1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
7. lis 2012

@kive76 jindy je přesná jak hodinky a teď se někde fláká ☹

zelvik
7. lis 2012

@mmirunda 😒 a můžou se brusinky v těhu? Jinak mě břicho bolí i jinak, ale už ani nevím, jestli je to pocit jako na mrchu nebo jiný pocit. V noci mě to i budilo.

mmirunda
7. lis 2012

@zelvik Mě to ale dneska v noci taky budilo a k tomu mě bolí ty záda a jako na mrchu mi to taky nepřijde, chodí to v takových intervalech a bolí to teda fest ... Brusinky jasně že můžeš, ale koupila bych jako česrtvé ne v tabletách 😉

rory_g
autor
7. lis 2012

@kive76 ach jo, to mě mrzí...já si říkala, že nám nepíšeš a pak sem hodíš rovnou pozitivní testík...a co zajít na vyvolávačku? Ta by ani případnému těhu nevadila 😉
@zelvik to mě taky mrzí, nechceš jít ke své mudře? To Tě ještě z CARu nepředali obvodní gyndě? To je divné, zašla bych k obvodní, močák není sranda...

zelvik
7. lis 2012

@mmirunda Díky! Myslíš že ty v tabletách jsou na nic? To abych šla ke 12 měsíčkům na brusinky🙂 A nebo sušené jedině🙂
@rory_g Ještě jdu v rámci CARu na kontrolu 15. a pak na screening 3.prosince a pak mě asi předají.

mmirunda
7. lis 2012

@zelvik No tak sušené 😉 v tabletách nejsou na nic, ale zbytečně jsou tam ještě další přídavky 😉

mmirunda
7. lis 2012

@zelvik No vidíš, to mě nenapadlo, skoč si na svou gyndu ... já mám totiž gyndu rovnou v CAR, tak mi to nedochází ...

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda dekuju zlato 😵 😵 😀

mmirunda
7. lis 2012

@malinka_02 když sis to tak hezky "vynutila" 😀 😀 😀

malinka_02
7. lis 2012

@adriene dekuju, no stres byl hned vcera, volali mi z prace, sekretarka nejvyssiho, ze mam k nemu a ja rekla ze sem na nemocenske a oni ze je tam dulezity klient.. Tak cekam co z toho bude, tak je to u nas furt, nikdo ani nerekne ze tam klien ma byt a pak koukaj ze nejsem..
@mia75 je chudinko to si porad v nemocnici.. Ale uz to mas za chvilicku!! A co uz mas pokoupeno po netu?
@zelvik ono totiz Melicharova ma studijni volno dlouhodobe a asi maji malo lidi, vcera tam byla sama Rezacova a delala opu, transfery a i celou ambulanci take toho maji asi fakt dost.. Jestlinmas pocit na mocak tak si kup urologicky cajik a brusinky a pij 4-5 litru denne a ono to odcuras..
@kive76 to je opravdu pech..

malinka_02
7. lis 2012

@zelvik kup si susene a nebo dzus, ja na to hodne trpim a dzus mi pomaha a nejvic vypit fakt tech 5 litru, ono v tehotenstvi se to stava casto, zajed si na urologii kdyz o nepolevi a rekni ze si tehu oni te prohlednou, v caru by ti s mocakem nepomohli..muzou ti dat i atb augmentin je na mocak v tehotenstvi. Ja na mocak strasne trpim a 2x sem myslela e sem tehu a dostala ho a tak mi je dali ale vzdy sem musela na urologii na gynde to nevyresi.. Me nakonec poslali na operaci ze bych v tehotenstvi mela komplikace ze zanet mocaku je hodne casty.

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda to vis potrebuju co nejvic pranicek aby to klaplo 😀 Ja byla v patek s tou mou tehu kamaradkou a kdz sme sli vecer domu nasla kastanek a pry na pro stesti, ja si ho vzala vcera sebou a dala si ho pod polstar a pak me na sala nadzvedli polstar a dr - je vypadl vam kastanek pro stestia smala se 😀

mmirunda
7. lis 2012

@malinka_02 Já měla pro štěstí při OPU ( to ne na ruce, ale na pokoji ) a při ET to už na ruce náramek od kolegyňky z práce co mi dovezla z Bosny. měl být pro štěstí, přímo to tam bylo i uvedeno, tak to asi vyšlo díky němu 😉

ramdy
7. lis 2012

Krásné dopolende všem

zelvik
7. lis 2012

@malinka_02 Moc díky. Je to fakt, Řezáčová tam je sama. Já vím, že v těhu je na močák větší tlak, ale ani nevím, jak časté návštěvy WC už jsou třeba moc časté🙂

evikj33
7. lis 2012

Hezké ráno kočky 🙂 @mia75 No ahoj skoromamčo,už se vám to krátí,jsem ráda že nanás občas nakoukneš a hlavně že se hezky držíte,ještě chviličku a budete spolu doma třeba už na vánoce.Moc na vás myslím a přeji zdárné pokračování a pokud možno bez bolesti. 😉 @zelvik Já bych nabrala ranní moč a skočila sní alespon k obvodní at nemáš zánět,já vnoci chodím taky často,ale jiné potíže nemám,tak vím že to tlačí prdelky 🙂 @kive76 A píchali ti tu vyvoávačku,mně e to poní spouštělo až 10-14den.Držím pěsti at se mrcha nefláka a konečně dojde. 😉

