1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

melisska
24. zář 2012

Dobre ranko, nevyspata, smutna, nervozma, no proste na nic, idem do prace, drzim palceky a verim malinka🙂 miri si mi prikladom nezvladam to

mmirunda
24. zář 2012

@melisska Hlavně to nevzdávej 😉 Držím ti všechno co mám, aby jsi dopadla stejně jako já ♥

pawlla
24. zář 2012

Dobre rano holky ja uz od pul 4 nespim pac jdu dneska k tomu doktorovi, vypadam jako zombie

rory_g
autor
24. zář 2012

@melisska @pawlla moc vám držím palce 🙂 Já jdu dnes na tripple testy, tak mi držte palce, aby vyšly dobře...zombie jsem taky, v noci jsem vůůůbec nemohla spát 🙄

evikj33
24. zář 2012

Hezké ráno všem 🙂 @rory_g @pawlla @melisska @malinka_02 Všem na dnes držíme pěsti at jsou jen samé dobré zprávy. Snad jsem na nikoho nezapoměla.

danny38
24. zář 2012

@melisska Všechny na tebe myslíme, určo to vyjde, musíííí 😉
@pawlla Pavli, držím moc pěsti a pokud budeš mít fotečku, tak nám jí sem dej 😵
@rory_g Držím pěsti a nic se neboj, určitě budou výsledky v pořádku 😉

Já dnes odpoledne jedu na genetiku, tak jsem na to zvědavá jak dopadneme 🙂 Měl by být velký UTZ, zbytek výsledků z plodovky a samozřejmě konečně snad to pohlaví na 100% 😀 Pak vám dám vědět, jak jsme na tom 🙂

malinka_02
24. zář 2012

holky test je bily. Jsem tak hloupa !!!! Uz ani neverim ze to nekdy vyjde. Vubec nevim jak mam ted jit do prace.

evikj33
24. zář 2012

@malinka_02 Moc mně to mrzí,ale ještě nezoufej,není nic jasné,za dva dny se muže čárka ukázat,tentokrát ta miminkovská.Myslím na tebe a posílám objetí.Neevzdávej to.

kive76
24. zář 2012

@malinka_02 to je
mi líto ...ale třeba máš špatnej testík těhotenskej...tak zkus ještě další ..uvidíš vyjde to...musíš tomu věřit..taky věřím, že to příště vyjde...

pawlla
24. zář 2012

Je taaam nikam nezmizelo a mam fotku a prukajdu a prenatal box tak snad to ted uz bude jenom dobre 🙂

mmirunda
24. zář 2012

@pawlla pavlíííí moc gratuluju 😵

mmirunda
24. zář 2012

@malinka_02 Přesně tak, nevzdávej to kočko, posílám pusu a objetí ...

malinka_02
24. zář 2012

@evikj33 7 den uz by tam neco bylo, meli sme i PK..proste nic no. KET ma nizkou usprsnost. Jeste sme prisli o 2 embryjka.
@kive76 je to stejny test a mamatest. Proste to bylo z ovitrelle. Ja uz neverim nicemu.

Holky ja nemuzu ani dychat..ani polykat sem uplne mimo. A to mam v praci dnes nejaka jednani s sefy.

malinka_02
24. zář 2012

@mmirunda opravdu tam nic neni, byl to mamatest a vis ze 7 den po pk uz by bylo a byl to ovitrelle , presne to slablo a po 10 dnech nic. Uz me vcera sni bricho nebolelo.

mmirunda
24. zář 2012

@malinka_02 Kočko, ještě to nevzdávej ... moc na Tebe myslím .... máte ještě mrazáčky? ( stále ještě věřím, že nebudou potřeba ), ono to vyjde ...

evikj33
24. zář 2012

@malinka_02 Tak to není řečeno,mně říkal dr. při Et čerstvých 5denních embryy že 12den už by na testu mělo něco být,takže opravdu ještě není nic jisté-fakt skus test za 2dny,podívej na @saraha2 ta měla ducha až 9den a taky už tomu nevěřila.Po ket muže být rozjezd Hcg pomalejší 😉

zelvik
24. zář 2012

@pawlla Jupííí, to je super zprávička, tak tě to aspoň uklidnilo a teď si to užívej!!!!!!
@rory_g @danny38 - holky hodně štěstí dneska u doktorů!!!!!

