1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
13. črc 2012

@pawlla mě dali i dvd,kde ukazují,jak to chystat,míchat a píchat 😀 tak se manžel kukl a jde mu to 😉

strapula
13. črc 2012

@pawlla clovek sa asi nauci a zvykne si na vsetko ked musi....ale mate vsetky moj obdiv,ze to tak zvladate!

saraha2
13. črc 2012

@pawlla čím budeš ted stimulovat?vezmeš to stejné?

saraha2
13. črc 2012

@strapula můj obdiv mají taky..já bych se ráda aspoň podívala..ale nemůžu..bojíím 😀 a zvlášť,když si to píchne i do zadnice!!!!!!klobouk dolů!!!

martina_81
13. črc 2012

@rox já jsem tady jen když je přítel v práci nebo někde pryč, protože je závislák na pc hrách a málokdy mě k tomu pustí. 😉 a tabulka by asi taky nebyla každý den. 😒
@strapula mně bylo taky blbý si brát neschopenku týden před stimulkou,když mi ji dr. nabízel,taky to nezneužívám, tak jsem týden počkala 😉 ale ten Tvůj doktor je nějaký divný. Půjdeš tam na začátku stimulace? Třeba by Ti ji pak napsal,řekneš,že Tě bolí břicho a hotovo. 🙂
@pawlla Ty jsi koukala i na video? 😀 Já jen do těch příbalových letáků na obrázky, abych něco nepos*ala,protože po tom týdnu, co mi to sestra vysvětlila, už jsem stejně moc nevěděla. 😒 Taky se nemůžu koukat,jak mi berou krev, poslední dobou mi to děsně vadí. a to jsem kdysi chtěla být zdravotní sestrou. 😀 😀

strapula
13. črc 2012

@saraha2 som zvedava ako to pojde mne🙂)))) neviem ci to nedam robit mm,povedal ze je mu to neva a rad sa to nauci 😉

martina_81
13. črc 2012

@saraha2 tobě dali i dvd? Tak to je teda síla. 🙂 Tomu říkám servis.

strapula
13. črc 2012

@martina_81 pojdem uz len na siesty den stimulky...vsetko mi dnes dali aj vysvetlili a povedal ze prist az na ten siesty den..ale mame cislo aj na nejaku koordinatorku pri stimulacii a jej ze vraj mozeme kedykolvek zavolat...

martina_81
13. črc 2012

@strapula ? koordinátorka při stimulaci? Tak to slyším poprvé. 😉 Tak já šla na první UTZ už 4. den stimulace.

zaneta2
13. črc 2012

@pawlla děkuji moc. jsme moc šťastní 😉 je to krásný pocit. držím palečky aby ti to taky dobře klaplo 🙂

strapula
13. črc 2012

@martina_81 len ak bude taka mila ako dr tak ju asi nevyuzijem 😀

pawlla
13. črc 2012

@saraha2 no orad cekam kdy mi volaji a daj mi termin na utr ma to bejt 15 DC tak uvidim no .... jo budu stimulovat gonalem v tom perku jako minule. no musim pichat sama uplne vsechno i agolutin pac manzel je doma jen o vikendech a nemam nikoho kdo by mi to pichnul tak jsem proste musela sama
@martina_81 taky mame koordinatorku a te muzem volat kdykoliv s dotazy a podobne no a mam i soukromej mobil na doktora kdyby bylo nejhure ale dvd mi k tomu nedali ale ja jsem si to nasla na netu 😀
Jo a z toho kontryhele co ted piju je mi uz spatne 😖

pawlla
13. črc 2012

@zaneta2 je to super ze to to tak krasne vyslo napoprve drzim palecky at to je v poho i dal ja pockam na utz a pak budu vedet ortel bojim bojim

