1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
6. črc 2012

@rory_g Děkuji 😉 a jak přijedu, chci vidět pořádné dálnice 😉 tak hezky produkuj Hcg 🙂

pawlla
6. črc 2012

@rory_g jasne utros a predtim agolutin a tak prednison

rory_g
autor
6. črc 2012

@pawlla já brala spoustu léků...i teď jsem si to tak nějak naordinovala podle svého, podle toho, co jsem se dozvěděla tady na koníkovi, co užívají holky na mutace krve a imunitu...

malinka_02
6. črc 2012

@pawlla no nás už od ledna vždy poslal na další a další testy

malinka_02
6. črc 2012

@mmirunda já taky nikdy těhotná ani nebyla a to mám za měsíc 30 😒

Jdu spát zítra svatba moji svědkyně a jdu já ji za svědka ..tak pa v neděli..

pawlla
6. črc 2012

@rory_g a co vsechno ted beres za leky?

rory_g
autor
6. črc 2012

@pawlla beru pořád Letrox na štítku, Metformin na cukr (v pátek jdu na ko, tak třeba něco vysadím), potom Prednison půlku (v 8tt mám mít kontrolní odběry). Potom mám Femibion 800, kvůli metafolinu - mám poruchu vstřebávání kys. listové, půlku Acylpyrinu - srážlivost a magnesko 😝 No a potom samozřejmě Utroš...

sheronka
6. črc 2012

Ahojte babulky. Všetkým ďakujem za pekné slová. Ešte v stredu jedna krv na 14 DPO tak dúfam, že sa dovtedy nič nezmení. Ja som z toho v takom šoku, že si to ešte ani neuvedomujem 😉

pawlla
6. črc 2012

@rory_g tak to ja stitku nastesti nemam ani ten cukr tak femibion beru uz dlouho utros po et jsem brala prednison ten beru porad ale mozna mi daji agolutin misto urtose nevim no ja pri prvnim mela pred et agolutim a pak az po et utros a ten to asi moc neudrzel nevim no uvidime co rekne mudr ma na to prece skoly ne 😀 doufejme ze ne neco podobneho jako v plzni 😀 😀

pawlla
6. črc 2012

@sheronka je to skvela zprava jen si to uzivej a davej na sebe pozor bulbinky tak jsem to je jasne z krve se dozvis vic a pak z utz .... a pekne hlad brisko 🙂 moc zavidim a moc ti to preju 🙂 a copak beres vse za leky?

zana21
7. črc 2012

@rory_g @marmina @danny38 @dadenka111 Ahojky holky moje, moc moc omlouvám se, že jsem se neozvala, ale více než OHSS mě dostala moje psychika ☹ OHSS celkem zvládám, dodržuji maximálně pokyny, tak že hodně piji a bílkoviny do sebe cpu horem dolem 🙂 Křeče jsou minimální, dýchá se v pohodě, jen to břicho je pořád nafouklé ☹ Spíše u mě začal strach s tím, že když OHSS má tendenci se lepšit, jestli nemůže jít také o snížení hladiny HCG (někde jsem se dočetla, že při zvyšující hladině HCG se OHSS může zhoršovat). Tak že jsem začala strašně plašit, spíše až šílet, tak mm zakázal čtení na netu a vyčištění hlavy jinými podněty 🙂 No, také se vám musím přiznat, že jako @verry (myslím, že to byla ona 🙂 jsem testla už dřív, ale po minulé zkušenosti jsem se bála něco nezakřiknout. I teď se stále bojím, přeci jenom mám v sobě pořád hlodajícího červíka v hlavě i kvůli tomu ustupujícímu OHSS. A teď to hlavní, mám pozitivní TT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Fotečky určitě dodám, musím je stáhnout z foťáku 🙂

zana21
7. črc 2012

@rory_g
@sheronka Oběma moc moc gratuluji, samozřejmě potichounku 🙂 @rory_g Ty čárečky jsou ukázkové 🙂 @sheronka To musí být dvojčátka, když se tak brzo ukázaly 🙂

zana21
7. črc 2012

@dadenka111 Je mi to tak moc líto dádo ☹, ty moje mušketýrko 🙂 Ale věřím, že KET to jistí, moc na tebe myslím, hlavně to teď chce si nějak vyčistit hlavu, na dovolené načerpáš sílu a KET je tvůj @pixie18 Je mi to také moc líto, ale hlavně to nevzdat 🙂

zana21
7. črc 2012

@pawlla
@mmirunda Ještě raději dopisuji nějaké info k OHSS, aby se vás to holky vyhlo obloukem. Příznaky už tady asi holky psaly, jsou to křeče v podbřišku, strašně nafouklé břicho díky zvětšeným vaječníkům a vodě v břišní dutině, která se může dostat do plic a způsobovat problémy s dýcháním, průjem a zvracení. Jinak k té prevenci, hodně pít, ale nejen vodu, čaje, ale dostat do sebe i minerály (tak že minerálky) a třeba ještě iontové nápoje. Já pitný režim dodržovala i po ET, ale asi jsem spíše podcenila příjem bílkovin. Tak že ty také od sebe hodně dostat 🙂

rory_g
autor
7. črc 2012

@zana21 to je dobře zlatíčko, že je OHSS na ústupu, vůbec se ničeho neboj, mimi tam jsou a to je důležité 😵 Mám neskutečnou, samozřejmě že tichounkou radost 😵 Mušketýrky 😵 Daděnka nás bude hned následovat spolu s Želvikem, Marminkou a ostatníma kočkama, už se těšííím
Já mám z Tebe TAKOVOU radost 😵 😀

