1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
27. čer 2012

@marmina nooo ja mam prave ted dlouhe vlasy a kratke mit nemuzu vypadam jak pometlo vubec m neslusi uvidime koupim biosil a zadne drahe blbiny kupovat nebubu musi si stejne vse uzivat dlouhodobe aby to melo nekakej ucinek ale nadsena z toho nejsem dalsi prasek navic 😖 ted jeste zase ten odklad volali manzovi no chce se mi akorat brecet ☹

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla Jak to?? volala ti ??? a kvůli čemu?? Tak půjdeme spolu 😉

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla a neplakej veverko, taky jsem myslela že budu plakat a už jsem to rozdýchala. Všechno se děje z nějakho důvodu 😉

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda doktor chce pockat aby jsme prej meli vetsi jistotu ze po te revizi je vse ok ale nevim kdybych fakt mela jistotu ze to bude lepsi cekam klidne i pul roku ale myslim ze to je jedno vysledek stejne nikdo nezaruci ach jo melo to byt v cervenci a ted zase srpen ...... Jsé dneska koukala na tehotenske testy ktere jsem si schovala po prvnim Ivf a ty dve carky tam me rozbreceli no co nadelam musime cekat snad to bude stat za to

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla aspoň se tam potkáme, beztak to Gogela udělal schválně 😉

malinka_02
27. čer 2012

@pawlla jej to je skoda..ale to jdes uz brzy to ti utece..

malinka_02
27. čer 2012

Tak jak jsme se vcera bavili o propousteni tak dnes u nas propustili 6 lidi pry snizovani stavu prvni vlna..tak pekny..kdyz budu behat po doktorech tak sem v dalsi vlne..

saraha2
27. čer 2012

@mmirunda
@pawlla tak vy si to děvčata "naplánujete" tajhkle spolu a s kým budu bojovat já!!??no???jinak k tomu barvení..mů kadeřník má dost drahé barvy..musí to vážit,než to namíchá..mě barví jen proto,že mám tak zdravé vlasy,že mě s tím nic nejde..natáčky nedrží,natož aby natočily atd.ale...v salonu používá klasický březový šampon..a nedoporučuje žádné známé drahé preparáty,protože dle jeho slov firmy utratí více za reklamu,než za to,aby byly přípravky opravdu kvalitní..je fakt,žeon sám používá hodně drahou značku a nikdy jsem o ní neslyšela..ale vlasy mé a všech,kteří k němu chodí jsou důkazem..mám vlásky jak mimi,ani na omak nepoznáte pozůstatky barev...takže používám už i doma místo jedné známé značky březový šampon a jsem spokojená..

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda nooo to se tam muzem potkat nekde v cekarne urcite 🙂

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla záleží kdy půjdete 😉 Takže ty jsi teď ten Marvelon brala zbytečně jo?? To by mě štvalo. mě dneska Gogela řekl, že ho ani nemám začínat brát, že až od další mrchy a ještě před ní, že mám přijít na UTZ skrz tu cystu. No jo, co naděláme holka, třeba se tam fakt potkáme 🙂 Budu se rozhlížet okolo a hledat známou tvářičku 😉

pawlla
27. čer 2012

@mmirunda no ja beru softine a mam to brat dal protoze ted nemuzu otehotnet aby si deloha odpocinula HAHA ..... toho bych se prirozene nedockala ani za 100 let 😀 .... a malou jsem pritom mela ani nevim jak do tretiho mesice jsem nevedea ze jsem v tom a to fakt nekecam

rory_g
autor
27. čer 2012

@saraha2 @marmina holky, mě zase moje kamarádka kadeřnice (spolužačka) říkala, že dnes jsou barvy bezpečné, že to nejsou ty sr... jako kdysi 😀 Pak si vyberme...

pawlla
27. čer 2012

@saraha2 to rika moje babi ze obycejnej brezovej sampon je nejlepsi protoze tam neni tolit te chemie a tak vubec neda na nej dopustii 🙂

pawlla
27. čer 2012

@rory_g no tak urcite to neni jako kdysi ale na druhou stranu vsude kolem nas neco je smog, ecka, ozonova dira, bacil atd .... takze asi v tehu nebudu delat vubec nic 😀 😀 pro jistotu 😀 😀

rory_g
autor
27. čer 2012

@pawlla no přesně, všude je něco, to bychom nemohly jíst, pít ani dýchat 😀

pawlla
27. čer 2012

@rory_g jen se nekde zakonzervovat a vzbudit se az po porodu 😀

rory_g
autor
27. čer 2012

@pawlla to by bylo nejlepší, člověk by se aspoň nebál každé kontroly...