martina_81
13. črc 2012

@strapula 😀 😀 třeba bude lepší,uvidíš. 😉

zaneta2
13. črc 2012

@zana21 díky moc. dvojčátka jsou prostě super 🙂

martina_81
13. črc 2012

@pawlla to mně jen v caru řekli, že kdybych něco potřebovala nebo se chtěla na něco zeptat, tak mám zavolat, jinak nic. a zítra mi budou volat oni,kdy bude transfér. 😉 Těším se a zároveň mám strach. 😒

pawlla
13. črc 2012

@martina_81 no to ja jsem furt otravovala poprve tu koordinatorku jednou jsem si nebyla jista kdy prisla ms pak jak se neco picha pak v kolik se to picha a tak ale byla hodna a vse mi poradila obednavala me na utz a tak volala kdy bude transfer super no ale doktorovi jsem nastesti volat nemusela vse bylo ok no ale pak kdyz ne tak uz stejne bylo pozne mu volat ☹

zaneta2
13. črc 2012

@pawlla byla jsem dost překvapená že to vyšlo na poprvé. upřímně jsem to moc nečekala. nechtěla jsem s tím na 100% počítat, ale prostě to vyšlo. super 🙂 držím palečky

mmirunda
13. črc 2012

Ahojte holky, je mi tady bez naší @marmina nějak smutno ☹ A to tu en dneska oznámila, že končí,..... Budu na ni moc myslet, aby se dušička a srdíčko uzdravili co nejdříve a ona mězi nás zavítala zpátky, protože já se tak těšila, na to, až budu stimulovat a ona mi do tabulky bude psát pozitivní komentáře ☹

pawlla
13. črc 2012

@zaneta2 no jo ja jsem otehotnela ale bohuzel to pak nevydrzelo ale doufam ze ted uz to vyjde ... ty dvojcatka jsou supr taky bych je chtela 🙂

mmirunda
13. črc 2012

@zaneta2 Žanetko, konečně "osobně" ti můžu poblahopřát. UTz je krásnej, takoví malí bobíšci ....

pawlla
13. črc 2012

@mmirunda no jo bude tu chybet ale chapu to chudak ted jeste angina ... taky bych se na to kolikrat na cele nejradeji vykaslala

martina_81
13. črc 2012

@pawlla tak aspoň,že byla fajn. 🙂 Kdy začneš se stimulkou?

mmirunda
13. črc 2012

@pawlla taky ji chápu a rozumím, já ještě ani nezačala už mám chu´t to někdy vzdát ...

zaneta2
13. črc 2012

@pawlla nejdřív jsem byla 100% rozhodnutá pro jedno. pak jsme to doma probírali a zvolili dvě. pak už jsem to brala automaticky že budou dvě, tak jsem byla strašně nervózní z prvního utz, co když tak bude jenom jedno. určitě bych byla taky šťastná. ale když víš že tam máš dvě tak by jsi i dvě chtěla 🙂

strapula
13. črc 2012

@martina_81 vsetky sa tesime a zaroven mame strach,nie si sama 😉 ale citim v kostiach ze toto baby bude pre nas uspesny rok 😀

zaneta2
13. črc 2012

@mmirunda Miru díky moc 🙂 fotečky jsou krásné. a kdybys viděla jsem se jim třepotaly srdíčka. bylo to parádní 🙂 teď bych už dala jedině dvě 🙂 je to krásný pocit.

strapula
13. črc 2012

@zaneta2 gratulujem k dvom krasnym drobciatkam🙂

martina_81
13. črc 2012

@strapula napoprvé to nevyšlo, tak se teď víc bojím. 😒 Jestli se dobře rozmrazí a jestli bude KET v pořádku, protože tam bude dr.,který ve mně nevzbuzuje moc důvěry. 😖 tak nevím,jestli to může špatně zavést....

mmirunda
13. črc 2012

@zaneta2 Počkej, já ti to připoemnu tak ve 30tt jak budeš funět 😀 😀 ale ne, je to krása, kéž by nám to taky krásně vyšlo ...

strapula
13. črc 2012

@martina_81 budeme mysliet pozitivne a neuspech sa nepripusta!!!! a tym nasim dr asi musime doverovat,ine nam neostava..