1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

vall83
17. dub 2012

@alinah gratulujem dalsi tehulka super.... 🙂

vall83
17. dub 2012

@marmina ahojek...vyzera to tu dobre je tu viacej tehotnych....inak aj chruxami ci ako sa volala ani tej to nevyslo a odisla do ameriky ci kanady za manzelom....pamatate si?

zelvik
17. dub 2012

@marmina No tak do toho bych nešla, ani rozmražené potraviny už se nemají znovu mrazit 😀 , natož mimískové!!!
@rory_g Aha no vida, jak si sedím na vedení, to už asi začly působit ty hormony🙂

vall83
17. dub 2012

Ahojcek vsetkym super holkam tuna,
dneska som sa docela rozculila, bola som si pre vysledky na gyne ohladom tej stitnej zlazy....a ona mi pred 4 tyzdnami na zaklade vysledkov z caru znizila davky hormonov...ale takym spusobem ze jeden den som brala 150 a druhy den 75.... dr. v caru sa to nepacilo, ale ked to tak dala tak som to tak uzivala, po 4 tyzdnoch som bola znova na krvy kvoli edoske....a cudujme sa svetu vysledky na jednu vec..... 😠 tak sme jej aj povedali ze to ona mi tak predpisala, a ze ona to tak nedala, ze to ona nam urcite nenapisala, a pritom som doma nasla papier s vyslekdkami kde nam to tak debilne napisala....takze povedala ze mam uzivat dalej len 150 lebo to mam zhorsene.....tak sme jej povedali, ze na dalsi tyzdnem mame mat KET a ona ze by bolo lepsie to odlozit, no neje.... vas.....hroza...som vytocena....ale uvidime, v caru si budu robit svoj rozbor krevy...tak mozno sa to troska zlepsi, ved este tento tyzden a dalsi sice neviem dokedy....ale ak nie tak tu gyndosku roskubu... 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

zelvik
17. dub 2012

@vall83 Nesmutni, to stihneš zlepšit. Taky mě stve, že co doktro, to názor a stojí si za svým...A pacient pak lítá od zdi ke zdi, cpe se lékama a mnohdy neví proč a jestli je to vůbec dobře:(

rory_g
autor
17. dub 2012

@vall83 Valli řekni jim to takhle v CARu, že jsi brala tu nižší dávku jen chvíli...všechno dobře dopadne, neboj...holt blbci jsou všude, jak v Česku, tak na Slovensku a i v Německu 😝 😀
@zelvik hlavně že si rozumíme 😀

vall83
17. dub 2012

@rory_g
@zelvik diky holky...no uvidzime ako to dopadne 😢 😢

marmina
17. dub 2012

@vall83 no jasně!, na @chmurkaxy pamatuji pořád, byly jsme skoro na stejno, škoda že už sem nechodí...ale stejně, těhulky mají převahu, což je dobře, protože to je dobrá motivace 🙂
S tou ŠŽ je mi to líto, jestli ti takhle dr. zaviní odklad transferu, tak to bych jí asi taky "poděkovala". Ale jak píše
@rory_g , když jsi to měla snížené jen na chvíli, tak to snad dobře dopadne!

Mě se to teď nějak vleče, MS nikde - ani sklenka červeného mi nepomohla...už bych zase potřebovala nějaký posun..

marmina
17. dub 2012

@zelvik no já jsem myslela přesně na to samé, že žádné jídlo se nemá rozmrazit a pak zase zmrazit 😀

rory_g
autor
17. dub 2012

@marmina neměla bys přeci jen testnout? 😕

marmina
17. dub 2012

@rory_g myslím, že by to byla škoda testu, protože šance je opravdu minimální...
no, když to teda do rána nedostanu, pro klid duše ten jeden test obětuji 🙂

chmurkaxy
17. dub 2012

@marmina @vall83 ahojte baby, ja som na vas tiez nezabudla 🙂) ako sa vam dari? ja sa uz tyzden staram o muzicka, varim krupicne kasicky a vsetky dobroty, co si rozkaze a kedze tu v tomto americkom mestecku zdochol pes, lebo su tu len nakupne centra a kina a nic ine, chodim do fitka, aspon snad trosku chudnem 🙂
nejak nestiham citat vsetky prispevky na MK, takze vobec neviem, v akom ste teraz stadiu. ale v kazdom pripade dufam, ze nech je akekolvek, vsetko dopadne co najlepsie :-*