nemorosis
7. črc 2012

@zana21 Gratulaceee!!! 🙂 🙂 🙂 A kdy jdeš na kontrolu? Buď ráda, že ti příznaky OHSS pomalu mizí, měla jsem za to že je to takhle správně? V CARu mi říkali, že se právě může znovu zhoršit po ET hned v těch prvních dnech, kdy začně produkce HCG. Buď se to pak rozjede pořádně, nebo se to s každým dnem zlepší, ale nemá to vliv na prosperující těhotenství. Tak v tomhle doktorům věřím. 😉

nemorosis
7. črc 2012

@rory_g A jak je tobě? Už pociťuješ první příznaky? Kdy máš UTZ?

sheronka
7. črc 2012

@zana21 Ďakujem. Dufam, že sa nič nezmení a tehotná ostanem 9 mesiacov 😵 Je to skvelá správa a netrpezlivo očakávam fotku 😉

sheronka
7. črc 2012

@pawlla Ďakujem. Pevne verím, že tam bublinka bude až do konca. Beriem iba utrogestan.

zana21
7. črc 2012

@rory_g Děkuji moc, já mám z nás taky ohromnou radost 🙂 Já z jinou variantou, než že se "klan" mušketýrek = těhulek bude rozrůstat nepřipouštím 🙂 A dadenka to má obzvlášť rozkazem 🙂, protože to ukáže ostatním, jak se to dělá 🙂 za chvilinku budeme mít jenom jednu tabulku a to budou jen těhulky 🙂
@nemorosis Děkuji moc za uklidnění, na tom netu se vážně člověk někdy dočte věcí ....tak snad to tak bude 🙂 Ještě nevím, teprve dnes jsem si měla dělat oficiálně TT, tak tam zavolám a půjdu v pondělí na test. Ale @rory_g jde až na konci července, tak to vidím obdobně 🙂
@sheronka Určitě ano, my všechny 🙂
Fotečky jsem přidala do svého albíčka 🙂
@rory_g Prosím tě, ty už jsi snížila prednison na půlku a už jsi volala na imuno?

danny38
7. črc 2012

Dobré ránko všem 🙂 Potřebovala bych poradit, jak se dokopat k práci, jsem líná ukrutně a mám tady tolik práce, že se až děsím 😀 Nevím jak se přinutit 😀

ramdy
7. črc 2012

@zana21 Moc ti gratuluji a přeji ať už to je jen dobré a potíže ustupují.

ivapo
7. črc 2012

@danny38 pozvi si mamu nebo kamarádku a pujďe to lepe.. Hele ještě jsme včera uklizela od18 oo do 22 oo a dnes ještě ted dopo.. Pak tě pozvu .. Nádhera.. Nezmi to zdemolujou ty dva az se vrati 😀

danny38
7. črc 2012

@ivapo Já aspoň dneska začala prát 😀 Včera jsem už nebyla schopná nic dělat, byla jsem přecpaná z toho města 😀

pawlla
7. črc 2012

Ahojky zeny 🙂 Tak dneska rano mam dobrou naladu manzel byl rano moc pritulnej coz po ranu nebejva 😀 a prisel nam email z car teda manzovi ze mame v pondeli zavolat a domluvit se ze muzem zacit mam radost no ale je to divne 11 jsme meli mit konzultaci tak ze by to az tak uspisili? A posilali email v patek coz byl svatek???... Nebo nevim jsem z toho i kapek nervni tak uvidime v pondeli co a jak. Jinak jsem navstivila sveho noveho gynekologa uz vcera byl na pohotovosti myslela jsem ze umru tak jsem jela a on tam byl 🙂 nasadil mi k antiko ten norethisteron nebo jak se to jmenuje a mam to brar s antiko jeste 3 dny a pak vysadit a pak ms a te zazrak zadne krece najednou zadna krev bricho me neboli tak hned lepsi
@zana21 dekuji za popis priznaku mam z toho strach. Neboj mas pozitivni tt tak mimi uz bojujou je dobre ze ohss pomalu mizi moc drzim palecky aby to bylo ok vse
@mmirunda ze by googlovi zrusili dovcu 😀 😀
@sheronka ja taky brala jen utros ale k tomu prednison a listovku ale ty beru porad

danny38
7. črc 2012

@pawlla Tak to je moc dobře, že už je ti konečně lépe 🙂 Je vidět, že nový gynekolog má daleko lepší přístup a teď už to všechno bude jen dobré 😉

pawlla
7. črc 2012

@danny38 to jo ale nevim ten Norethisteron je na posunuti ms tak to je asi peknej driak ale kratkodobe uzivani je asi v poho a asi je to dobre ze uz nemam krce a neboli me vajecniky tak si asi taky potrebuju odpocinout. Ale porad mi prijde divne co tak najednou to hroti v tom caru

pawlla
7. črc 2012

@danny38 a jak´se vubec citis tehulko 🙂

danny38
7. črc 2012

@pawlla Uvidíš co ti v pondělí řeknou 😉 No, já se cítím hrozně líně 😀 Jinak docela v pohodě 🙂

pawlla
7. črc 2012

@danny38 a beres utros? Ja po nem byla uplne pspala porad. I kdyz ja jsem ted lina i ted 😀 a hlavne ty vedra romu nepridaji