1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
26. srp 2012

@pancuska jo v breznu jsem byla na svem prvnim ivf s partnerem jsme se snazili prirozene skoro 3 roky a nic ani po vsech vysetrenich nic nenasli otehotnela jsem po prvnim ET ale v 7 tt jsem bohuzel potratila meli jsme tri mrazacky tak jsem ted pred tydnem byla na KET a mam u sebe 2 embryjka takze jeste moc nevim jak to dopadlo sice na testu mam ducha ale radeji meste pockam par dni a udelam test znova 🙂

mmirunda
26. srp 2012

@evikj33 Ahojky, já byla teď 5 dnů mimo 🙂 měli jsme se sborem soustředění 🙂

mmirunda
26. srp 2012

Ahojky holky, copak je tady nového? Dlouho jsem tu nebyla, tak mě někdo všechno pověte, ať nemusím dočítat 😉

@saraha2 Ahojky kočko, tak jak pokračuješ??
@martina_81 Kočko a co ty? co nového v práci??
@pawlla a co ty kočičko? Už jsi testovala? a jak se cítíš?
@@danny38 Dorazilo ti to CD? 😉

mmirunda
26. srp 2012

Strašně jste mě chyběly 🙂 jsem měla šílenej absťák po informacích, ale zase jsem se dala do psychické pohody a z píchání se pro mě stala rutina 😉

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda ahojky taky bych rada vedela co je se @saraha2 nejak se neozvala. Jinak ja katastrofa unavena jsem spim rano do 10 minimalne pak odpoledne spim dalsi 3 hodiny a nedejboze kdyz neco udelam treba vyluxuju to jsem zase mrtva na 2 hodiny 😀 ..... Jak duchodkyne 😀 jooo priznavam se testovala jsem jsem hrozna ale nevydrzela jsem 😀

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla nooo aa???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda nooo ja nevim je to moc brzo dneska jsem 7 den od ket teprve ale testovala jsem vcera rano a dneska rano a je tam duch dneska teda o trosicku silnejsi nez vcera ted musim vydrzet do utery a pak udelam dalsi test at jasne vim jestli sili

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla No ale po KET se může testovat dřív ne? Cvrček taky začala testovat kolem 7 dne a je to tam 😵 😵 Tak držím pěstičky kočko 😉

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda je to stejne jako po normalnim ET no jsem trochu v depce ze tam neni poradna carka, jak vidim ty alba tady co maji ostatni uz 7 den po et, ale tak si rikam ze je brzo spravne bych mela testovat 14 den ale kdo to ma vydrzet.... Duch je lepsi nez bilej test si rikam 🙂 nemam s tim nejak srovnani pa et jsem testla az 12 den a to byla uz dalnice takze fakt nevim

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla Možná se zbytečně nervuješ, no nevím no, ale neboj, dobře to dopadne 😉

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda no jo mela jsem jeste vydrzet ale je hrozne brzo na dalnici to jsem vedela jen jsem mela strach ze bude uplne bilo krve by se ve me nedorezali v tu chvili 😀

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla bych ti svázala ruce a žádnej test, ale já vím, budu stejná 😉

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda no ja jsem nechtela testovat ale predevcirem vecer jsem mela nejake krece az me to vzbudilo takk jsem se bala a rano jsem prave udelala ten test a dneska rano taky chtela jsem vedet jestli duch nezmizi 😀 .... Ale nevadi uplne bilo neni vypada to ze duch bude silit a testu je v zaloze doma dost.... A co ty jak se citis po tolika pichancich ja uz mam na stehne modrinu 😒

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla Tak zatím se cítím dobře, už ani nejsem unavená a už jsem si docela zvykla. Není to tak strašné, jako na začátku a už mi to docela jde. a po tom soustředění co jsem teď byla, mám psychiku mnohem lepší 😉

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda tak to je dobre to ja se smazim nic nedelat nikam nechodit tak jsem uz tejden jen doma obcas prochazka ale uz mi to pekne leze na mozek porad jen postel nebo gauc 😀 Ale nechci to nejak hrotit uklizim jen tak light zadne namahani 😀

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla No však jasně, bu´d na sebe opatrná. Já jsem tak ráda, že nemusím zítra do práce 😀

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda uz mas volno? Ale dobre zes vypadla a ze sis orazila. No ja jsem desne unavena i po male prochazce chtela jsem jit s malou do zoo ale radeji to odlozim az se budu citit lip i nakup v supermarketu je pro me horor a to jedem s malou autem 😀

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla jj mám volno, do konce sprna dovču a od září PN tak jsem ráda 😉

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda tak super budes pekne odpocivat doma a pripravovat se na ET 🙂

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla jojo, budu tvořit peřinku pro mimísky 😉

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda jinak je tu nejak mrtvo celej vikend asi vsichni nekde delaji deticky 😀

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla Tak mě to přišlo i předtím, že se tady nic neděje, ale nedočítala jsem, to se mi nechtělo .... Spíš co ta @saraha2 kde je a co se děje

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda to me taky zajima mela v patek ten UTZ tak doufam ze je vse ok

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla aha, to já ani nevím. Tak snad je v pořádku. nějak se nám to tady rozpadá co?

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda no ja kazdej tehotni a pak zmizne do tehu diskuze 😀 jen ja furt nic .... 😀

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla A taky mi pak utečeš? ☹

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda ne ne ja nikam nezmiznu mam vas tu holky rada 🙂 ale tohotet bych uz klidne mohla 🙂 Doufam teda ze uz se stalo 🙂

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla těhu už určitě jsi 😉 Taky nikam nepůjdu, jen kdyby odtud každej neutíkal ...

mmirunda
26. srp 2012

@pawlla No nic Páji, jdu se natáhnout k telce, bolí mě podbříšek, sviňa jedna

pawlla
26. srp 2012

@mmirunda jo jo ja jsem taky natahnuta citim ze se dole porad neco deje snad je to dobre znameni tak dobrou