1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kive76
24. čer 2012

@pawlla tak tobě to šlo pomalejc...no já doufám, že nám aspon pomůže..a pak bych přibírala moc ráda.. 🙂

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda jasne jeden az 3 panacky jsou lecive 🙂 no uvidime jak zase budu reagovat na tu antinu uz tak toho beru dost

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla tak zatím mám v sobě dva 😀 tak snad zaberou

pawlla
24. čer 2012

@kive76 ano to ja taky jsem si rikala budu cvicit a nejakou dietku dam dokud muzu at pak neshazuju metrak 😀 ale stejne nic nepomaha

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda jasne urco zaberou a jese horka koupel a mrska je tu 🙂 ja zeda vajecniky citim jeste ted a pri mrse to byl des

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla nooo tak to se mám na co těšit 😖 kéž by fakt vzala sebou i tu cystu a hlavně jakmile to dostanu mám volat do CAR a dostanu rozepsaný protokol a to co mě čeká tak fakt čekám jak na smilování.

marmina
24. čer 2012

@saraha2 to je divný! se na to pak zeptám přímo v CARu

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda jasne taky jsem cekala dlooouho tak jsem uz musela k tomu dr. do CAR do brna jedu za dva tejdny tak uz se to konecke trochu hejbe

saraha2
24. čer 2012

@marmina já ti to klidně ofotím a pošlu 😉

saraha2
24. čer 2012

@pawlla já taky uvidím,co bude..jaká úroda atd...hlavnně,at to završíme šťastným koncem...

pawlla
24. čer 2012

@saraha2 ano presne tak at to vsechno neprijemne stoji zato 🙂

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla jj taky chci aby se to začlo hejbvat ☹ Jinak pěkná fotečka 😉

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda diky 🙂 .... No ja uz cekam skoro 3 mesice tak uz se docela tesim az budu stimulovata tak hlavne at se nco deje 🙂

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla však teď to půjde jedním šupem, uvidíš 😉

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda tak v to doufam 🙂 uz mam toho cekani plne zuby

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda ty taky chodis do brna do caru Unica ze ?

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla ano ano, ty taky?? Už se mi to tady všechno plete 😖

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda ano taky tam chodim .... Jsem zvedava co mi doktor rekne a co dostanu za leky a tak no

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla tak léky má asi každej stejný antiko Marvelon a stimulka Puregon, Menopur a Dipherelin nebo budeš mít něco jiného?

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla a 1 IVF jsi měla jinde?? Nebo taky v CAR u koho je u Vás problém???

pawlla
24. čer 2012

@mmirunda noo me nic nenasli ani manzovi ne takze je to zahada 😒 Poprve jsme byli taky tam no antiko mam divine stimulovala jsem gonalem no a pak prednison listovku inkekce agolutinu a pak utros tak uvidime

mmirunda
24. čer 2012

@pawlla aha taže máš něco jiného. No nic budeme muset čekat a doufat. Nic jinýho nám stejně nezbyde

magnumkompozitum
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pawlla
24. čer 2012

@mmirunda a kdypak jdes k dr. ?

malinka_02
24. čer 2012

@mmirunda a kolik si DPO?Treba se ti ukazou // az pozdeji..
@saraha2 muzu se zeptat na co je predisan?

mmirunda
25. čer 2012

@pawlla No já tam měla jenom volat, že začínám brát antiko, ale pokud mrcha nepřijde, budu tam muset ☹ Jinak pořád nepřišla a odškrtávám další den. Rumík nepomohl ☹

mmirunda
25. čer 2012

@malinka_02 No tak já ani nevím, kolik DPO jsem, ale už aspoň 18DPO a to už je na dvě // pozdě .... leda že by ovu byla později, ale to těžko, mívám jí přesně 14DC.

strapula
25. čer 2012

@b.bardyova mozno sa tam aj stretneme🙂)

mmirunda
25. čer 2012

Tak mrcha stále nikde 😠 😠 😠

saraha2
25. čer 2012

@malinka_02 predisan nevím,ale prednnidson já beru na protilátky..