kaijko
7. lis 2012

@lkarolina Ahojky, ja taky kourila jeste kdyz uz jsem mela bublinu v brisku a cekala jsem na vysledek..Ono stejnak to v tele mame..Presne jak Ty nejdriv jsem to omezila a jak bylo uz dlouhe cekani, tak jsem zase zacla..Po pozitivnim testu mi to najednou prestalo chutnat, obcas jsem to zkusila a ted uz vubec nekourim..Nekdo ma hladinu Hcg mensi, tak treba se tam ukaze // az dalsi dny.. Ja mela 10. den uplne mini ducha a to mi 14.den po ET podle krve rekli pres tisic jednotek Hcg..Jeste vydrz 😉

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda no tak doufam ze kastanek taky pomuze 😉
@zelvik no to ja taky nevim 😀
@evikj33 obvodacka tam jen strci ten papirek to je na nic @zelvik skoc s tim na urologii tam ti poradi lip fakt a i budou vedet spis jake leky pro tehotne.

adriene
7. lis 2012

@malinka_02 Kastanek pro stesti? Parada 🙂 Jinak je dobre, ze ti to delala Rezacova, te bych take verila 😉 Sice ji nemusim, ale do odbornosti fakt dobry. Ja teda mela jen Darebneho, ale i tak 😉
@zelvik Uplne ranni moc na vysetreni mit nemusis, klidne zachyt stredni proud te co mas ted, po dukladne hygiene genitali, at nemas zkreslene vysledky. No a zavolala bych asi nejdrive obvodni at ti poradi kam s tim. Zda te vysetri sama, nebo rovnou na urologii. Abys nelitala zbytecne od certe k dablu. V CARu by ti asi moc nepomohli... Nicmene nerikam, ze te obvodak, ci urolog neposle i na gyn vysetreni, to bych sla rovnou ke sve gyn v miste bydliste.

evikj33
7. lis 2012

@malinka_02 Ty hgezky lež s kaštánkem a bublinkou s nožkama nahoře 🙂 Tady čerstvá dávka Tfuj Tfuj Tfuj

malinka_02
7. lis 2012

@adriene ja ted taky chodila furt k Darebnemu,prave me bylo trochu trapne kdyz tam byla ona...minule mi delal transfer Darebny a taky nic takze tim to nebude 😉

malinka_02
7. lis 2012

@evikj33 dekuji moc!! Lezim a koukam na telku 😉

harley26
7. lis 2012

Ahoj holky, tak sem dnešním den zahájila stimulaci na IVF 🙂 Mam gonal. Jake máte dávky?? Díky 🙂 A kolik jste tak meli nachystanych vajicek?

harley26
7. lis 2012

Je to nějaká co chodí do Caru ve Zlíně?

azzura
7. lis 2012

ahojte baby, mam na vas otazku...som 2 den po ET a chcem vediet ci vas vecer po transefere bollelo brucho ako aj nasledne dalsie dni, ci co vam bolo resp nebolo a hlavne ci tie priznaky potom viedly k tehu alebo nie. dik

modena11
7. lis 2012

Všem co čekají na výsledek,takm přeji at jim to rychle utíká a myslí jen na dobré a pěkné věci🙂

adriene
7. lis 2012

@malinka_02 To ti byt trapne nemusi, dela to ten, kdo ma zrovna z ambulance cas... tak to hold je 😉 A opravdu to uhnizdeni neni tim, kdo ti to dela 😀 Ale jde spis o techniku... o zrucnost a cit. Treba kamaradka zazila od Darebneho a Rezacove odbery z nativu, coz delaji bez umrtveni, bez anestezie... a Darebneho pry vubec necitila, takze parada. Od Rezacove ji to bolelo hodne a navic pry na ni byla jeste hnusna, ze je "citlivka" 😠 Ale do odbornosti toho ona ma za sebou z nich nejvic, proto bych ji verila 🙂

malinka_02
7. lis 2012

@azzura ahoj ja mela vcera transfer,bricho me poboliva jako kdyz mi tam strkali katetr 😝 Ja mam za sebou uz 2 transfery,tenhle je 3, vzdy me pak pobolivalo bricho ale oba byli neuspesne tak nevim jk je kdyz je uspesny..

malinka_02
7. lis 2012

@harley26 ja jsem mela 150 jednotek a vajicek bylo nakonec 6.

malinka_02
7. lis 2012

@adriene no tak to je masakr 😝 Toho se prave bojim.. Darebny me vzdycky utesi a nejake vtipky. Ja vim ze to delaji jak to prijde, ale ja prave chodila predtim porad k ni,jenze jednou sme to prosvihli a ona mlcela,podruhe nic a zas a ja potrebovala nekoho kdo rekne vlidne slovo,tak pis ze bylo evidentni ze sem od ni utekla..