1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
18. zář 2012

@saraha2 jo jo ono to je ruzne dr rikal ze je to bud a nebo ze bud to prcek zvladne a nebo ne ale ten jejich utz na pohotovosti byl starej snad sto let uvidim zitra tady na oddeleni snad to bude lepsi uz nekrvacim ale strach porad mam

pawlla
18. zář 2012

@malinka_02 jasne budu rada i za to jedno hlavne aby se udrzelo

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Beruško pořád na tebe myslím... jak je ti?? Už aspoň kervácíš?? A jsou tam na tebe hodní?

malinka_02
18. zář 2012

@pawlla tak to jr dobre ze uz nekrvacis, treba to byla jen sliznice..drzim palecky!

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda tak je mi vselijak snazim se nebrecet uz nekrvacim celej den jsem nejedla rano jsem se nestihla nasnidat a az ted mi dali najist ale jinak nic nevim snad zitra na vizite mi neco reknou. Ale jedna sestra na te pohotovosti se me rovnou zeprala a pani bude teda chtit potrat? No deees!!!!! Oni by furt delali jen potraty, ostatni jsou tu ale docela hodni na pokoji jsem zatim sama. Nemuzu se dockat zitrka az mi neco reknou a hlavne to hcg me zajima

malinka_02
18. zář 2012

@saraha2 ja sem asi divna ale me to fakt nevadi 😀

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Kočko, bude to asi bezesná noc, ale moc na tebe myslím. Vy to zvládnete!!! Musíte!!Hned se zítra ozvy jak dopadla vizita a jak to vypadá s Hcg, přece se ti to stejné nemůže stát dvakrát po sobě, to snad ten nahoře nedopustí!!!! Ještě že můžeš tady být s náma a něčím se zabavit, možná blbě, že jsi na pokoji sama, mohla sis aspoň popovídat. Co chlap? přijede? a kde je malá?

malinka_02
18. zář 2012

Holky me dnes poboliva podbrisek az si rikam jestli je dobra ta prace.Ale zitra budu jeste doma a pak ct a pa do prace a vikend. Sedim jen v kancelari, pojedu autem mam to kousicek a pak budu chodit jen na wc..jak sem sla na dovolenou je ted blby to menit a hlavne doma se furt pozoruju..

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda pro malou prijela moje maka s tatkou a je u nich, doufam ze ten nahore to nedopusti a tohle miminko mi necha 😢 Jo mam u sebe tablet jinak bych asi uz lezla po zdi, a aspon to muzu nekomu rict. Chlap je v rakousku volala jsem mu ale rikala jsem mu at nejezdi ted, stejne bych se mu ani nemohla podivat do oci. Jasne az budu neco vedet tak napisu vizita ma byt hned po 8me hodine rano. Je mi smutno po male urcite se o me boji

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Beruško, malá to s babičkou a dědečkem určitě zvládne, neboj se. Teď tě potřebuje to miminko co máš v bříšku. Tak ho hezky hlaď i za mě ho pohlaď. Jasný že chlap by ti asi moc nepomohl, ale aspoň jako opora ... ty za to přece nemůžeš, že jsi skončila v nemocnici ... věřím tomu, že to bude dobré ... MUSÍ!!!

mmirunda
18. zář 2012

@malinka_02 Mě taky podbříšek bolel asi první tři dny a pak to ustalo, teď mě v něm občas rejpne. Pokud se v práci nestresuješ a nenamáháš tak klidně běž, záleží jak se cítíš ... Aspoň přijdeš na jiné myšlenky, na mě to doma tay padá a přemýšlím, jestli zítra zase čárka zesílí, chjooo mám strach .....

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda ja vim ze to neni moje vina vsak jsem byla jen doma ven jsem sla jen na prochazku, ale stejne bych ted ten jeho pohled nezvladla mu vidim na ocich ze si mysli ze za to muzu ja to same bylo i pred tim tak ho radeji videt nechci, jsem desne unavena tak doufam ze usnu aspon na chvili, pro nase t byl sok ze jsem tehotna nikomu jsem to nerikala no a ted tohle, brisko hladim a miminku domlouvam at se drzi a nepusti a budu tady klidne i celejch 8 mesicu pokud to bude treba

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla to by ti bylo smutno po malé, ale nějakou dobu by jsi to uritě vydržet mohla. Ty jsi to vašim neřekla, že čekáte miminko? To teda musel být pro ně pěknej šok ☹ Kočko moje, tak se zkus trošku vyspat a odpočinout si. Moje babička vždycky říkala, že spánek léčí ...