rory_g
autor
27. čer 2012

Jo a ještě k tomu padání vlasů - mě nepomohl ani Revitalit, ani Biosil, ani šampon Capillan...nic...až jsem se ostříhala o polovinu původní délky, nevím, jestli to pomohlo, nebo prostě padat přestaly, každopádně se lépe cítím 😎

briuska
27. čer 2012

@mmirunda tak držím palečky... ať to rychle uteče ...

já jsem dnes dostala taky ťafku, šéf ví že se léčím s neplodností. Je proti umělému oplodnění a ani léky na stimulaci neschvaluje, řekl mi, že bych druhé dítě neměla chtít za každou cenu. Že ví, že jsem do toho investovala hodně, čas, nervy, (takhle bych to já teda nehodnotila) ale že to je proti přírodě a po IVF se rodí často děti s gen. poruchami (v jeho okolí prý takové zná) a skazila bych si pak život.A pak mi řekl, že jsem hodně stloustla, že je to hrozně vidět ...ten tón slyším ještě teď ...takový vyjadřující znechucení 😠

danny38
27. čer 2012

@briuska To je fakt děsný s těma nadřízenýma 😠 Kdyby se raději starali o to o co mají. Člověk má právo na to se sám rozhodnout a ostatním to může být u p....e. Říkala jsem si, že pokud mi do toho začne někdo kecat a nebo uslyším blbou poznámku, tak se hodně hlasitě ozvu, ať by to byly kolegyně z práce nebo nadřízená. Zatím si nikdo nic nedovolil, tak mají štěstí 😀

marmina
27. čer 2012

@briuska tak to je od něj pěkně hnusný 😝 hele, ty jeho kecy se mi nezdají...chce tě odradit, asi si uvědomuje, že budeš často chybět 😒 doufám, že tě nepotká to, co tady většinu....
@rory_g já šla úplně nakrátko a jsem taky spokojená, vlasy mi teda v určitých obdobích padají dál, ale už se tím tolik nestresuju. Já věřím, že barvy byly dřív asi nekvalitní a škodlivější, já slyšela dokonce odbornici kadeřnici, co přímo barvení doporučovala jako ochranu vlasů...je pravda, že vlasy vypadají moc hezky nabarvený, lesknou se, hezky se rozčesávají - v těhu bych do toho ale nešla určitě.
@saraha2 březový šampon je určitě fajn, ale věřím, že není březový jako březový...často do všeho cpou různé parabeny, parafiny, silikony a bůhví co ještě. Já kupuji v DM šampon od Alverde, není ani drahý a má celkem blízko k přírodě (doufám 😉 )

marmina
27. čer 2012

bych asi měla hodit tabulku, takových hodin!!!

rory_g
autor
27. čer 2012

@briuska cože??? To si snad nemůže ani dovolit, tohle Ti říkat, ani jako muž, natož jako šéf??? To je vrchol...hoď to za hlavu a vykašli se na něj, podle mě není důvod, aby se narodilo postižené dítě! Takových dětí a ani nevíš, jestli je některé mezi nimi z IVF. Hlavně postižený a k politování je Tvůj šéf... 😠

marmina
27. čer 2012

♥ Ženy, které si miminko moc přejí:
@dadenka111 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF červen/12, 16.6. OPU (13 vajíček, 4 E zamrazena), 21.6. ET (2 E), test plánuje 28.6. – jsme opravdu mooooc zvědavé a napnuté!!! 😵 😵 😵
@zelvik (Pha Podolí) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET (srpen), 28.6. UZV – ať je vše o.k.! 🙂
@malinka_02 (Pha Podolí) 28.6. konzultace 1.IVF – těšíme se na novinky 😉