zelvik
24. zář 2012

@malinka_02 Je mi líto, že tě to takhle "vypeklo" a dalo naděje. Ale jak píšou holky, nemusí to nic znamenat a ještě se všechno může obrátit ve //. Zvláštní je, že mě dneska v noci přepadl takový pocit, jakože je taky po všem. Celé dny mi to v podbřišku jakoby bublalo (a opravdu to nebyly střeva 🙂 ) a měla jsem pocit že nedopnu kalhoty a tak. A najednou v noci jak kdyby spadnul balvan - pocit lehkosti, žádné šimrání, nic... A nějak mi blesklo v hlavě - a je konec ☹

evikj33
24. zář 2012

@pawlla No super,tak snad už mužem gratulovat 🙂 Jinak bolu najdeš i tady na koníkovi,mezi e.schopama a ceny jsou skoro všude stejné-mají se nosit od cca 20tt-jak mimi slyší. @danny38 Taky držíme palce na kontrolu. 😉

saraha2
24. zář 2012

Dobré ráno všem!právě jsem přijela z krve,tak mám čajík a jdu dočítat 😉 koukám,že jste pěkné kelišky!!naštěstí mám navařeno,tak to snad dočtu 😀 zážitek z krve děs a hrůza ☹ šla jsem třetí a už mě bylo divný,proč je tam každá tak dlouho....no jasný..neschopná sestra..jí říkám:tady mě berou,tady je pěkná žíla..nééé,vzala z druhé,kde jí to nešlo..říkám ,že zacvičím:néé,jen zatněte pěst..nakonec rozrýpala obě ruce a teklo to až z té,kterou jsem jí dávala hned a až po tom,co jsem zacvičila...děs a hrůza!a pak prý:vám to ted teče nějak moc,tak raději chvíli nic nezvedejte,ani kabelku!!!!!!!!!!!mám dost...v caru to bylo šup,šup a toto za trest..brala nějakých 5zkumavek.chytrá,jak rádio a skutek utek..ted na to koukám a náplast mám až kdesi na loktech!kde to brala,to nevím teda..já se nikdy nedívám..jinak jsem si konečně kouoila vitamínky-calibrum mami a samozřejmě jsou to takový velký potvory,že první pokus o polknutí nevyšel,tak to vyzkouším za chvíli ☹

saraha2
24. zář 2012

@pawlla moc gratuluju!!všichni dostáváte jakési boxy a já kulový ☹ 😀
@malinka_02 nemyslím si,že 7den tam musí něco být..taky jsem to tak říkala,že druhé holky mají ducha už od šestého dne atd,atd...ale podívej na můj případ......testla jsem až devátý den..a to byl dušík......takže pochybuju,že sedmý den by tam něco bylo...ještě to nevzdávej,držím pěsti,jak to jde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@rory_g tfuj,tfuj,at vše dopadne úplně nejlépe!!!!!!
@danny38 tobě taky jen nej zprávičky a už se těším,až nám napíšeš,co nosíš v bříšku!!!!!!! 😉

saraha2
24. zář 2012

@mmirunda
@pawlla holky o jakém udělátku to tady píšete???můžu poprosit o odkaz??????

pawlla
24. zář 2012

@rory_g
@evikj33
@danny38
@mmirunda
@zelvik moc dekuji holky mela jsem strasnej strach nez jsem vesla vubec do te ordinace cela jsem se klepala 🙂
@saraha2 myslis to udeatko na ty kalhoty ? kdyz uz nemuzes zapnout pres pupik ?

evikj33
24. zář 2012

@saraha2 Nebud smutná já taky dostala u dr.prd a né dáreček 😠

malinka_02
24. zář 2012

@mmirunda myslim ze uz fakt ne..mame jeste 2 ted jsme prisli o 2 ale ja uz tomu vubec neverim. KETu vubec, mozna ivf.. Vetsine lidi to vyslo hned v ivf nebo ket prvni a pak se vsichni akorat trapi..se podivej do tsbulky..i kdyz ted tu nebyla dlouho..
@zelvik me prave taky bublalo a vcera uz nic..proste citim ze to nevyslo, vim to..
@saraha2 no prave si testla az 9 adriv ne..nejak citim ze proste nic vis.
@pawlla Pavli moc gratuluju!

lucynka46
24. zář 2012

Tak holky, já se s váma loučím.. Dnes ráno dorazila MS a proužek neustále jen jeden.. Zítra jdu na krev, ale výsledek už teď znám.. Tak papa a ať vám to vyjde líp než nám

saraha2
24. zář 2012

@pawlla noo 😉
@malinka_02 já taky cítila...a do toho špinila...a podívej...

zelvik
24. zář 2012

@lucynka46 Chjooo, nějak tu byla chvilku vlna těch, co se zadařilo a teď nám došla vlna, že to nevychází ☹ Nesmutni, odpočiň a uvidíš, jestli si naplánuješ další pokus...

zelvik
24. zář 2012

@malinka_02 Viď? Divnej pocit, jak mávnutím proutku úplně jiný než doteď.Nikde nic netlačí, nebolí, kdybych si v hlavě nepřipomínala, že se mám ještě šetřit, tak bych klidně uhlí složila...

malinka_02
24. zář 2012

@lucynka46 ahoj..to me mrzi..a mas mrazacky?
@saraha2 nevum proste myslim ze to nevyslo a nechci si uz davat dalsi nadeje..