1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

rory_g
autor
18. črc 2012

@zana21 no super, hlavní je, že je mimíšek tam, kde má 🙂 A co s tím hnusným OHSS?
@sheronka máš ho akorát, vždyť stoupá obden o dvojnásobek 😉

fionna
18. črc 2012

@ramdy Myslíš HCG? Tak to se zjistí z krve. Buď ti doktor vezme krev nebo si můžeš na krev sama zajít do laborky a vyžádat si, ať ti jí vezmou a na počkání ti ještě v ten den řeknou kolik HCG máš. Platí se kolem 200korun. Když ti to udělá tvůj gyndař nebo CAR tak neplatíš nic

ramdy
18. črc 2012

@fionna jj to jsem přesně myslela, já že tady víte ty svoje hodnoty víš, tak jsem myslela, že si to nějak měříte doma a to mě zmátlo, tak to nic, děkuji

fionna
18. črc 2012

@martina_81 No jo, ale pokud věříte na geny, tak v DD jsou děti také alkoholíků a feťáků a nepřízpůsob.lidí. Těžko tam bude dítko slušné vysokoškolačky 😉 . Jinak chápu, že si nechcete vzít dítě jiného etnika, když máte špatné zkušenosti a bydlíte v lokalitě kde je hodně nepříz.občanů.. To by ten prcek v pubertě dobře zapadl. 😀 No, my se ale na to cítíme 😉 .Bydlíme na vesnici 🙂

fionna
18. črc 2012

@ramdy 😀 😀 To je dobrý, já taky všechno nevím 😀 .Tak příště poradíš ty mně 😉

saraha2
18. črc 2012

@fionna já byla včera u kamošky,co má půlroční dítě..a její mamka měla zrovna dotaz..a adoptovat nechceš????její dcera má za sebou 2potraty...a toto se snažila 2roky...jen tak pro info..tak jsem řekla,že v žádném případě adoptovat nechceme...a to ze dvou důvodů..nemáme problém,proč nám nejde otěhotnět,takže jednou se to snad povést musí..a druhý důvod..znám tady dvě rodiny,co adoptovali..a dopadli špatně...moc špatně..postavili jim dům,udělali svatbu..jsou to vzorní prarodiče..já mám své rodiče,ale tak,jak se chovají oni k adoptovaným,se ke mě nechovají ani moje rodiče..a přece..děti je okradli..obrali...jedni se starají o vnouče a bývalého manžela adoptované dcery..ona utekla s nějakou partou...druhý případ..opět adoptovaná holčička..dnes má několik dětí..ani nevím kolik..rodiče jí v jejich domě udělali nahoře bytovou jednotku..ona tam měla každý měsíc jiného chlapa a pokaždé otěhotněla..její rodiče jsou zlatíčka,znám je osobně,protože jedno dítě ona má s mým bratrancem,tak jsem mu byla za kmotru....pak se jednoho sbalila a utekla zase s jiným chlapem..ted má další dítě-prý to je pro toho jejího nového k svátku!!!!!!!!takže tak.....já adoptovat nee..je to těžký..já to nevidět na vlastní oči,tak asi taky budu uvažovat jinak..

martina_81
18. črc 2012

@fionna klidně bych si vzala černouška,ale malý cigáně fakt ne. 😉 myslela jsem geny celkově,jako rómské a ne konktrétních lidí. Od kamarádky sestra si vzala do pěstounské péče holčičku. téměř od narození,kdy matka jí zemřela tuším na rakovinu a otec je ve vězení. A taky si nemyslím,že z ní bude špatnej člověk jen proto,že je otec zavřenej. Je to těžký a záleží jen na vás,když se na to cítíte a nemáte předsudky, tak proč ne.

ivapo
18. črc 2012

@martina_81 znama děla v dětském domově a v zivote by to někomu ne doporučila!!!! Čokoládu!! Fakt!! Taky nechci byt zla, ale zná hodne pripadu co do puberty ti lidé to zvládli jkž takž.. Ale geny jsou geny a ono je to táhne pak za svyma atd!!!! Určitě jsou výjimky možna... Ale ona pry zádný nezna 😉 to radši pry černouška 😉 😉 holky viděli jste ten film Jenifer Lopéz? Jak. Porodit a nezbláznit se? Tak ona adoptovala prave černouška..... Proste dojela a zaplatila.. Nádhera! 😉

fionna
18. črc 2012

@saraha2 Vím, že je to risk, ale když my to tak cítíme. Že bychom tu malou milovali 😉 . Mám v sobě tolik lásky, že bych jí chtěla někomu dát. Vlastně to tak cítíme všichni, že to tak máme udělat. Už se na to těšila celá naše rodina ☹ a asi to nevýjde. Teď zas budeme sledovat, jestli se povede IVF a jestli to v klidu donosím zdravé 🙂

saraha2
18. črc 2012

hlavně člověk neví,co může čekat od svého dítěte,až vyroste,nedej bože se chytne nějaké party atd..natož od adoptovaného....švagrová si dělala srandu,kolik nás IVF stojí peněz a všeho..a v žertu řekla:no,ty se cpeš hormonama,stojí to tolik a nakonec tě to dobije a okrade....takže nikdo neví,co bude...ale to je život a to nás přece nemůže odradit,néé???takže šupky dupky do toho 😉 ať jsme všechny ve spodní tabulce...už se to blíží......chjoooo!!!bojíííím!!!!!!

