1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

adriene
29. zář 2012

@mmirunda Take jsem zacala az p screeningu, do te doby jsem si to skoro nechtela pripustit 🙂 Je to hold obdobi zmen 😉

Jinak vsem preji dobre rano a snazilkam, ktere maji dnes velky den, spooooustu stesti 🙂

mmirunda
29. zář 2012

@adriene No jo, člověk má stejně strach celé těhotenství, že jo 😉

adriene
29. zář 2012

@mmirunda To teda ma... alespon ten, co hodne o tehotenstvi usiloval... proste to nedokazu vzit na lehkou vahu. Navic jak je clovek z oboru a uvedomuje si, k cemu vsemu muze dojit ... je to jeste horsi 🙂

mmirunda
29. zář 2012

@adriene No právě, já každej lék, každou injekci zkoumala ( pracovní deformace ), ale strach už nepřestaneme mít nikdy 😉

melisska
29. zář 2012

@mmirunda dakujem moja 😵

melisska
29. zář 2012

@adriene super, si zlata 😀 😀 😀 dakujem 😵

ivapo
29. zář 2012

@mmirunda ahoj .. A hlavne dělej vse v klidu fakt se šetří.. Ja mám po 14 dnech .. Ted tak po tydnu porád nejake bolesti.. 😢 Ráno v 7 mě dcera rozcilila .. Rychle pohyby.. Ňo a pul hodiny ďost bolesti v břiše jak minuly tyden co jsem jela na pohotovost. Pak sem vzala magnezko a spala do 10 ťi .. Ale opět skoro pul hodky bolesti 😒

mmirunda
29. zář 2012

@ivapo To je mi moc líto, že máš bolesti. tak si běž ještě hajnout, aby bylo všechno v pořádku. To magnézko by mělo zabrat. A co dcerka provedla?

melisska
29. zář 2012

je to negativne ☹ 😔

ivapo
29. zář 2012

@mmirunda rivala ji televize az k nám do ložnice ... Jdu za ni at to tak nerve..a at to stiší.. A ona poslouchá az tak na po paté.. To ona mě vytlačí porád.. Samozřejmě... Jak jsem byla rozepsala.. A neposlechla hned tak jsem zacal rvát.. Já vím .. Zbytečný skrat ale proste se to stalo.... .. Ted snídam.. Pak za hodinu jedeme na výlet..na zelnobrani...takze az zavelim domu tak domu

mmirunda
29. zář 2012

@ivapo Tak si to pokus užít a hlavně opatrně 😉

mmirunda
29. zář 2012

@melisska Beruško, ty jsi byla na krvi dneska????

ivapo
29. zář 2012

@mmirunda Jo Jo ted uz se fakt musim více šetřit.....

melisska
29. zář 2012

@mmirunda urobila som test, babetko nebude

mmirunda
29. zář 2012

@melisska Kočičko moje, ach strašně mě to mrzí ☹ Kéž bych mohla udělat víc, než ti jen napsat slova útěchy ☹ Máš ještě mrazáčky, povede se to, musí a ty konečně budeš maminka ♥♥ srdíčko ...

ivapo
29. zář 2012

@melisska to je mi moc líto!! 😔 Byla si poprvé na Ivf?

ivapo
29. zář 2012

@melisska ted třeba ne ale jednou ano.. Jen to Nevzdávat a jít si za svým snem.... A ono to pak jednou musi vyjít kdyz tomu budes věřit.. Tak to bylo u mě .. Kdyz se prvni pokus u mne ňezadarilo.. Ani moc jsem nedoufala že to vyjde ale ted jsem si řekla to vyjde a basta... Manzel totiz svolil na to jít pod podmínkou že to teda podruhé zkusíme ale naposled... Jedno díte hold máme tak proto.. Ňo jakých ho stejne asi zkoušela přemluvit aby se to zrušilo i po třetí kdyby se to druhe nepovedlo a ono povedlo... Tak se drž a s chuti do toho.. Poklad je to silnější nez cokoliv jiného.. Jinak to nema cenu 😉

mmirunda
29. zář 2012

@ivapo To už je její 5.IVF ☹

cuculik1
29. zář 2012

@melisska je mi to velmi luto ☹

saraha2
29. zář 2012

@melisska ☹ ☹ ☹

pawlla
29. zář 2012

@melisska To je mi velmi lito, hlavne to nevzdavej

b.bardyova
29. zář 2012

@malinka_02 no to neviem ..ja som vysadila utros hned som dostala mrchu ale v centre mi povedali, ze az na dalsi cyklus sa mam ozvat , ze to takto sup sup nejde

kaijko
29. zář 2012

Holky, mam 6vajicek.A meli jste i ICSI?Embriolozka mi to dnes doporucila a az doma jsem si precetla,ze je to v pripade maleho poctu nebo nepohyblivych spermii..Spermiogram vysel velmi dobre dneska. Tak to ted nechapu..Hlavne proto,ze je to 8tis..

mmirunda
29. zář 2012

@kaijko Tak já měla i ICSI i PICSI, ale my měli špatný spermiogram ... a 6 vajíček je krása. A jak se cítíš?

janulkaa23
29. zář 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak holky,beru prášky na podporu ovulace, v úterý mě čeká UTZ a uvidíme zda zkusíme Inseminaci nebo zda počkáme na další IVF teda listopad, ale to už bych šla na klasický IVF 🙂 Tak na mě myslete 🙂

melisska
29. zář 2012

dakujem dievcata, bol to uz moj 11 vklad s ketmi, no ja sa musim zmierit s tym, ze babo nebudeme mat, najradsej by som niekde zmizla

absti
29. zář 2012

Tak uz mám po KETu a jsem doma. Emryjko se pry rozmrazilo krasne, tak doufám že se i krasne zabydli 😵 No jinak jsem si nechala napsat neschopenku, takže se chystám že budu jen a jen polehavat..

radina
29. zář 2012

@melisska Ahoj, a nerozmyslali ste uz nad adopciou? my uz aj ano, hoci mame len 1 ivf za sebou, ale pre istotu ideme podat ziadost, lebo na dieta sa caka aj 3-4 roky, teda na malicke.

melisska
29. zář 2012

@radina ja neviem, mam uz 40 a vraj aj podla veku davaju starsie deticky,asi nie

melisska
29. zář 2012

@absti drzim palceky 😵