1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
25. kvě 2012

@tutti7 pokud vím,tak v brně je:Obilní trh,Reprofit,Unica a Repromeda..o žádném jiném nevím..tak kukni na stránky a na diskuze,jak radí evik a určitě si vybereš 😉

evikj33
25. kvě 2012

@winterska Ale neblázni,čárka je pěkná,ja bych na krev šla at mám jasno.Proto budu zítra testit at se neutápím ve zmatku a nejistotě.Mužu si dát to nebo to a měla bych co když 😕 Prostě myslím že 7 den už nebude pregnyl a pokud bude čárka budu zkoušet zda zustava nebo odchází,nebo zas 2dny počkám a skusím znova.Ja už jsem prostě od přírody hrozně zvědavá 😎

winterska
25. kvě 2012

@saraha2 @evikj33 tak jsem volala k nám na polikliniku, krev by mi vzali, ale už je pozdě, protože výsledky jsou až za 2 hodiny a oni po 11 končí.. nebo kam bych měla jít? do CARu to je daleko.. ani by mi ji tam nevzali..

saraha2
25. kvě 2012

@winterska krev berou většinou ráno..to je fakt..ještě jedině přímo do laborky někam,kde budou výsledky ještě dnes!!já tam byla jednou,potřebovala jsem rychle výsledky krve a u obvodního už to nestihli-krev už odvezli tenkrát,než jsem přišla na řadu!!tak kukni na net,kde u vás blízko něco takového je!
@evikj33 testni,ale nezapomeň,že někdo má ducha až i 10tý-12tý den!!!!!!!samozřejmě někdo má už i šestý...

evikj33
25. kvě 2012

@winterska Tak už to nech na po.třeba to tak má být 🙂 A hlavně se nerap,čárka je a jak to dopadne stejně neovlivníme. 😉

kacaul
25. kvě 2012

@marmina ty co byly prirozene tak dve, jedno je ale pomaly.. A z toho ICSI se drzi jen dve ze sedmi. Mela jsem je asi nechat vaechny prirozene.. No ale i tak jsem rada, ze nejaky mam. A jak ty? Co je noveho?

evikj33
25. kvě 2012

@kacaul Gratuluju,to je pěkné máte 4bojovníčky 😉

winterska
25. kvě 2012

@kacaul i tak je to krása 4 embryjka 🙂 takže jdeš dneska na ET?

winterska
25. kvě 2012

@evikj33 taky si myslím, mm mi píše na skype, at to někde ještě s tou krví zkusím, ale mi se fakt nikam nechce chodit, když vím že výsledky nejsou okamžitě..
Chceme jít zítra na pivní festival, ale jestli vypiju 2 piva za celý večer, tak to by nemělo být na závadu, že? zvlášť když je budu prokládat jídlem..

evikj33
25. kvě 2012

@winterska Tak hezky odpočívej,a pivko si klido dej,když to budeš zajídat a nedáš jich 5tak by to mělo být v poho.Já si včera musela dát birel,tak mně tlačil žaludek,nic nepomáhalo.,nechtěla jsem alko,protože mně bolela hlava,tak at to není horší.A pomohlo to 🙂

alinah
25. kvě 2012

@kacaul hele my meli jen 3 bojovnicky nakonec a jeden se uchytil.. Netrap se, urcite to dobre dopadne..

@winterska i kdybys byla tehotna, ted si jeste mimi zije v zloutkovem vacku a z tebe si nic nebere. vem si, ze kdybys otehotnela spontanne, tak ani jeste nevis ze tehotna jsi.. ja se priznam bez muceni, ze jsem si obcas pifko dala, dela mi dobre na zaludek.. ted uz tedy ne, ale jak to bylo jeste takovy nejasny..

marmina
25. kvě 2012

ahoj holky 😵
@winterska koukám ty testuješ jak divá 😀 duch tam je, tak buď klidná a na krev skákni třeba v Po
@kacaul tak 4 je dobrý! víš co, nejde o kvantitu ale kvalitu! u mě nic nového, těším se na pondělí 😉 kdy jdeš na ET?

kcvrcekz
25. kvě 2012

@tutti7 ahojky taky chodím do Reprofitu🙂 a zatím spokojenost🙂. Koukla bych po netu. Vím v Brně o Heliosu, Unice, Reprofitu, Repromedě a Obilňáku. Je možné, že na Hlinkách je ještě něco, ale nevím jak se to jmenuje. A pokud je to daleko ještě je nemco ve Zlíně.

