1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

mmirunda
12. zář 2012

@danny38
@pawlla
@kive76
@ivapo
@evikj33 Ahojky holky, tak už jsem doma i s prckama v bříšku. Moc Vám všem děkuju za držení palečků a za to že jste na mě mysleli. Dva prcíky mám v bříšku a dva zbyli na mrazáček. Prý byly všechny 4 nejvyšší kvality a všechny došly do největšího vývojového stadia jak mohli, tak mám radost. ET jsem vůbec necítila, dělal mi ho dokonce i můj dlouholetý gynekolog ( stejně tak jako OPU ) tak mě i slza ukápla, jak mě to dojalo. 🙂

rory_g
autor
12. zář 2012

@mmirunda jsem moc ráda Miri, že to šlo hladce a že máš dvě krásné blastocysty, posílám várku těhubacilků, aby se pořádně chytly 🙂

pawlla
12. zář 2012

@mmirunda super tak ted odpocivej at se mimisci pekne zavrtaji ..... Moc drzim palecky 🙂

mmirunda
12. zář 2012

@pawlla Děkuju Pavli 😉

pawlla
12. zář 2012

@mmirunda ja jsem se dneska malem neudrzela a cestou z mesta jsem se malem zastavila ke svemu gynekologovi ale oak jsem si to rozmyslela ze uz to vydrzim 😀 od rana bulim oremohli me ty tehu hormony .... Ve meste kazda druha s briskem asi jsem vypadala jako uchylak jak jsem na ne cumela 😀 a kdy mas podle dr testovat?

mmirunda
12. zář 2012

@pawlla Až 26.9. můžu testovat alejasně že budu dřív 😉

pawlla
12. zář 2012

@mmirunda tak jasne akdo by to vydrzel zeeee 😀

mmirunda
12. zář 2012

@pawlla No já ne, moje mamka už by to chtěla vědět dneska 😉 Jinak OPU i ET mi dělal Gogela, ta jse ráda 😉

pawlla
12. zář 2012

@mmirunda tak to je super k nemu uz chodis dlouho tak je dobre ze to dela nekdo koho znas .... Tak jasne ze bychom to chteli vedet uz dneska 😀 ja uz bych chtela poradnej pupek 😀

martina_81
12. zář 2012

@mmirunda tak to je super. 😉 Tak odpočívej a dávej na sebe a prcky pozor. 🙂 Moc jsem na Tebe myslela,tak snad Ti to pomůže. 🙂 🙂

mmirunda
12. zář 2012

@martina_81 Určitě to Marti pomůže, já ty myšlenky od Vás všech cítila 😉

mmirunda
12. zář 2012

@pawlla Tak já zase pupek nechci, ale dvě na testu určitě 😀

evikj33
12. zář 2012

@mmirunda Tak hurá a ještě 2sněhulky,to je paráda 🙂 Budou dvě a pak i véééélkej pupajz 😀 A dostala jsi ještě dnes pregnyl,nebo máš jen ten Agolutin 😕

mmirunda
12. zář 2012

@evikj33 Nene pregnyl nebyl, ten byl naposledy 5.9. před OPU 😉 Dneska jsem měla jen agolutin 😉

evikj33
12. zář 2012

Jinak jsem totálně Ko,umyla jsem horní koupelnu vysála vrch upekla 4štrudly,dělám salát a vařím oběd a mám dost.Manžovi dnes příjdou popřát k narozkam tak lítam jak hadr na holi 😝,a v sob.jdem zas na narozky sestřenky-máme to nějaké nadupané s těma oslavama,další týden maly od bratrance a pak na knci ještě Tchán 65.ještě že v říjnu spočnem a v listopadu zas nanovo a o prosinci ani nemluvím 😅 Velká rodina je krásná ale těch oslav a na nikoho nezapomenout.

malinka_02
12. zář 2012

@mmirunda tak to je super! A uz si 3v1 🙂 Tak ted pekne odpocivej!

mmirunda
12. zář 2012

@malinka_02 Hajám v postýlce 😉 Teď ještě aby vykoukly dvě // 😉

malinka_02
12. zář 2012

Tak stejna situace jako v srpnu..folik ma 14 mm pregnyl mi muzou pichnout az od 16mm takze rikala v patek a ja jestli nemuze prasknout..pry muze..mel by rust o 1,5mm denne tak sme se dohodli ze prijdu i zitra.Pak by ket byl poneeli nebo utery podle toho jak to bude zda ctvtek nebo patek..tak doufam ze zitra nebude mit 15 a do patku nepraskne.. 