mia75
17. dub 2012

Ahojte holky, hlasim navrat z ET. Vkladali sme dve morulky. Nedostali sa este do stadia blastocysty, ale vraj su pekne aj tak. Ostatne sa prestali vyvijat, takze nemame nic na pripadny KET. Tak som tym dvom mikroskopickym spuntom v bruchu dohovarala, ze ma uz nemozu nechat v stichu, opakovat toto cele po 3.krat 😝 Tak dufam, ze posluchnu 😀 OHSS sa zmiernil, ale doktorka hovorila, ze by bolo lepsie, keby sa mi teraz OHSS zacalo zhorsovat, ze je to dobre znamenie zahniezdovania ☹ Tak ak som si doteraz hovorila, nech sa telo ukludni, zase si zelam, aby mi bolo zle. Zivot snaziliek je fakt sranda..
@vall83 To je fakt na porazenie, ale drzim palce, dopadne to fajn.
@marmina Ja ked som takto cakala na MS a nepomahalo ani cervene vino, isla som na vyvolavacku. Telo sa so mnou zahravalo asi 3 tyzdne, MS nikde a ja uz naplanovanu stimulaciu..

plumeria
17. dub 2012

@verry @alinah Holky, moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 Za chvíli můžeme opravdu na jinou diskuzi 😉
@marmina A ty nás budeš určitě brzy následovat 😉 Třeba se v těch lázních nakonec v létě potkáme - obě jako těhulky 😉 🙂 Jinak nějaké nepříjemné průvodní jevy zatím nemám. Akorát jsem byla dřív zvyklá snídat až ráno v práci a teď musím už doma, jinak je mi tak nějak mdlo. A celkově se mi zdá, že mám větší hlad, musím jíst častěji, ale menší porce. Moc toho najednou nezvládnu.
@chmurkaxy Ahoj, taky jsem na tebe občas myslela, jak se máš, že jsi se úplně vytratila...
@mia75 Přeji, ať se malí pěkně zavrtávají a brzy rozšíříš klub // 😉

vall83
17. dub 2012

@zelvik
@vall83
@rory_g
tak holky dekuji za podporu, no dufam ze sa to da do poriadku aspon trocha, ved oni pred KET beru krv a robia hormonalny rozbor tak zistia ako som na tom....pruser je ze na konci maja, a zaciatkom juna uz odchadzame...takze dalsi mesiac to by bolo uz o hubu ako sa povie....musime to teraz zvladnut... 🙄
vo stvrtok idem na ten ultr. tak neviem ci sa mam na to spytat, alebo radsej sa nepriznavat a cakat co oni zistia v krvy... 😒 😒

@mia75 ahojcek gratulujem k zavedeniu dvoch krasnych moruliek....parada...tak pekne odpocivaj a nechaj sa obskakovat a rozmazlovat a nie len seba ale aj morulky... 😀 😀 😀

@chmurkaxy ahojcek tak teda uz mas manzilka pri sebe....ale vam teraz je dobre....jaj ani mi nehovor, mne ked prisla menzes, tak som bola tak plna sil a elanu, chodili sme s manzelom korculovat , plavat , priroda prechadzky...no super....teraz som pred KET a zasa som zacala stimulovat, nastastie nie uz inj. , ale zasa unava, pobolievanie bruska, no uz niesom plna elanu.... 😢 takze aj tisko zavidim, ze sa mozes venovat sama sebe a manzelovi....urco nieco zhodis...a pri dalsej stimulke aspon mozes zasa naberat 😀 😀 😀

vall83
17. dub 2012

toto je hrozne uz pisem sama sebe....namiesto mna tam mala byt @marmina 🙂 🙂 🙂

saraha2
17. dub 2012

@mia75 jů!!já měla taky jednu morulku a nic na KET!!ale neboj se nic,tentokrát to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kdy máš pak krev?

saraha2
17. dub 2012

@mia75 a jak se cítíš??odpočíváš pěkně????

marmina
17. dub 2012

@chmurkaxy ahóój, to jsi hodná, že jsi nakoukla 🙂 tak vidím, že si za mořem pěkně užíváte, po návratu půjdeš hned do ivf?

@vall83 to nic vall, taky už jsem tady psala sama sobě 😉

@mia75 ahojky, nechceš k nám do tabulky?? Jestli ano, napiš mi do interní pošty ve stručnosti co máš za sebou

marmina
17. dub 2012

@zelvik 6.4. zač. stimulace na 1.IVF, OPU 16.4. - 6 vajíček a z toho 4 embryjka - ať se drží broučkové!
@alinah OPU 4.4. (7 vajíček - 3 E, 2 zamrazena), ET 9.4. (1 E), nevydržela a testla dnes 17.4. a jsou tam // 🙂
@nemorosis 15.3. ET (1.IVF), 6.4. - potvrzeno těhu - konec 6tt, UZV 17.4. - jak jsi dopadla?

