlinka
4. únor 2013

@martinazvo No..tak u mna to bude asi trosku dlhsie...ja picham..uz od utorka..min..tyzdna... 🙂 dnes uz prvý krat 3 vcelicky..gonal, luveris, cetrotide..🙂

martinazvo
4. únor 2013

@mmirunda dufam ze tam nejake hcg bude, mam mamatesty tak snad neklamu 🙂

mmirunda
4. únor 2013

@martinazvo jasně že ne 😉 Já testovala taky mamatestama 😉

martinazvo
4. únor 2013

@pechlinka tak u mna to islo rychlo, ale zase boli len 3 vajicka

irennn
4. únor 2013

@martinazvo Viděla jsem fotku testíků......moc moc ti potichoučku gratuluji!!! Bude to dobré uvidíš. 🙂

pechlinka
4. únor 2013

@martinazvo No uvidime kolko ich budem mat ja.. 🙂 Inak stale rozmyslam na PK...a lekarka sa ma vcera pýtala, ci chceme pouzit embryoskop...je to dost penazi...ale asi si to dame vsetko.. 🙂

martinazvo
4. únor 2013

@irennn dufam a dakujem 🙂 🙂 🙂

martinazvo
4. únor 2013

@pechlinka ja som bola odhodlana na vsetko, nakoniec sme z 3 vajicok mali oplodnene 2 tak ani PK mi nedali a mrazak tiez nic, asi treba doverovat lekarom 🙂

pechlinka
4. únor 2013

@martinazvo No..ved ano..uvidime...co mi poradia...budem verit...lekarom..🙂

martinazvo
4. únor 2013

@pechlinka budem drzat palceky

pechlinka
4. únor 2013

@martinazvo dakujem aj ja tebe.. 🙂

martina_81
4. únor 2013

@mmirunda ahooj, je mi fajn, vegetím a polehávám, bříško nehladím, vím, že to nepomáhá. 😉

saraha2
5. únor 2013

@martina_81 posílám bacílky!!!!!!prevence musí být 😉

saraha2
5. únor 2013

@martina_81 tky jsem nehladila,ani na embryjka nemluvila..tak nějak podvědomě jsem si říkala,že buď ať to nezakřiknu,kdyby náhodou,a na druhé straně jsem si říkala,že se to stejně nechytne,tak nebudu mluvit s pupkem 😀

saraha2
5. únor 2013

@martinazvo u nás v caru je to tak,že po ET jdeš 12tý den na krev..a pak co týden..berou krev a až je hcg nad 1000,tak dělají ultrazvuk,že při toimto hcg už by mělo být něco vidět..,ale každý car to má jinak..já protože hcg rostlo pomalu,tak jsem chodila 2x do týdne..

martinazvo
5. únor 2013

@saraha2 aha, no som zvedava, v piatok mi asi povedia aky je dalsi postup 🙂

martina_81
5. únor 2013

@saraha2 díky, už jsem si myslela, že jsem divná. No mně když Jirka o víkendu (asi když jsem si dávala Utroš) zahučel mezi nohy "haló, tady tatínek", tak jsem říkala, že se ani nedivím, že se neudržej, když je tak straší. 😀 😀 Ale jinak neblbnem, žádný hlazení a pusinkování, oba víme, že to nezabírá. 😒

saraha2
5. únor 2013

@martina_81 😀 no já si taky připadla divná,když holky psaly,jak na bublinky mluví atd...já nic..jsem si připadala,jak krkavec 😀

martina_81
5. únor 2013

@saraha2 ale hlavně, že se zadařilo i bez mluvení a už to máš za pár. 😉

malinka_02
5. únor 2013

@martina_81 a ty budes testovat nebo vydrzis do krve? Mas vubec jeste mrazacky?