1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda jasne vse bude ok v unice se jim zed dari pekne zaneta2 ta cela prece dvojcatka me se snad taky potvrdi ze je vse ok a ted jsi jasne na rade ty 😉

ivapo
29. srp 2012

jen pokad dpporučí lekař...a když neni nic v rodine avek do 30 tak bych nesla....

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla Tak doufám, že uzavřu vítěznou sérii 😉

pawlla
29. srp 2012

@ivapo no me tam poprve cpali ve 21 letech chapes tp a to mi jeste domtor v motole rekl po velkem utz ze to vidi jako zbytecnost ze vse je jak ma byt ale mij gynekolog v oraze me tam proste cpal 😒

ivapo
29. srp 2012

už jdu hajíí..tak se tu mejte....zitraa..........papapapa

ivapo
29. srp 2012

@pawlla no to se divim...nechapu.

pawlla
29. srp 2012

@ivapo prave ze od manzela spurozenci jsou oba postizeni a to hodne proto si to preje, jinak biologickej otec male i ja jsme byli ok a i na te genetice se divili pric me tam posilaji

evikj33
29. srp 2012

@pawla Tak já u malého byla na plodovce v Porubě a byla tam moc hodná dr.Jinak pokud bude manža u screningu dr.mu vše řekne,muj byl a Dr.jasně řekla že testy dopadly dobře a plodovku ani tripl.nedoporučuje vzhledem k rizikum u dvou dětí a možnému potratu a ještě měl v živé paměti stres kolem plodovky u malého,tak byl rád a vubec neprotestoval

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda jasne ze jo a treba taky s dvojcatkama 😀

pawlla
29. srp 2012

@evikj33 jo jak se dela plodovka u dvojcatek to te pichaji dvakrat ?

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla tak zase tak nutně po nich netoužím, ale když budou, tak to snad zvládneme 😉

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda jasne ze zvladne hlavne aby miminko nebo miminka byli zdrave

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla přesně tak

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda dneska jsem sla nakupovat do tesca a zjistila jsem ze mam par problemu 😀 strasne se mi tam pokazde chce curat, jak jsem prosla kolem tech nakladanejch ryb zezelenala jsem a malem jsem jim to tam poblinkala smrad neskutecnej fuuuuj a pak to z auta odnest domu je to desne tezke 😀 😀 tak jsem s smala sama sobe jak jsem nemozna 😀

evikj33
29. srp 2012

@pawla Určo musej píchat každej plodovej vak zvlášt.Tak taky proto jsem ráda že jsem nemusela a stejně ani plodovka neodhalí vše,třeba srdeční vady ne,na to je právě ten podrobný UTZ kolem 20tt,tam se hodně zaměřují na srdíčka,mozek a orgány celkově.

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla Měla jsi jim to tam klidně poblít 😀 však oni by si to uklidili 😉 Neboj a bude hůř 😀

pawlla
29. srp 2012

@evikj33 no doufam ze na to nebudu muset nikdy jit ale obavam ze ze kvuli tem gen. Vadam v rodine asi budu muset ale mozna se z toho nejak vykroutim 🙂 manzel to dneska resil po telefonu tak jsem mu rikala ze si to ma schovat na pak a ne me ted strasit ze je brzo a jeste ani nemam potvrzene tehu 😀

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda to je hrozne ja nemuzu citit nic vsechno mi smrdi nejhorsi jsou parky 😀 Nemuzu citit ani umytou mycku s nadobim 😀

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla 😀 tak si zavaž nos, nebo si na něj dej kolíček a bude to o.k. :D

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda to mi dneska davala mala kolicek na nos kdyz videla jak se furt tvarim 😀 a pak zas prisla po par hodinach stravenych s mym bratrem a rika tak co uz jso snedla to miminko 😀 tak ji rikam ze ne ze miminko se neji ze se do briska dostavaji jinak 😀 brachovi jsem poradne vynadala

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla brácha byl dneska chůva? 🙂 A jak jsi to teda malé vysvětlila?

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda nooo velice tezce jsem ji vysvetlovala 😀 na barbie a kenovi 😀 Jo jo bracha je ted hodne chuva 🙂

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla Na Barbie a Kenovi 😀 😀 To bych chtěla vidět taky 😀

pawlla
29. srp 2012

@mmirunda 😀 Nooo byla to fuska 😀 ... Ja uz jdu zalehnout tak dobrou noc

mmirunda
29. srp 2012

@pawlla Já jdu taky. Dobrou noc 😉

danny38
30. srp 2012

Ahojky holky, tak to mám za sebou. Po pohovoru s doktorem, jsem se nakonec rozhodla podstoupit odběr. Teď už nezbývá než jen doufat a modlit se, aby všechno dobře dopadlo. V pondělí by mi měli volat výsledky ohledně syndromů a zbytek asi do 3 týdnů. A jinak prý tak na 90% čekáme holčičku 😀 Dostala jsem sice asi 3 fotky, ale doktor vytiskl docela dost mizerné, takže je nemá cenu ani sem dávat, protože tam skoro nic není vidět. Prďolka nejdřív stávkovala a byla otočená zádíčkama nahoru, ale po odběru se otočila, tak mohl doktor kouknout na srdíčko a obličej. Viděla jsem i barevně odlišené tepny a srdíčko krásně bilo i po odběru. Akorát mě bolí trochu v místě vpichu. Řekla bych, že před 16-ti lety byl ten odběr lepší.

mmirunda
30. srp 2012

@danny38 Ahojky, jsi statečná a gratuluju k holčičce. Výsledky určitě dobře dopadnou 😉

danny38
30. srp 2012

@mmirunda Snad ano, nejhorší je to čekání 🙂 To pohlaví budu mít pak jisté až dorazí zbytek výsledků, tam je naprostá jistota 😀

mmirunda
30. srp 2012

@danny38 O čekání mi nemusíš vůbec nic povídat. mě se zdá, že já se snad nikdy nedočkám ...

danny38
30. srp 2012

@mmirunda Jak dlouho ještě budeš píchat Miru?