1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

ivapo
11. zář 2012

@danny38 ahoj.. Ultrazvuk mi budou dělat opět v nemocnici....a kdo , to nevím.....kdo bude mít službu.. Či nejaky odborník doufám... Snad.... Se těším.. Na dnes se mi zdali teda hrrroznneee sny... Fuj.. Ležela jsem v nemocnici čerstvé těhotná.. A sestra mě porád někam hodila.. Pak jdu na záchod.. Okolo nej sama krev.. Přijde sestra a pta se.. To je z vás.. A já ne to tu bylo...pak jdu curat.. Krev .. A něco v ni.. Ňo a pak jsem se vzbudila.. Uz mi z toho hrabe.. To je doufám tím jak jsou cele těhot. Porád nejake obavy.. Že.. Neeee.. Vse bude a je v pořádku a basta... 😉 😉 😒 🙂 😅 🙂

kive76
11. zář 2012

@mmirunda ahojky přeji hezký den, příjemně strávený 🙂

mmirunda
11. zář 2012

@kive76 Jéé ahojky, děkuju, tobě taky. Já si teď jedu pro včelku do zadku a pak budu nervačit do té doby než zase zavlám jak se daří bublinkám 😉 A zítra už bude ET, těším se 😵 😵

pawlla
11. zář 2012

@malinka_02 Ja mela estroferm ten jsem zacala brat 5 dni pred ket a pak jsem mela tri injekce cetrotide od 9teho do 11 DC ( to je prave proto aby to zabranilo ovulaci a neprasknul mi folik ) a 12DC jsem pichlala hned pregnyl a pak uz jen 19 DC ket. A na utz jsem byla 6DC a dr rekl ze dalsi utz jen podle potreby kdyby se neco delo jinak ze je sliznice ok.... Kdyz mas ty injekce na to aby ten folik neprasknul tak se to nemusi tak moc hlidat

pawlla
11. zář 2012

Dobre ranko holky
@ivapo to jsou teda sny obcas se mi zdaji podobne horory 😀 jinak hodne stesti na utz a neboj bude to v pohode

@mmirunda uz zitra et !! To teda uteklo to je super zachvilku mam bublinky u sebe 🙂

danny38
11. zář 2012

@ivapo Teda ty máš opravdu divoké sny 😨 To je jasné, že je a bude vše v pořádku 😉

kive76
11. zář 2012

@mmirunda jo a jinak prý ,že mám hrozně malou děložní sliznici 5mm..10.DC .dá se to nějak zvýšit? jsem někde četla, že má být kolem 8mm a nejlépe mezi 10-12mm, že prý se v té malé není schopné to vajíčko udržet ☹

evikj33
11. zář 2012

Hezké sluníčkové ráno všem 🙂 @kive76 No sliznice by měla být nejméně okolo 6-6.5,dává se nato tuším Estrimax,jinak se dá pít Kontryhel,ale ten už od mestruace a 2dc červeného,nebo grepovej džus.Pokud se jim to na další kontrole nebude zdát možna ti něco přidaj. @mmirunda Tak držím pěsti na dnešní telefon,ale neboj bojovníčci zabojují 😉 už zítra huráááá 🙂

mmirunda
11. zář 2012

@kive76 Pomáhá na to kontryhelový čaj, tak ho zkus pít. Já ji měla už 10mm dva dny před OPU, tak nevím no 😖

mmirunda
11. zář 2012

Dneska mě ta injekce do zadku pěkně bolela ☹ a bolí to ještě teď

kive76
11. zář 2012

@mmirunda díky, za rady koupím si ten čaj..

kive76
11. zář 2012

@mmirunda takže poslední injekce? anebo ještě zítra?