saraha2
18. črc 2012

@fionna chápu..a máte můj obdiv!!obrovský....

lolitka25
18. črc 2012

Kocky.... stal sa zazrak, ja som tehotna, netreba mi umele... Stacili mi pichnut decapeptyl a ked mrcha nedosla,testovala som a tam //, dalsi den opat, potom som bola na krvicku a dnes to mam oficialne 🙂 som tehulka.... Takze mam doma zbytocne dve cele nerozbalene krabicky gonal f 900 pen a menopuru. Ak by niektora chcela ozvite sa, buduci tyzden som v Prahe, tak mozem predat 🙂 Kupovala som ich ako samoplatca,ale rada predam lacnejsie 🙂

fionna
18. črc 2012

@saraha2 Přesně, tak. 😉 Tak holky tfuj, tfuj, tfuj, ať jste rychle těhulky 😉

martina_81
18. črc 2012

@saraha2 nikdy nevíš,co Ti udělá vlastní dítě a tady se to pak bere taky trochu jinak. Já teda mám spolužáka,co je adoptovanej,takovej normální šikovnej kluk a taky jsem to nevěděla strašně dlouho,až mi to řekli naši,že jeho rodiče nemohli mít děti,tak si ho vzali. a jak píšeš,celý ty roky to byl jen Martínek. 🙂 Oni 2 jsou suproví, dali mu víc lásky a péče,než dá většina lidí svým dětem,dobře ho vychovali a když jsem je nedávno po dlouhé době viděla, měla jsem z nich takový zvláštní a krásný pocit. Dokonce tuším,že u nich ještě bydlí, v 31. 😀 😀 ale v tomhle případě ano pro adopci.

fionna
18. črc 2012

@lolitka25 No stal se zááázrak, konečně další těhulka. Gratulujiiiii, přeji klidné těhulkování 😉

lolitka25
18. črc 2012

@fionna dakujem 🙂

martina_81
18. črc 2012

@ivapo to napiš fionně,já cigáně taky nechci. 😀 😀

pawlla
18. črc 2012

@fionna Urcite taky jsme chteli adoptovat ale je to fakt dlouhej proces ale papiry k tomu mame vyrizene ale taky nechceme romske miminko nic proti nim nemam ale do toho bychom nesli
@ramdy myslis HCG?

fionna
18. črc 2012

@saraha2 Není, co obdivovat😀 😀 Spíš by se ten nahoře měl vzpamatovat a to dítko nám dát. Pak já budu obdivovat ty nahoře, že dostali rozum. A nedrží ty mrňousky v DD

martina_81
18. črc 2012

@lolitka25 tak to gratulujiiii!!!! 🙂 🙂 🙂 Jestli ten gonal nemáš rozbalený,tak by ti ho v caru měli vzít zpátky, aspoň mě to tak říkali,tak se zeptej.

lolitka25
18. črc 2012

@martina_81 nie je rozbaleny,len mi pisali,ze oni lieky nemozu vziat spat :(

lolitka25
18. črc 2012

@martina_81 a dakujem 🙂

fionna
18. črc 2012

@martina_81 😀 😀 😀 😉

pawlla
18. črc 2012

@lolitka25 tak to je super blahopreju !!!! 🙂

fionna
18. črc 2012

@pawlla My jsme žádali 6/11 a celý proces trval do 7/12 😉 . Takže teď bychom byli v registru a čekali na prcka, kdyby neměl ten můj ten škraloup ☹ . Ale nebylo na tom nic těžkého vše šlo, tak nějak hladce. I psychotesty, tam jsme plácli první která nás napadla odpověď. A přípravka byla taky skvělá plno lidí, každy jiný osud a stejná myšlenka. 😉

lolitka25
18. črc 2012

@pawlla dakujem velmi 🙂

martina_81
18. črc 2012

@lolitka25 tak to je od nich pěkně sprostý. to u nás je bez problémů berou,když nejsou rozbalený,proto mě sestra upozorňovala,když mi dávala Gonal,že to nemám rozdělávat,kdybych náhodou otěhotněla před tím,než začnem (u mě nepřipadá v úvahu),tak že mi ho vezmou zpátky.

pawlla
18. črc 2012

@fionna no u nas to bylo peklo socialka hnusna baba furt nam nekdo lozil domu furt same vysetreni u prsychologa des fakt tak jsme rikali ze to dal nebudem resit a jdem do ivf i kdyz ja i partner jsme zdravi nic nam nenasli tak 3 roky snazeni a nic tak ted nas ceka 2 IVF

rory_g
autor
18. črc 2012

@lolitka25 moooooooooooc gratuluju 😵 😵

pawlla
18. črc 2012

@fionna my zvazovali i nahradni matku ale pokud dr rikal ze otehotnet muzu a ze je vse ok a doma uz jdno dite mam je to zbytecne