1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
21. zář 2012

@pawlla Tak s tím mám problémy od začátku až doteď... a jak je to břicho nafouklé, tak je to teda počádná bolest. Je to hold o tom, co sním... jenže vybírej si, když po všem nenadýmavým i nadýmavým bliju... Je to těžký život 🙂

pawlla
21. zář 2012

@mmirunda jasne taky nechci jeste nic kupovat dokud nemam jistotu, na tehu kalhoty je treba jeste brzo tam musis mit aspon nejake brisko a normalni obleceni je mi tesne v pase a to je dobre reseni to udelatko

pawlla
21. zář 2012

@adriene ja zatim ted neblinkam ale uz par dni ckam ze to prijde pac je mi dost zle od zaludku ja mela dneska trosku zeli k obidku nooo 😒 Chutnalo ale brisko mam teda nafoukle to je des

mmirunda
21. zář 2012

@pawlla však já si počkám až ti dojde a pak ho objednám taky 😀

evikj33
21. zář 2012

Tak holky,já jsem dnes taky nějaká zdechlinka.Doma máme teploučko,ale nic se mně nechce a to se na zítra pozvali tchánovci,tak zas budu skákat 😝 Ráno nákup,uvařit a něco upect a pak se tvářit příjemně,protože mně přece nic neschází a tancovat kolem nich.Jinak já 100%ocenuji legíny,mám 1těhu z lídlu,a nosím je skoro pořád a k tomu šatovku,nebo deší halenu.Mám i těhu rifle z bazárku,ale vzala jsem větší,takže jsou mně ještě volné. @mmirunda Tak medvěd před zimním spánkem 😀 To by nebylo špatné.Jinak dnes jsem chtěla v lékarně obyč.Hořčík a u Maxe mně pořád cpala nějakej jejich,ale tam semužou jen 2denně a nebo magne B6 a tam zas nevěděla přesně jak ho mám brat-mám totiž ještě Femibion400,ten doberu a koupila jsem GS-Mamavit,dle gyn mužu brát obden,akle ten hořčík k tomu.

mmirunda
21. zář 2012

@evikj33 a to ti nenabídli klasickej horčík co předepisuje dr? Bych je majzla, u maxe hnusnýho 😠 😠

evikj33
21. zář 2012

@mmirunda No právě že ne že jinej nevedou,tak jsem řekla že nechcu a šla jsem.Chtěla jsem ten obyč co píše dr.ještě že mně chápeš,jsem si v lékarně připadala jako na Marzu,že jako nevím co chci 😠 Alespon ten GS-Mamavit byl v akci velké balení+ 10tablet+ malej krém na pupík.Dneska mně děsně bolej prsa a z jedné bradavky už mně kape.Ještě že jsem tady na bazárku ulovila kojo podprdy jednu novou a jednu použitou měsíc vše za 300kč značka cariwell a dvě kojo košilky taky jedna nová jedna použitá asi měsíc za 300kč.Tak mám vystaráno. Co vaříš zítra dobrého,já asi udělám sekanou-dostala jsem domácí ze zabíjačky a kyselé zelí,at to stojí zato.Pak budu péct pizzu-malej požaduje na odpoledne a budou tchanovci,tak nemusím patlat obloženej talíř,nebo chlebíčky.

mmirunda
21. zář 2012

@evikj33 No u nás bude asi smaženej květák, už ho mám v lednici dlouho, tak ho musím zpracovat, ale uvidíme 🙂No chápu, tohle je typický tah lékáren doktora MAXE mají jen svoje výrobky a nebo drahé mrchy, proto je nesnáším. Taky máme jakoby "svoje" výrobky" ale i tady tu klasiku, protože spousta lidí chce tu klasiku. To je bohužel byznis jak sviňa no, strašně mě to štve, že už to není jen o zdravotnictví 😠 😠

evikj33
21. zář 2012

@mmirunda Jj většinou jde v prvé řadě o peníze 😅 Ale my jsme holky chytré a nedáme se jen tak lacino 🙂 Namně snad leze zimní spánek nebo co-jsem nějak Ko-jen zívám a ty prsiska děsně rvou,jako by mně chtěla prasknout Auau.Skusím je osprchovat at se vzpamatují.Co tvá žáha,ja už dnes měla 1renní

mmirunda
21. zář 2012

@evikj33 Dneska se mi spíš hope žaludek, žáha je lepší ...A taky to dneska asi brzo půjdu zalomit, pořád se mi chce spát 😉

mmirunda
21. zář 2012

Jdu to zalomit děvčátka. Tak dobrou noc 😵

melisska
22. zář 2012

Dobre ranko bundášiky🙂

mmirunda
22. zář 2012

Také přeji dobré ráno, letím na injekci 😠 😠

malinka_02
22. zář 2012

Ahoj holky tak se mi zdal sen o // tak sem sla testnout proste sem to nevydrzela a bilo takze bohuzel u me se sen nekona..