mmirunda
11. zář 2012

@kive76 Nene, ještě jich mám cca 16, to se píchá místo Utrogestanu 😉

dadenka111
11. zář 2012

@evikj33 @pawlla @danny38 vcera som utros zapijala. pre istotu aby ho krv nevyplavila. dnes uz zavadzam. krvicka je uz do hneda, takze nie je cerstva a vsetko bude asi v poriadku. netestovala som lebo som si myslela, ze to nevyslo a na dovolenke som naplno fungovala. dr. mal velke komplikacie sa cez krcok dostat a trvalo to dlhooo. dost som mu tam na stole krvacala a bolelo ma to jak svina. vklad bol hroznyyyy, ale ako vidim vsetko zle je na nieco dobre 😉 dnes kupujem testy a od zajtra testujem. drzte palce 😅

mmirunda
11. zář 2012

Tak bublinky už jsou jenom 4 ☹ Zítra bude ET v 8,30

danny38
11. zář 2012

@mmirunda Je otázkou, co je lepší, jestli injekce nebo Utroš 🙂 Já byla hrozně otrávená z toho každodenního zavádění 😀

danny38
11. zář 2012

@mmirunda Ty už vydrží Miru, uvidíš 😉 dvě do bříška a dvě do mrazáčku 😵

danny38
11. zář 2012

@dadenka111 Budu držet pěsti na maximum a pro jistotu posílám několik mnoho těhu bacilů 😵

mmirunda
11. zář 2012

@danny38 Snad máš pravdu, a opravdu to tak bude. No co .... netřeba smutnit, už zítra je den D. Já snad ani nedospím. To zavádění bych taky nechtěla, tolik a tolikrát denně 😖 ta injekce je asi lepší, jen ta prdelka dost bolí

rory_g
autor
11. zář 2012

@mmirunda ahojky, co ten smutný smajlík?? Představ si 4 děti, to je až až 😅 😀 A zítra KET, paráda 😵 😵 😵
@dadenka111 jé Ty sis hrála na Matějskou? 😀 Já tolik doufám, že to vyjde 😎

evikj33
11. zář 2012

@mmirunda Vždyt to je krásné ja měla jen o 1více s 13vajuch,dvě do bříška a dvě do mrazáčku. 🙂 Kolik bys chtěla dětí?celou fotbalovou 11 Těš se na prdelky do bříška už zíííítra moc držíme pěstičky 😉

mmirunda
11. zář 2012

@rory_g Broučku zítra teprve ET 😉 KET snad nebude potřeba 😀 😀 Máš pravdu, já vím že jo 😉

rory_g
autor
11. zář 2012

@pawlla mě ten angel moc uklidňuje, po tom MA...ale mít dvojky, asi bych ho také neobjednala 😀

evikj33
11. zář 2012

@dadenka111 Tak na zítra držíme pěsti kočko 😉 Já taky špinila dohněda.pár těhu dvojbacilu Tfuj Tfuj Tfuj a to by bylo aby ne 🙂

mmirunda
11. zář 2012

@evikj33 Děkuju Evi, já vím že máte pravdu, jen mě to zamrzelo že to další bublinka vzdala ☹ Ale tak 4 stačí bohatě. Snad už to zvládnou a budou to siláci 😉

rory_g
autor
11. zář 2012

@mmirunda joo já jsem pako 😝 😀 Jsem to trošku pomotala, máš recht Cecilko 😀

mmirunda
11. zář 2012

@rory_g Ale to je těma těhu hormonama 😀 😀 Je ti odpuštěno milosrdná sestro

vbera
11. zář 2012

mmirunda - tak držím pěstičky na ty 4 siláky 🙂

dadenka111
11. zář 2012

@mmirunda budem drzat palceky. chces si ich vlozit po dve? ako ti oporucili?
@danny38 inak ak nam tento KET teraz vysiel, tak sa budem cudovat. ja som oddychovala len 1,5dna po vklade a potom sme sa pobalili a isli na chatu. vobec som sa nesetrila. uz na treti den po vklade sme behali a stali na leteckom dni na Sliaci. od 10tej do 16tej som si ani raz nesadla. dalsi den sme cakali na konci runway na odlet B52 (amer. bombardera) asi 3hodiny a na dalsi den sme si dali "prechadzku" po lese. trosku sme zabludili aj sme sa driapali po srmine v hustine a trvalo nam to asi 4hodiny a presli sme 14,5km kym sme sa dostali domov. potom sme este makali na zahrade a vyberali zemiaky doobeda a este aj poobede. oddychla som si az v nedelu, ked sme vecer o 18tej docestovali domov a vcera ta krv. no divne je to celeee 😨 🙂

mmirunda
11. zář 2012

@vbera Děkuju moc