Holky a resim 2 otazky..jedna je PN..minule sem byla v klidu ale jak vime ani 2 tydny lezeni nepomuzou..Myslela sem ze se to nejak napoji na vikend ale kdyz to bude po a nebo ut tak resim zda si vzit dovolenou a rict v praci ze sem nemocna a beru dovcu a tim si vycerpat 5 dni.ale zase kdybych otehotnela stejne bych je chtela vybrat..ale taky by se mohla hodin na dalsi ket..nebo klasicky PN a tim prijdu cca o 5 000 ..Nebo budu doma 2 dny a pak do worku..No a druha otazka..resilisme s manzelem jestli nedat 2 embryjka..Ja si rikam ze kdyz mame 4 mrazacky tak to sou 4 pokusy..Na druhou stranu muze se stat ze rozmrazime jedno ono to neprezije a budem zase muset cekat..Pak sme si rikali ze dvojcatka by nam vyresili vse - nedokazem si predstavit kdyz mimco vyjde tojle vsechno obsolvovat znovu za 2-3roky. Ale porad se bojim te rizikovosti tak nevim..
@malinka_02
@malinka_02
@malinka_02

marcelinka80
12. zář 2012

@malinka_02 ahoj aj my sme riesili ci si dame dve alebo len jedno embryjko zatial je to na tom ze ideme do 2 a hadam a ak vyjdu obe budu dvojcatka a aspo nepojdem na to o tri roky znovu lebo je to strasne zdhlave a komplikovane teraz cakam na 16 den a zacinam uzivat proveru dufam ze to vyjde na prvy krat a budeme mat uz pokoj 🙂 drzim ti palce a dufam ze vam to vyjde

ivapo
12. zář 2012

@mmirunda tak to máš za sebou.... Paráda ... Ted odpočívat.......... Aspon 4 dny... Ale určitě.. Ty ty ty

ivapo
12. zář 2012

@mmirunda Já testovala 6 den a nic .. Az pak 9 det to bylo 😉

mmirunda
12. zář 2012

@ivapo Taky chci testovat až tak 9. den takže příští pátek nebo sobotu 😉

ivapo
12. zář 2012

@mmirunda joooooo.. Uz se těším s tebou 🙂

mmirunda
12. zář 2012

@marcelinka80 Kočko, zvládlo to spustu ženských tak to zvládneš taky. My byly pro 2 rozhodbýty a tak tam dvě máme 😉 I doktor to doporučil a aspoň se zvýší ty šance 😉 A jinak asi bych zůstala na PN, my přijdeme cca o 9000 a taky to budeme muset zvládnout. Hlavně budeš muset bý v klidu ..

mmirunda
12. zář 2012

@ivapo Já taky, už aby to bylo 🙂 Toto bude nejhorší 😉

evikj33
12. zář 2012

@malinka_02 Zamne mohu říct,pokud mužeš vem si dva dny dovču(pokud netaháš nic těžkého a v práci to zvládneš)Jinak samozřejmně pokud by to byla náročná práce určo bych šla na PN.Já ji měla pač jsem dělala ve fabrice na Smněny a nikdo bez potvrzení od lékaře by mně nic neusnadnil 😖 Ale po Et jsem ležela tak ten 1den a pak už jsem pomalu fungovala,vaření domácnost praní atd.jen žehlení a vytírání jsem odložila o pár dnu.Dle dr.pokud se maj zakousnout tak se kousnou i při normálním fungování,ležení nic nezaručuje,naopak někdo má pak problém že najednou chce fungovat a začne špinění atd.A pokud jde o bublinky já bych šla zas do dvou-i když patřím k těm co se jim ujala obje mimi 🙂 Zatím to jde a jsme v pulce,komplikace nemám a později se mohou ukázat i u jedné bublinky.Dopředu ti to nikdoneřekne.

mmirunda
12. zář 2012

@marcelinka80 jéé promiň to mělo být pro @malinka_02 - přečti si to u Marcelinky 😉

danny38
12. zář 2012

@mmirunda To je paráda, jsem šťastná i za tebe 😵 No a jaký je to pocit, mít v sobě dva broučky? 🙂

mmirunda
12. zář 2012

@danny38 Já ti nevím, takovýz zvláštní, až euforický. Jsem jako bych na něčem jela 😀 😀

malinka_02
12. zář 2012

@marcelinka80 no nam to poprve nevyslo..a zase pak sou to 4 pokusy po jednom a jen 2 po dvou.
@mmirunda ja minule byla 2 dny na dovce a 2 vikend a myslim ze to staci jenze ted mi. to na vikend. nevychazi..Pri jednom mas sanci 35%. a pri dvou je to jen 40% to mi prijde vetsi sance 35% + 35% kdyz dame jedno ale 2 pokusy.. No. nas stalo ivf i s volnem 35 000 ted tak 10 000 ket tak kazda koruna dobra..
@evikj33 no ja sedim v kanclu ale mame tam psycho ale klidne me budou psychovatc i doma na pn..vim ze minule mi stacili 2 dny + ten vikend..ale kdyz to vyjde po vikendu tak je to ted blby kor kdyz sem tyden zpatky z dovoleny..My mame v diskusi holcinu ta dvojicky krasne donosila a to prirozeny a pak jedna mela zanet strev a vypadalo to s ni blbe..a bylo to z toho ze byli dve..A ja mam 60 kg sem drobnejsi tak se toho bojim a mensi typ delohy rikali v caru ale pak rikali ze de embrya nevadi..