malinka_02
22. zář 2012

@evikj33 to je krasne.. Ja bych byla rada ze muzem opakovat aspon je uvidis znovu!

adriene
22. zář 2012

@malinka_02 Ja byt tebou, tak jeste neplasim... je dost brzy a ten test muze byt stale negativni. Hcg se u tebe muze zaci vyplavovat pomaleji, proto se doporucuje testovat pozdeji 😉

evikj33
22. zář 2012

Hezké ráno všem 🙂 @malinka_02 Hele co jsme si říkaly-pokud nenajdeš // není nic jasné.Skus mrknout na test až zaschne,někdy se ta druhá vyloupne slabounce,záleží jak moc je počuranej a další skus za 2dny.Slibuješ? 😕

misha1104
22. zář 2012

Ahojte dievcata mozem vam sem vpadnut....caka nas ivf zaujimalo by ma ci ste sa inak stravovali alebo nieco robili pre pozitivny vysledok? Pocas stimulacii a po transf. neni sex zakazany alebo ako je to? Dakujem za odpovede a rady

malinka_02
22. zář 2012

Je tam duch!! Vykoukl asi 10 minut po limitu ale je tam!!! Malilickaty nepatrny duch,ale ja v zivote nevidela ani ducha!!! Jezis doufam ze to neni vadny test!!!!

melisska
22. zář 2012

@malinka_02 5 den je skorooooooooooooooooooo 😉 to este nic nezanmena... 😉

melisska
22. zář 2012

@malinka_02 wauuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 supeeeeeeeeeeer
teraz uz bude iba silniet🙂

malinka_02
22. zář 2012

@adriene ma vim kdyz me to nedalo !! Me totiz v noci vzbudil manzel ze je nemocnej ze mu je zle boli ho hrozne v krku a hroznou rymu tak sem mu v noci delali prieznitz a ja pak nemohla spat celou dobu sem si rikala ze kdybych yla tehu tak je to pro me blby kdyz je nemocnej a pak se mi zdal ten sen ze tam byli uplne dalnice a premyslela sem ze jsou to dvojky tak sem proste musela testovat uz jenom proto abych si ted davala na manzela pozor i kdyz to pujde tezko ...
@evikj33 ja vim a zasxhnul mela si pravdu!!! Ja tady beham v soku i manzelovi sem ho hned ukazala..to sem si rikala jak mu to reknu a nebo pripravim prekvapko a prisel videl me a rika co se deje? A ja mu ho hned ukazala..
@melisska MUSI!!!

melisska
22. zář 2012

jaaaaaj ked som medzi tehulkami musim byt tehotna ja ja 😀 inac to nejde 😉

malinka_02
22. zář 2012

@misha1104 ja jsem pila grepovy dzus a kontryhel kvuli sliznici ale to az u ket u ivf sem pila jen ten grep a jedla grepy. A my sme teda sexik neriskovali -mam problemy s mocakem a nechtela sem riskovat zanet..

melisska
22. zář 2012

@malinka_02 viem si predstavit ako sa citiš 😀 😵 😵 😵

malinka_02
22. zář 2012

@melisska jasne ze jsi!!! Na moji soukrome diskusi sla se mnou na ivf jedna holcina o tyden driv a ta nasla // ve stredu a ta si napsala do tabulky zazarime v zari!!! A otehotnela a pak nasla //dalsi a ted mozna ja jestli se nevyplasi!!! A to nas tam bylo mraky 12 holek za tu dobu uz porodilo 1 ma pred porodem dalsi je ve 4 mesici a 6 nas nemuze dlouho otehotnet a ted v zari 3 chapes? Takze taky zazaris v zari!!

misha1104
22. zář 2012

@malinka_02 cely mesiac? no grepovy pijem aj ja a aj tu alchemilku a kyselinu. podarilo sa kolko krat ako to u vas prebiehalo?

melisska
22. zář 2012
evikj33
22. zář 2012

@malinka_02 Ty plašanko jedna 🙂 těhotné maj předcházet stresu a ty mně tady tak procvičuješ 😀 Až mám husinu.Tak se hezky s bublinkama opatruj,žádné blbosti a pomaloučku testi at sleduješ jak čárka sílí 🙂

melisska
22. zář 2012

Idem si poriadit, pozehlit uvarene mam 😉 a hned som tu 😀