@rory_g 12.4. začala stimulovat na 1. IVF, UZV 16.4. - neboj, bublinky ještě porostou!, další UZV 18.4.
@verry ET 4.4. (1 E), 5 embryí zamraženo, 13.4. našla na testu //, na krev 18.4. - bude fotečka?
@plumeria 20.3. ET (1.IVF), 30.3. - potvrzeno těhu, UZV 11.4. - 5+6tt - srdíčko!, UZV 18.4. - chceme fotku!!! 🙂
@lucka2601 vyběhává vyšetření před 1. IVF (květen), 13.4. hormonální profil, další postup se dozví 18.4.
@saraha2 ET 3.4. (2 E), mrazáčky nemá, 13.4. přišla MS, tento cyklus jde na IUI bez stimulace
@vall83 OPU 29.3. (46 vajíček!), 25 embryí hned zamraženo, 12.4. začala stimulovat na KET, UZV 19.4.
@evikj33 1.IVF v únoru (nedošlo k transferu), 2. IVF začátkem května
@marmina v březnu 1. IVF (neúspěšný ET 2 embryí), 15.5. výsledky imuna, KET koncem května

pawlla
17. dub 2012

@verry pekne testuky moc gratujuji

@alinah Tak to je super ze tam je aspon duch ted varka bud pekne silit velka gratulace

pawlla
17. dub 2012

Normalne zeny ja uz mam materske mleko ty hormony delaji svoje vsidmi to tce jsem cela lepkava porad mam momre trocko a tak no a pekne me to boli ale sranda musi byt 😀

marmina
17. dub 2012

@plumeria tak to jsem měla taky, pořád hlad, do toho nevolnosti z hladu ale nic mi nechutnalo, to bylo šílené období! ale stálo to za to 😉

@mia75 no já zatím s vyvolávačkou počkám, přeci jen mám zpoždění zatím jen 2 dny 🙂

@pawlla asi to je tím, že už jedno mimčo máš, tak si to tělo pamatuje, že má vyrábět. Ale je to teda brzy, to abys už nosila prsní vložky! (?) já je nosila rok a půl a levné to zrovna není (fakt velká spotřeba)... 😒

pawlla
17. dub 2012

@marmina no to musim nosit dneska jsem cekala ve fronte na poste a byla tam pani s miminkem a to zacalo brcet no do minuty jsem mela uplne momre tricko takze ty vlozky do podprsenky uz fakt mam ta spotreba je velka to je tema hormonama co do sebe porad cpu

mia75
17. dub 2012

@saraha2 Test krvi mám 30teho. To bude dovtedy dráma 🙂 Zajtra ešte oddychujem doma, ale potom už musím ísť do práce. Ale to zvládneme 🙂

nemorosis
17. dub 2012

Ahoj holky, achjo, já jsem prostě smolař. Fotku samozřejmě nemám a UTZ mi taky nikdo neudělal, protože v ordinaci vůbec není. Závidím všem holkám, co se chlubí fotečkami. 🙂 Na druhou stranu musím říct, že pan doktor byl moc milý člověk, dlouho si se mnou povídal a UTZ nakonec bude v pátek. Těhotenství prý prosperuje, jen mě strašně vyděsilo, že prý mám na děložním čípku veliký vřídek a že už mi to jistě museli v CARu několikrát říct. Achjo!! Dnes jsem o tom slyšela poprvé a jak jsem byla v šoku, úplně jsem se zapomněla zeptat, co to vlastně znamená. Ovšem na začátku těhotenství je to skvělá zpráva. ☹ Kdoví, co se z toho za tu dobu může rozvinout.

rory_g
autor
17. dub 2012

@nemorosis neboj, nic to nebude🙂 To by Ti řekli, že to chtějí řezat nebo tak něco, takže se to vstřebá asi, v pátek se nám taky pochlubíš fotečkou prdelinky v bříšku 😵

nemorosis
17. dub 2012

@rory_g Hihi, moc děkuju. Jsi tak úžasně optimistická, že je mi hned líp 🙂 Já vás tu holky nemít... 🙂 Ty jdeš zase zítra, viď? Tak držím palce, ať i ty další dorostou!

rory_g
autor
17. dub 2012

@nemorosis jj, zítra, děkuju 🙂 Ještě jeden - dva by dorůst mohly, aby se mělo co oplodnit 😀

marmina
17. dub 2012

ahoj @nemorosis ! ti doktoři tě teda napínají! ale v pátek to určitě vyjde a pochlubíš se nám už velikou fazolkou se srdíčkem 😉 S tím čípkem mě to mrzí, sama nevím, jak bych se k takové zprávě postavila, zřejmě bych byla šokovaná jako ty. To, že ti to v CARu neřekli může znamenat, že to není nic vážného a nic co by těhotenství vadilo...a že třeba zmizí sám bez léčby...snaž se pak z doktora vytáhnout co nejvíc info, aby tě uklidnil, hlavně prosím nehledej nic na netu, mohla by ses zbytečně napasovat na jiné případy a zbytečně se stresovat!! Drž se a opatruj sebe i mimčo!