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda nerekla jsem to nikomu chtela jsem pockat az to bude potvrzene utz a bude srdicko driv jsem to rikat nechtela prave kvuli tomuhle no ale chlap neni doma tak jsem jim stejne musela zavolat

adriene
18. zář 2012

@pawlla Alespon mas ted podporu rodicu, to je dobre. O malou se ti postaraji a ty ted mysli predevsim na sebe a na mimi v brisku, aby bylo vse v poradku 🙂

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla jj člověk něco plánuje a pak je to všechno jinak ☹ To chápu, že jsi to nechtěla říkat, že jsi chtěla mít potvrzené těhu od dr. ☹ chjooo koči a jak teda s tou kontrolou v ten čtvrtek? Budeš volat do Unicy?

pawlla
18. zář 2012

@mmirunda uz jsem tam volala rikali ze az budu doma tak ze pak mam zavolat a domluvime se podle situace co a jak dal podle toho jak to dopadne
@adriene jo aspon mala je v pohode doma.
Je mi porad desne blbe od zaludku porad me natahuje 😒

adriene
18. zář 2012

holky, nasla jsem jedno moc hezke video, tak se inspirujte, abyste nemyslely jen na to spatne:

https://www.youtube.com/watch?v=wzDCfYMmAEo
pawlla
18. zář 2012

@mmirunda ja se toho konecneho utz v unice smad nedockam dva dny pred terminem utz uz jsem si rikala ze je to ok a ze to tentokrat vydrzim a ted tohle zase v nemocnici

adriene
18. zář 2012

@pawlla UZ bude, az budes z nemocnice pryc, ted je dulezitejsi udrzeni tehu. Blbe ti je z tehotenstvi, to je v poho 😉

malinka_02
18. zář 2012

@mmirunda no prave..ja se pak strasne stresuju a je pro me lepsi zamestnat mozek. Prave ze byvala sefka ktera je psychou je na dovolene tak doufam ze bude klidek.Kancelar mam sama tak si natahnu nohy na druhou zidli a budu se snazit byt v klidu ale znas to..
Je prave blby ze sem mela dovolenou, sem zpatky tyden tak si brat zase tyden je blby.Mi.ule sem sla v klidu do prace ale nevyo to a ted citim to brisko ale zas moc nemam na vyber..
@pawlla teda ten tvuj chlap! A ty neblbni jak nemohla podivat do oci? Za to nemuzes a mel by on sam skocit do auta a prijet a ne ze se citis vina!

pawlla
18. zář 2012

@adriene proste to musi byt dobre musi predstava dalsiho ivf me desi
@malinka_02 no jase pred nim tak citim.... Nechapu tojsem v poradku delohu mam taky v poradku nic mi neni a uz podruhe v nemocnici

mmirunda
18. zář 2012

@adriene To video znám a mě teda teď rozesmálo ( jinak je krásné, když jsem ho viděla poprvé, tak jsem skoro plakala, jakej je to zázrak ) ale teď když vím, jak je to u nás, že u nás to takhle nevzniklo a že Martin ty mršky nemá vůbec pohyblivé tak se bavím 😉

mmirunda
18. zář 2012

@pawlla Ale dočkáš se ho, neboj se. Mysli pozitivně 😉

zelvik
18. zář 2012

@pawlla Ahojky, tohle nerada čtu ☹ , ale moc držím palečky. Neboj, nic to nebude, zvládnete to s prckem oba a za chvíli budeš v klidu doma!!!

Jinak moje info všem - a pro @rory_g mám za sebou dnešní KET, dostala jsem jednu blastocystu a jednu morulu. Jednomu embryu se z katetru nechtělo (doufám, že aspoň té morule a blastocysta už se v té chvíli zabydlovala) - pak ho tam přeci jen dostali. Prý z KETu dvojčata moc nemívají, tak snad tomu můžu věřit a to jedno bude to nejúžasnější a zůstane tam.

mmirunda
18. zář 2012

@zelvik Tak teď hezky odpočívej a hladinkej si bříško, ať tam za pár dnů jsou pořádné tlustice 😉

adriene
18. zář 2012

@zelvik Tak to ti moc a moc gratuluji a preju alespon jednomu, at se poradne zahnizduje 😲 Kdo ti delal transfer?

zelvik
18. zář 2012

@mmirunda Děkuju🙂 a jak se cítíš ty? Máš přede mnou náskok, tak ať vím, co mě čeká. Teď nevím, měla jsi ET nebo KET?

@adriene Dík, "sousedko" 🙂, no na sále jsem měla Melicharovou - no žádná hitparáda, zase jí to na můj vkus dlouho trvalo...ale aspoň to tentokrát zvládla sama a ne jako minule, kdy to Řezáčová dodělávala...

mmirunda
18. zář 2012

@zelvik Já měla ET a dneska jsem šestej den 😉 včera jsem už měla ducha 😉 tak se nervuju aby sílil, že jsem si raději ruku neurazila 😀 Cítím se stejně, přestalo mě ale bolet konečně břicho, jen mi sem tam v něm rejpne. A pálí mě žáha a k večeru mi bývá šoufl 😖 ale jinak se cítím dobře 😀 😀

rory_g
autor
18. zář 2012

@zelvik myslela jsem na Tebe kočko, tak nožky hore aspoň zítra, tfuj tfuj tfuj plivu další dávku těhubacilků 😵