1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
16. zář 2012

@malinka_02 ahojky jo jasne dam jenze mam problem pac i kdyz nekterym lidem pisu tak neodpovidaji nebo sem uz nechodi nevim tak pirad premejslim koho mam vymazat kdyz uz sem ne hodi aby se nahodou nekdo neurazil

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Ahojky PAvli, už jsem se bála, že s Tebou něco je. Hele kdy jsi po KET začala mít jakékoliv příznaky?

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Jinak vymazala bych všechny cos tady dlouho neviděla. Mám ti s tím pomoct? Pošli mi tabulku do IP a já ti napíšu svoj názory 😉

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda no taky ze deje nevim co porad jen lezi jsem najednou jak nemocna ale horecku nemam ale jsem unavena funguju jen par hodin za den a zbytek prospim a zaluek citim pokazde jak neco snim ale zatim to rozdychavam a nezvracim..... Tak priznaky jsem mela nejdrive prsa tak 5 ty den me zacala bolet ale uplne moc a to trva do ted pak me tam sem tam dole pichlo a chvilema bolest jako na ms a jinak nic az ted to na me nejak padlo 😀 jj poslu do ip a nejak to dame dohromady pac je tam fura lidi a nekteri sem nechodi

ivapo
16. zář 2012

dobré ránko kočičky....vypada to na hezky den docela co?dnes nevařím..oběd u tchyně..a zitra zase vstavačky s malou do školy...zlate prazdniny...

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Já se pořád pozoruju, ale nic na sobě nepoznávám. Prsa mě boleli už od OPU, takže tam to nepoznám. V břiše se mě občas píchne jako na ms, ale jinak taky nic ☹ Bojím se že to nevyšlo ... ☹

mmirunda
16. zář 2012

@ivapo Ahojky a dobré ráno. U nás je zamračeno a docela chladno ☹ Já si dneska na oběd udělám zapečené kotletky s brambůrkama a se šlehačkou. Mám na to šílenou chuť 😉

ivapo
16. zář 2012

@mmirunda jojo..tak to je taky me oblíbené jidlo..mnam...my budeme mít slepici na paprice...taky mnam že?

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda aleee ne vsak je jeste cas a ja mam s prsama problemy uz od te doby co se mala narodila predstav si ze mi tece mliko proto me tak boli uplne je citim nemuzu spat bez podprdy jinak mi to vsude tece .... to se mi parkrat do roka stava doktor jak me uz s tim vidi tak se mi smeje 😀

ivapo
16. zář 2012

@mmirunda ja už se tesim až budeš testovat..9 ty den dáš?

mmirunda
16. zář 2012

@ivapo To je taky mňam 😵 😵 😵

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda a vyslo to jasne muselo a nemysli vubec na takove veci .... nemusi ti nic byt vsak pri prirozenem oplodneni o tom zena taky nevi kdovi jak dlouho to jen my se porad pozorujem 😀

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla 😀 😀 mlíko jo 😀 to je dobrý 😉 To semi ještě nestalo. Mě ani tak nebolí prsa, jak příšerně bradavky 😔

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla 😀 😀 😀 😀 to je pravda, já se pozoruju naprosto pořád 😀 😀 a hlavně jsem teprve 4 den úpo ET ...

mmirunda
16. zář 2012

@ivapo Jj asi devátý den, což bude teď v pátek 21. dýl to asi nevydržím. NO už mě cukalo že to skusím, ale je to zbytečné, stejně by tam nic ještě nebylo .... Jen kdybych se fakt ráno aspoň pozvracela, abych věděla, že je něco jinak 😀 😀

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda nooo to mas jeste cas .... to mam od te doby co jsem kojila malou, nekdy mi proste zacne tect mliko ale jak nakojila bych i dvojcata 😀 pak jen sedim a odsavam ted mi dr rikalze mi nemuze na to nic dat kdyz jsem tehu

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla 😀 😀 😀 😀

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda ale ja taky plasim v cera jsem zase brecela ze nejsem tehotna 😀 😀

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla To já skuhrám furt, ty už máš aspoň ty testíky ...

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda vcera jsem byla s kamoskou a malou v detskem koutku mala si tam hrala a jeji male tam plakalo ale jak rvalo jak .... no a najednou koukam a mam uplne mokre tricko od mlika 😀

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda testy nooo uz me tvou vcera jsem zase na jeden curala 😀 😀 😀 😀 😀 uz chci mit ten utz at mam jistotu

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla 😀 😀 ty jsi exot 😀 ty fakt to miminko chceš 😉

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Neboj, už se dočkáš, už jen 4 dny 😉

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda chci 😀 , cim vic se to blizi tim vic jsem nervni dneska se mi zdalo jak jsem byla na utz a dr tam nic nevidel to bylo strasne ....

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Tak mě se zase zdá, že si dělám test a je bílej .... je to moje noční můra ☹ Pavli, já si tak moc přeju aby to vyšlo ... jestline, tak se asi složím .. ☹

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda a mala vidi jak mam mliko tak furt chce pit ..... tak jsem ji musela rict ze to neni pro mi no a uz ted zarli na miminko v brisku 😀

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla 😀 😀 ona by si jako ještě dala říct na mlíko jo? 😀 kolik že jí to je?

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda ale neee neslozis.... proste to vyjde jsi prece zdrava a embryjka byli taky moc pekne to vyjde jen musis pockat to je to nejhorsi ja vim, taky se mi zdalo o testech a nejse na nic jineho myslet nebo se zabavit proste to chce jen vydrzet

mmirunda
16. zář 2012

@pawlla Jj nedokážu myslet na nic jinýho, v noci se mi o tom zdá, když čtu nebo dělám cokoliv jinýho, stejně se přistihnu, že myslím pořád na to jedno a to samý ... Věřím jim bobečkům, že to zvládnou, ale mohli by mi dát nějaké znamení 😉

pawlla
16. zář 2012

@mmirunda budou ji 4.... nevim co ji to napadlo 😀 nemuzu ji dat ani z hrnecku pac beru ty leky tak se bojim