1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

danny38
25. črc 2012

@fionna Určitě nebude, uvidíš, že to půjde jak po másle 😉

saraha2
25. črc 2012

@fionna my dávali 20tis zálohu..ale dá se to zaplatit i kartou..někde holky si vyzvedávají léky v lékárně a doplácí to přímo tam,mě to dávali v caru a bylo to započtené v té záloze..no a co bylo pak navíc a nevešlo se to do zálohy,tak se doplatilo v den ET..

kive76
25. črc 2012

@fionna držím palečky, ať Vám řeknou samé dobré informace, dneska ohledně té konzultace před IVF...

fionna
25. črc 2012

@kive76 děkuji 😉 Také ti přeji skvělé výsledky 7.8. 😉 🙂

mmirunda
25. črc 2012

Holkýýýýýýýýýýýýý jsem ostudááááááááááá, vzbudila jsem se před chvílí 😀

mmirunda
25. črc 2012

Jinak krásné dobré ráno všem 🙂

mmirunda
25. črc 2012

@martina_81 Tak co kočičko, první co jsem udělala po probuzení je to, že jsem zalítla k pc a na MK abych se dozvěděla co testík 😉 Ještě tu sedím v košili s nevyčištěnýma zubama

mmirunda
25. črc 2012

Jooo a taky hlásím, že je ve mě první tabletka antikoncepce. Fuuuujtajbl jak já jsem už je nechtěla nikdy brát 😠 😠

mmirunda
25. črc 2012

@fionna A ty se první konzultace neboj, všechno bude dobrý a do miminka se půjde co nejdřív. My taky budeme platit při zahájení zálohu cca 20tis a pak si u nich v lékárně vyzvednu léky a v den ET doplatím zbytek 🙂

fionna
25. črc 2012

@mmirunda No, tak to pěkně začíná.... 😒 Volali z CAR, že máme přijet až po obědě, že jsou ve zkluzu a prý se máme připravit, že budeme čekat ☹ 😉

mmirunda
25. črc 2012

@fionna Tak pořád je nějaké čekání, ale to nás silné ženské nemůže rozházet 😉 Takže kdo si počká ten se dočká 😉

fionna
25. črc 2012

@mmirunda 😀 😀 😀 😉

saraha2
25. črc 2012

@mmirunda martinka asi ještě spinká,nebo na nás prdí 😉 snad se brzy ozve!!!

mmirunda
25. črc 2012

@saraha2 myslím si že neprdí 😉 ale taky doufám, že se brzo ozve 😉 Co ty? Už jsi sebrala odvahu k testu nebo pořád ještě ne 😉

saraha2
25. črc 2012

@fionna z toho si nic nedělej!!to je to nejmenší chvíli počkat 😉 já tam poprvé taky čekala,protože dr.musela utíkat rodit!!!pak začlo mimi plakat a dr.tam byla za chvíli..

saraha2
25. črc 2012

@mmirunda já néé..stejně je brzy a žádný test doma nemám!!bych musela do brna a to se mě teda nechce..takže testit se nebude..tady v tom našem velkoměstě lékárnu nemáme 😀 dnes jsem teprve 5tý den po Et..

mmirunda
25. črc 2012

@saraha2 Tak je to nejlepší nemít doma test. To já jich mám doma asi šest 😀 😀 tak bude potom těžké odolat ☹ A kde že to přesně bydlíš? jsem myslela, že přímo v Brně

fionna
25. črc 2012

@saraha2 Rodit 😨 😨 😀 Tak doufám, že někdo nebude chtít rodit, tak dlouho jak já 😀 jsem rodila. To pak, abych si tam vzala i spacák 😀 .

ivapo
25. črc 2012

@fionna ahojjjjjjjj... Věř a dopadne to dobře!!!!!! Požití nemyslet! Já vím ono se to rekne ! Ale je totak lepší!!u nás leje! Já se mám.. Ňo mimi v poho.. Dcera taky v poho.. Manzel na pest 😎 😒 .. Nechce mi říci co ho trápí.. Komunikace vazne 😖

pawlla
25. črc 2012

Dobre ranko holky ja ted vstavala pac jsem v noci do 4 nemohla usnout 😒
@mmirunda noooo ja mam doma testu taky dost jeste od toho prvniho pokusu tak nevim jestli vydrzim netestit celych 14 dni

mmirunda
25. črc 2012

@ivapo Tak to nezávidím, jak se chlap zatvrdí a nechce říct co se děje, to je na houby. Můj to tak občas taky má a pak se akorát hádáme ☹

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Tak se budeme muset vzájemně podporovat abychom netestovaly. Ale už vidím jak nás tady holky budou nabádat 😉

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla Kdy budeš volat do CAR?

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda no ja uz nedockavka sotva jsem oko ote rela volala jsem tam ale primar je na sale tak mam volat kolem pul druhe ale prdpokladam ze mi rekne ze ten patek plati

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla V to taky doufám, že ti řekne, že ten pátek platí. hele a kdo dělá OPU? a pak ET?

pawlla
25. črc 2012

@pawlla no ale stejne musime testovat v unice si musis 14 den udelat test a pak zavolat a ono te ua dalsi 2 tejdny obednaj na utz kde by melo byt uz i srdicko ja mi ule testila od 10 dne abych vedela jestli carka sili a tak

malinka_02
25. črc 2012

@fionna my cekame v caru vzdycky to je normalni.A penize zadny neber.Musi ti udelat test na HIV atd pak HP ten se dela na zacatku cyklu a chlapovi krev a spermiogram a teprv pak se uvidi co dal a i kdyby ste meli vse ok driv jak na 3 konzultaci nezacnete a do te doby penize nepotrebujete.

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda no opu mi delal primar otevrel a et dlal embryolog uz nevim jak se jmenoval on zamnou prisel do pokoje kde jsem byla s manzelem a vse nam vysvetlit a pak jsem sla na sal ale manzela jsem tam nechtela by me rozptyloval 😀

mmirunda
25. črc 2012

@pawlla No tak ještě abys brala manžela na sál, když ti embryolog dělal miminko 😀 😀 Takže Otevřel dělá OPU? Já se budu báááát, chci Goooglllaaaaaaaa

pawlla
25. črc 2012

@mmirunda tak ja myslim ze tam jich to dela vic a nevoj budes uspana a nebudes ani vdet 😀