@tulipanek82 (Helios Brno) 22.6. stimulace 1.IVF (DP)
@pixie18 (Gyn Fiv BA) 1.IVF červen/12 (19.6. OPU), zamrazeno nemá, 21.6. ET (1 E), čeká na //
@zana21 (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (18.6. OPU), 4 E zamrazena, 23.6. ET (1 E), čeká na //
@lolitka25 (Gennet Pha) 2.7. stimulace 1.IVF (DP)
@rory_g (Gennet Pha) 1.IVF duben/12 (nedošlo k ET), 19.6. IUI, test kolem 3.7.
@pawlla (Unica Brno) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 11.7. konzultace 2.IVF (odklad na srpen)
@kiwisek (Pha Motol) 2.IVF červen/12 (OPU 22.6.), zamrazeno nemá, 25.6. ET (2 E), 12.7. krev
@saraha2 (Obilní trh Brno) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 2.IVF červenec (DP)
@radina (Antolská BA) 1.IVF (červenec)
@strapula (Iscare BA) 1.IVF (červenec)
@kcvrcekz (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 3 E zamrazena, KET červen (neúspěšný), 16.7. konzultace KET
@marmina (Gennet Lbc) 1.IVF březen/12 (neúspěšné), 17.7. hydrolaparoskopie, 2.IVF (srpen)
@unkarka (Sanus Jihlava) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 23.7. konzultace 2.IVF
@kacaul (Gest Pha) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), 2 E zamrazena, KET červenec
@kive76 (Pha Motol) 20.8. konzultace 1.IVF
@mmirunda (Unica Brno) 1. IVF (odklad na srpen, DP)
@absti (Gennet Pha) 1.IVF (srpen)
@chmurkaxy (Gyn-Fiv BA) březen/12 neúspěšný KET (1.IVF), 2. IVF (září/říjen)
@rox (Gennet Pha) 1.IVF červen/12 (nedošlo k ET)
@winterska (Gest Pha) KET květen/12 (3.IVF - 2 E – neúspěšný)
@pupidu (Obilní trh Brno) 1.IVF květen/12 (neúspěšné), KET červen (neúspěšný)
@caroline123 (Gyn-Fiv BA) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), 7 E zamrazeno, KET červen?

♥ Šťastné ženy v očekávání:
@danny38 (Art České Budějovice) 1.IVF květen/12 (1 E), 28.6. UZV – zítra nám sem hoď krásné zprávy! Myslíme na tebe 😵 😵 😵
@nemorosis (Gest Pha) 1.IVF březen/12 (1 E), TP 1.12.12, 27.6. UZV – holka nebo kluk? 😀
@tamaris (Iscare BA) 1. IVF červen/12, ET 11.6. (2 E), 25.6. oficiální potvrzení těhu
@verry (Sanus Pce) 1.IVF duben/12 (neúspěšné), KET květen (2 E),1 mimi, 9.7. – screening
@sophie32 (Reprofit Brno) 1.IVF květen/12 (2 E), vypadá to na dvojčátka
@mia75 (Obilní trh Brno) 2.IVF duben/12 (2 E), 1 mimi, TP 5.1.13, hospitalizována...
@alinah (Iscare Pha) 1.IVF duben/12 (1 E), TP 20. a 26.12.12
@evikj33 (Reprofit Brno) 2.IVF květen/12 (2 E), dvojčátka
@vall83 (CAR v Německu) 1.IVF březen/12 (2 E),1 mimi, TP 13.1.13
@plumeria (CRM Zlín) 1.IVF březen/12 (1 E)

Pokud chcete něco doplnit, změnit nebo se chce někdo nový přidat, napište mi (nejlépe do IP).

rory_g
autor
27. čer 2012

@dadenka111 jsem napnutá jako blázen, MOC držím palečky 😵 😵 Já ji tam vidííím 😀
@zelvik Tobě taky hodně štěstí prdelko, ať už je konečně ten UTZ OK 😎
A samozřejmě @malinka_02 samé dobré zprávy!
@marmina já se dřív nebarvila vůbec, potom hennou a teď se barvím, cca 6 let mám mezi svými dost bílých vlasů 😝 Jinak ty výrobky Alverde jsou moc dobré, taky je kupuju 😉

pawlla
27. čer 2012

@briuska tak to je fakt hulvat tohle rict zene a jeste omezenec at si sve predpotopni nazory necha pro sebe

danny38
27. čer 2012

@marmina Nervíky pracují, ale budu věřit, že je vše v pořádku 🙂 Písnu vám sem odpolko, mám tam být v půl třetí. Doufám, že tam bude ten můj oblíbený doktor, je hrozně fajn a všechno mi vždy vysvětlí 🙂 Ráda bych se už alespoň zbavila Prednisonu, uvidím co řekne.

Klidně se nechám od vás všech virtuálně poplivat pro štěstí 😀

rory_g
autor
27. čer 2012

@danny38 flus flus a těším se na tu fotečku 😵

danny38
27. čer 2012

@rory_g Děkuji, tvoje plivnutí mělo takovou razanci, že mě to málem vlítlo do oka 😀 Dělám si samozřejmě srandu, ale aspoň je to takové odlehčení a pěkně jsem se zasmála 🙂 Ráda si prodlužuji život smíchem a když mi do smíchu zrovna není, pak stačí zajít sem za vámi a hned je mi líp 😉

mmirunda
27. čer 2012

@pawlla Víš nad čím jsem přemýšlela? ( je to možná blbý), ale jestli oni to neudělali schválně. Třeba tam mají více dovolených. je to dost velká náhoda, že nám zapomněla zavolat sestřička a tvoje děloha si ještě měsíc musí odpočinout, nemyslíš?