1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
2. črc 2012

@mmirunda proste ho štve že problém je u něj.. A na tebe sype ten vztek! 😒

mmirunda
2. črc 2012

@ivapo asi jo, nebo nevím ☹ Taky se seberu a třeba nepřijdu z práce tak jak chodím běžně. By mě naháněl, kde jsem, tak ať má strach,blbeček 😔 😔

pawlla
2. črc 2012

@mmirunda ja bych to radej neresila a dala mu prostor my si pobrcime ale chlapi moc asi nebreci asi nechce abs jsi ho tak videla je to stres pro vas oba to cele ivf to dobre znam a kazdej to snasi jinak

ivapo
2. črc 2012

@martina_81 no taky ma své plusy.. Ale někdy.... To fakt je hroznej...a ted je zas jak vyměněny.. No a od soboty je s malou u moře.. Tak si snad odpočinek ode mne a bude hodnejsí.. Ach Jo .. Ty chlapy!!

martina_81
2. črc 2012

@mmirunda a kvůli tomu byl nasranej? tak to je drsný, lehce mi připomíná mýho ex. ☹ ☹ Což byl arogantní, nafoukanej sobeček, co mě neustále ponižoval, urážel atd. za těch 5 let,co jsem s ním byla (trubka zamilovaná), by to vydalo na celou knížku. 😒 jak jste spolu dlouho? Jinak teda nevím, ale asi buď ráda, že to podstupujete kvůli němu a ne kvůli Tobě, mám pocit, že by ti to předhazoval...... 😖

ivapo
2. črc 2012

@mmirunda nos proc ne.. Vypni mobil.. Jako že se ti vybil ... No a přijedeš ďost pozde.. A po pravdě .. Že si potřebovala delší procházku.. A uvidíš jestli ma o tebe strach.. To bych udělala třeba já!! 😉

mmirunda
2. črc 2012

@pawlla jen mě to mrzí, strašně moc. Nechám ho být, sama to odventiluju jinde ....

martina_81
2. črc 2012

@pawlla A to jsi ještě nebyla u doktora??? Jak to můžeš vydržet takovou dobu? 😒

mmirunda
2. črc 2012

@martina_81 to bude asi tím, že já mu to nikdy nepředhodila, i když jsem to mockrát měla na jazyku, ale spolkla jsem to. Jsme spolu oficálně 2,5 roku a neoficiálně asi o rok a půl dýl. Sobeckej většinou nebývá, myslí na mě, má mě rád, vím to. Jinak mě neponižuje, neshazuje, ale já nevím co mu zase vlítlo přes nos. Ví že se nám to blíží a ví že bude všechno na něm, hlavně finance a bude se o nás muset postarat a to ho asi děsí. Teď se o vše starám já a jsem hlavní finanční tahoun ....

mmirunda
2. črc 2012

@ivapo mám to v plánu, asi to provedu ve středu

pawlla
2. črc 2012

@mmirunda ja vim jak moc to mrzi mam to same doma nekdy ale cim ze uz je to neunosne a clovek se potrebuje odventilovat jen je hnusne ze si to vybiji na nas ale lepsi je neprilejvat olej do ohne ...

mmirunda
2. črc 2012

@pawlla jooo já vím, ale mám v sobě děsnou křivdu ☹ protože kdybych něco udělala, tak neřeknu, ale já neprovedla vůbec nic ...

pawlla
2. črc 2012

@mmirunda tak prvnich 10 dni jam myslela ze je to normalni dr rikal ze ms po revizi je jina ze se to srovna a pak jsé cekala a cekala ze to prejde a uz to vypada a pul dne nic a pak cervenej potok dnes jsem tam byla ale dr tam nebyl i kdyz mel 😖 Zitra tam jdu hned rano bojim se co mi rekne

mmirunda
2. črc 2012

@pawlla neboj se, to se určitě nějak vyřeší a dr. ti pomůže ...

martina_81
2. črc 2012

@mmirunda tak z toho má třeba strach a nechce to dát najevo,uvidíš s jakou přijde. 😒 Hlavně mu to nepředhazuj, i kdybys na to myslela sebevíc. ☹ Já bych to taky nerozdejchala, kdyby mi to přítel při nějaké hádce vmetl do obličeje. I když, on do toho vztahu šel a věděl to od začátku,jak na tom jsem.......
@ivapo tak máš veget,jo? Přijede odpočnutej a natěšenej, uvidíš. 😉

pawlla
2. črc 2012

@mmirunda ja vim nikdo ze to nemuze je to stres ale predstav si chlapa jak asi snasi ze tak nejak sklamal se svou muznosti oni to snasi hrozne znam to od sestrenice tam byl taky problem u jejiho pritele.... My jsme v tomhle jine no

martina_81
2. črc 2012

@pawlla Tak snad to bude dobrý,každopádně jsi měla jít určitě dřív, takhle dlouho bych asi nečekala. 😒

pawlla
2. črc 2012

@martina_81 jej vedle to predtim melo byt pro tebe asi bych mela jit uz spat

martina_81
2. črc 2012

@pawlla já jsem to pochopila, tak jsem reagovala. 😉 Taky si to občas pošlu sama sobě. 😀

pawlla
2. črc 2012

@mmirunda
@martina_81 no jo bez ibalginu uz ani nefunguju. Uvidim zitra u dr dam pak vedet dobrou jdu uz do postele mam toho vseho nejak uz dost

mmirunda
2. črc 2012

@martina_81
@pawlla
@ivapo
Holky fakt děkuju, je mi lépe ... ♥

martina_81
2. črc 2012

@pawlla dobrou noc a zítra dobré pořízení. 🙂

mmirunda
2. črc 2012

@pawlla ale iboš způsobuje větší krvácivost tak pozoro na to 😉 Dobrou noc kočko

ivapo
2. črc 2012

@martina_81 to doufám!! 🙂

mmirunda
2. črc 2012

@pawlla a na zítřek přeji dobré zprávy 😉 😉

martina_81
2. črc 2012

@mmirunda To je fajn, doufám,že ani na toho panáka nedošlo. 😉 Pak písni, s jakou a kdy dorazil. zatím ahoj, přesouvám se k bedně a pak do pelíšku. 🙂

mmirunda
2. črc 2012

@martina_81 Dobrou noc, hlavně klidnou a zítr napíšu. Panák nebyl, rozmluvila jsem to tady s Váma 😉

ivapo
2. črc 2012

Taky vám všem přeji dobrou noc.. Pa zitra!!!!!!!! 🙂

danny38
2. črc 2012

@ramdy Držím moc pěsti, ať se to povede 😉

danny38
2. črc 2012

@mmirunda Neboj Miru, to ho zase přejde. Je opravdu možné, že na stres a obavy reaguje takhle blbě, ale s tím my ženské u chlapů nic nenaděláme 🙂 Tak ať se ti v pořádku a brzo vrátí 😉

@pawlla Na zítra držím pěsti a doufám, že ti doktor pomůže, aby jsi měla už pokoj od krvácení i bolesti, drž se 😉