Jinak krásné ráno všem
@winterska držím pěsti ať sílí🙂
@evikj33 noooo to zní dobře jsem na tebe moooc zvědavá🙂

kcvrcekz
25. kvě 2012

@kacaul 4 jsou super my před ET měli 5 takže je to fajn. Zbyli nám taky 4 sněhuláčci. Uvidíš, že to bude v pohodě🙂

zelvik
25. kvě 2012

Ahoj kecky, sleduju vás několikrát denně, abych pak nečetla román, ale nemám čas a sílu komentovat každou zvlášť. Tak vám jen chci říct, že o vás vím. Jak dopadla naše @vall83 dneska?????
Držím palce @winterska, aby z ducha bylo mimi...

kacaul
25. kvě 2012

@evikj33 děkuju 🙂 jsou jen tři co jsou akorát .. snad se udrží .. no a na tranfer jdu zítra nebo v pindělí..

kacaul
25. kvě 2012

@marmina zítra nebo v pondělí, ještě nevědi.. budu tam volat zítra ráno.. ráda bych tam šla zítra .. v pondělí bychom šli obě viď?

kacaul
25. kvě 2012

@alinah děkuju 😀 moc .. je to milá podpora ..

kacaul
25. kvě 2012

@kcvrcekz a měli jste je přirozeně nebo ICSI a z kolika vám zbylo 5? To je hezký počet 🙂

kacaul
25. kvě 2012

@winterska držim ti palce a ozvi se, ať drží 🙂))) a on(a) bude 😀

kcvrcekz
25. kvě 2012

@kacaul měli jsme ICSI máme hodně blbej spermiogram. A měla jsem 24 vajec oplodnilo se 17 a nakonec zůstalo jen 5. Měli jsme PK 5 dní a ten 4. den se to nějak přirozeně vyselektovalo na 5. Takže na nás čekají 4 sněhuláčci🙂

saraha2
25. kvě 2012

@kcvrcekz to bylo hodně teda!!!!jsi taky pěkná nosnice 😉 čím jsi stimulovala?

kcvrcekz
25. kvě 2012

@saraha2 No to jo no dva dny před odběrem jich bylo jen 18. Měla jsem menopur.🙂

olusam
25. kvě 2012

@kcvrcekz ahoj, aj ja beriem menopur, kedy na teba prisli hormonalne výkyvy? Uz 4den a nic, ocakavam kedy zacnem šalieť,ale este nic... 😀

kcvrcekz
25. kvě 2012

@olusam No já jsem snad ani žádné neměla...Cítila jsem se líp když jsem ho brala než potom. Byla jsem pořád veselá, vysmátá prostě na pohodu...Ale jak jsem dopíchala a po odběru s utrogestanem a ještě čímsi na potlačení hyperstimuláku to byl otřes. Bylo mi zle a byla jsem protivná. Takže u mě Menopur byla jak nějaký droga po které se člověk jen směje..😀

rox
25. kvě 2012

Holky mely jste nejake divne pocity po utrosi? Ted ho beru (teda naordinovala jsem si ho sama abych si oddalila ms, pac jedu do Parize a nerada bych se tam otravovala s mrchou) ....ale desne me boli v podbrisku, Mam ho uz tyden jako ve sveraku. No spis je to hodne neprijemne nez bolestive. Mate to taky nejaka, nebo to bude neco jinyho? 😖

kacaul
25. kvě 2012

@kcvrcekz já taky měla menopur, ale už čtvrtý cyklus .. poprvé stimulačka na IUI, pak dvakrát neúspěšna stimulačka a pak ta větší na IVF a v pohodě.. jen jsem dost přibrala :(

kcvrcekz
25. kvě 2012

@kacaul NO tak to já ani ne... Nebo nevím nemáme doma váhu..:.-) Raději..🙂

marmina
25. kvě 2012

@kacaul no já ještě na transfer nejdu, jen na první UZV před KET, transfer bude tak kolem 7.6.

@rox neblázni, ty si ordinuješ sama? mě třeba utroš nic neoddálil (ale to bylo po ivf), bolesti jsem nikdy neměla, ale jsem po něm jak zblbnutá, takže já osobně bych ho dobrovolně nikdy nebrala... 😝

kacaul
25. kvě 2012

@marmina souhlasím, taky bych utrouše nebrala dobrovolně .. teď ho mám, že musím .. a myslím si, že menstruaci stejně nezadrží.