1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
19. zář 2012

@danny38 delali mi vnitrni utz teda pekne dlouho tak s tim kroutil az tobylo neprijemne

andrejta
19. zář 2012

@mmirunda ahoj, a ty si si pichala dlhodobejšie? lebo ja si mám len jednorazovo dnes večer s pregnylom, ďakujem

mmirunda
19. zář 2012

@andrejta Aha, tak to já ho píchala cca 3 týdny

evikj33
19. zář 2012

@saraha2 Screning bude určo zážitek pro oba 🙂 Já byla s manžou i malým(nebylo hlídání)Tak to bylo vesele,ale dr.byla moc hodná a smála se a malému odpověděla na vše.Neboj bude vše jak má. 🙂

pawlla
19. zář 2012

Tak jsem byla na tom utz a doktorka rikala ze uz i vidi srdicko ze vsechno je jak ma jen ze tam mam nejake lozisko nebo co mle ze jeste asi budu spinit ale ze jinak je to v poradku videla ve vacku plod se srdickem tak mam radost 🙂

saraha2
19. zář 2012

@pawlla tak hurá!!!!!!

pawlla
19. zář 2012

@saraha2 tak se mi ulevilo.... Doktorka byla moc hodna a nechapala jak to ze to vcera dr nevidel

danny38
19. zář 2012

@saraha2 Určitě z toho bude div živ 😀

danny38
19. zář 2012

@pawlla Parááááda, mám radost kočko 😵

saraha2
19. zář 2012

@evikj33 můžeš mě napsat podrobnější info,jak to probíhá??prosím 😉

danny38
19. zář 2012

@evikj33 @saraha2 Se mnou na screeningu byla dcera a byla z toho nadšená 🙂

absti
19. zář 2012

@pawlla
Já jsem vás akorát dočítala a tvůj poslední příspěvek je krásný!!! Gratuluji k srdíčku a už se neboj, všechno bude OK.
Já tě brzy doženu, protože už se připravuji na KET 😉

rory_g
autor
19. zář 2012

@pawlla huráá, samé dobré zprávy poránu 😵 😵 Moc gratuluju a jen tak dál kočko 😵

rory_g
autor
19. zář 2012

@absti přihlaš se o bacilky, zrovna nedavno jsem si říkala, že musím napsat na Gennet, jak pokračujete 😉

zelvik
19. zář 2012

@pawlla Hurááá, super, takže teď už to bude jen a jen klidné těhulkování 😉

adriene
19. zář 2012

@pawlla Tak to jsou výborné zprávy!!! Chvilku mi trvalo, než jsem to dočetla, ale stálo to za to. Hodnota HCG je nádherná a vidět srdíčko na UZ též. Tak jen tak dál, mamino 🙂

adriene
19. zář 2012

@mmirunda No dneska je to už skoro super čárka!! Gratulace 🙂

kive76
19. zář 2012

@mmirunda ahojky, tak bohužel ☹ ted mi volali vajíčko je špatné....za jak dlouho může být nové IVFko? jak dlouho trvá než ho schválí pojistovna?

adriene
19. zář 2012

@kive76 To mě mrzí 😖 O schvalování pojišťovnou bohužel nevím, a kolik IVF máš za sebou?

kive76
19. zář 2012

@adriene 1. IVFko...

adriene
19. zář 2012

No tak to schvalují automaticky okamžitě, tam se snad vůbec žádat nemusí, ne? 😉

rory_g
autor
19. zář 2012

@kive76 ahojky, moc mě to mrzí, prošla jsem si úplně tím samým...posílá se nová žádost na pojišťovnu a čeká se 3 cykly, aby se vzpamatovalo tělo. Ale zkus IUI s Clostilem (případně injekcemi, jestli Ti nějaké zbyly), mě v dubnu nevyšlo IVF - nedošlo ani k ET, v květnu se nedělo nic a v červnu se povedlo zázračně IUI, po 10. letech. Zkus to v CARu navrhnout 😉

adriene
19. zář 2012

@kive76 Jen je tam snad nějaká prodleva mezi stimulací, ale to budou asi vědět spíš holky, co mají více stimulací za sebou.

kive76
19. zář 2012

@adriene jojo to určitě nějaká z holek tady bude vědět...

kive76
19. zář 2012

@adriene no tady u toho prvního trvalo měsíc než to pojištovna schválila...tak asi to možná bude stejné u toho druhého..akorát možná musí být nějaká delší pauza , kvůli tý stimulaci..

kive76
19. zář 2012

@rory_g aha, díky...tak s těma 3 cyklama to jsem teda netušila...IUičko nemůžem..mám alergii na spermie...

adriene
19. zář 2012

@kive76 Aha, no myslela jsem si, že to budou tak 3 cykly... Tak to je pak jedno, jak dlouho to pojišťovna schaluje, to stihne i tak.

rory_g
autor
19. zář 2012

@kive76 vždyť bereš tak dlouho Prednison...podle mě by sis měla zajít k jinému imunologovi, ani není dobře ho tak dlouho brát bez přestávky. No a každý CAR to má jinak, třeba v tom Tvém nebudeš muset čekat 3 cykly 😉 Navíc je tu docela velká pravděpodobnost, tělo je fakt "zpitomělé" z těch hormonů, které při stimulce dostalo 🙂 Já měla hooodně aktivní imunitu, hodně vysoké NK buňky, mutaci MTHFR, autoimunitní zánět štítky...a vidíš, IUI pravděpodobnost 8%, u mě skoro nulovou a jsem v 16tt...

pawlla
19. zář 2012

@kive76 ahojky no zeptej se v car v kazdem to je jine ja jsem po prvnim ivf musela na revizi a tak jsem musela ceka 3 ms aby se sliznice a deloha vzpamatovali ale dr mi rikal ze kdybych nemusela na revizi takby to bylo rovnou dalsi mesic a ty jsi nemela ani et takze by jsi mohla jot do toho rovnou telo mas nadopovane hormonama tak uvidis zeptej se na to dr

kive76
19. zář 2012

@rory_g aha, tak já se na to pak zeptám v tom Motole, je fakt, že po 3 měsících se mi ta alergie zlepšila o 15 procent...no doma budem zkoušet normálně..