1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
5. říj 2012

@fionna jeee to je skvely!! Prosim te kde ste zadali ze je to tak rychle?? A to je romska holcicka?
@mmirunda ja to resila tak ze sem si utrhla toaletni papir 3 kousky v kuse slozila na jeden a vejpul a ten si dala misto intimky..kdyz ses doma tak drzi a vzdy sem menila po curani..nic se ti nepari mas to furt cisty a usetris 😀

mmirunda
5. říj 2012

@malinka_02 Vidíš, chytrá hlava, to by mě nenapadlo 😀 asi vyzkouším 😉

malinka_02
5. říj 2012

@mmirunda me prave intimky taky vadi jak sou takovy olezly..ja si teda na to tak zvykla ze to praktikuju i v praci 😀

mmirunda
5. říj 2012

@malinka_02 no mě vyhovují intimky Naturella, ale asi jak jsou lehce naparfémovaný tak mě to začalo držádit nebo nevím, ale začnu praktikovat tvoji metodu 😉

danny38
5. říj 2012

@fionna No tak to je parádní, moooc gratuluji 😵

malinka_02
5. říj 2012

@mmirunda to vis je levna a ucinna 😀😀 jinak parfemovany ty nemuzu vubec..

malinka_02
5. říj 2012

Holky ja se tu prolivam kontryhelem a grepovym dzusem a zajidam grepama tak jestli mi reknou ze ket nebude protoze neordinuji tak me jebne!!

evikj33
5. říj 2012

@malinka_02 Tak to radši ani nemysli,zákon schválnosti je svin..Vše bude Ok peřinka pěkně naroste a Ketík stihneš včas a bude stát zato 😉

adriene
5. říj 2012

@malinka_02 To ne, oni ti to nastavi tak, aby jsi KET mela, neboj 😉 jenom se neotrav vitaminama! Nic se nema prehanet 😎

evikj33
5. říj 2012

@mmirunda Mám taky ráda Naturelu,dnes jsem koupila v akci 2balíky v Globusu po porodu se budou hodit 🙂 Jinak jsem narazila na dobré intimky v Lidlu při té spotřebě jsem musela zohlednit cenu a navíc je potřebuju i ted,mám pořád nějak vlhko 😅

pawlla
5. říj 2012

Zeny tak ja zase lezim v nemocnici krvacim a to opravdu hodne mimi se zatim drzi bojovnicek malej ale otazka je jak dlouho 😢 je mi hrozne

malinka_02
5. říj 2012

@adriene hele v srpnu me to taky nechali prisvihnout a to ve vsedni den..
@evikj33 no to dofam!! 😉
@pawlla jezis a proc? Ty si uzijes..

pawlla
5. říj 2012

@malinka_02 niko nevi dr nevidela zadnej hematom nic proste jsem lezela doma vstala a najednou plno krve a krece jako na ms no zase tu lezim na pokoji same tehulky s pupkem a ja jen brecim a spodek boli teda hrozne

evikj33
5. říj 2012

@pawlla Bože holka co ty vše ještě musíš projít 😖 to je mně moc líto,hematom jeden hnusnej,hlavně hlad bříško a věř bojovníčkovi ten se tak snadno nedá a ještě všem ukáže.Myslím natebe a posílám objetí.

adriene
5. říj 2012

@malinka_02 Proto si ted daji prece vetsi pozor, hm? 😉
@pawlla Devče, ty mas trapeni... to je az neuveritelne! Tak drzim palecky Tobe i tomu bojovnikovi, at jste oba v poradku!

evikj33
5. říj 2012

@pawlla Bratrancova žena to měla taky a dr.ji řek že pokud by přišla o pul hodky pozděj tak už by hematom nezahlédl ani on,těhu zdárně pokračuje.Tak snad už odešel celej a bude konečně pokoj.Hlavně se skus uklidnit,vše bude určitě v pořádku.

pawlla
5. říj 2012

@evikj33
@adriene diky holky, vubc nevim co se deje vcera jsem byla jeste kvuli tomu mirnemu spineni u dr a rikal vse ok pak to prestalo a ted takova studena sprcha krvacim dost jak jsem sem jela tak jsem neverila ze to malej prezil ale je tam a bije mu srdicko. Sotva se clovek prestane tak moc strachovat tohle...

adriene
5. říj 2012

@pawlla Vem si, ze se občas stava, ze nekdo pravidelne krvaci cele tehotenstvi a kvuli tomu obcas nepozna, ze tehotny je... Deje se nekdy spoustu veci, hlavne abyste byli OK 😉

pawlla
5. říj 2012

@adriene no doufam neco mi pichli na zastaveni krvaceni tak uvidime ale takovej sok zase

malinka_02
5. říj 2012

@adriene kez by..uz nevim kolik sily v sobe jeste najdu..
@pawlla tak se drz!!!

pawlla
5. říj 2012

@malinka_02 no ja mam pocit ze tohle dite nemuze prezit krvacim hodne uplne ruda krev, rozhodla jsem se ze uz do toho znova nejdu ten stres a to vse se neda vydrzet

janulkaa23
5. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky, tak v prosinci mě čeká 2IVF, ale už klasické IVF, inseminace bohužel se neuskuteční, jelikož vajíček mám hooodně, ale moc malinký..takže od listopadu píchám další horomony a v prosinci OPU, že by Vánoční dáreček??🙂) Joo a nemáte někdo zkušenosti třeba @mmirunda s čajem z červněho jetele?? Prý je na pročištění těla po gynekologické stránce..

adriene
5. říj 2012

@malinka_02 Nejhorsi je, ze te to vazne hodne zmaha psychicky... 😒 a to nemi dobre. Vyladena psychika, ci urcite smireni s neuspechem je pul uspechu. Budes si muset najit neco, co te odreaguje nebo nekoho, kdo ti pomuze "najet" na "novou vlnu". Vim, ze se to lehce rekne, ale TY PROSTE MUSIS !! a to je prikaz 😀

janulkaa23
5. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@fionna Gratuluji moooooooooooooc 🙂)) brácha si taky adoptoval a teď mají svojí holčičku sice z umělýho oplodnění, ale mají 🙂

adriene
5. říj 2012

@pawlla Musi to byt neco, ani se ti nedivim... nech to ted na lekarich a tom malem drobeckovi... ma-li to tak byt, vse dobre dopadne!!

adriene
5. říj 2012

@evikj33 Trochu me poboliva "spodek" a podbrisek... nemela jsi neco takoveho, nahodou? Nevim, co to muze byt, ci zda se mam nejak znepokojovat... pritom dnes cely den lezim...

malinka_02
5. říj 2012

@pawlla tak u tebe to muze byt i stres z manzela..a co vubec on? Ozval se ti,dala si mu vedet ze si v nemocnici?
@adriene ja bych strasne rada ale nevim jak..nedokazu se od toho odpoutat,nedokazu si ani predstavit treba si ted dat pul roku pauzu..ja bych jen odpocitavala dny..a to fakt..hrozne mimco chci a strasne se trapim ze se nam tak dlouho nedari..vsechny kamaradky mezirim otehotnely a nektere i stihli porodit..a ted posledni a to byla pro me konecna..chodili sme s nasima chlapama na akcicky a na pivko a jen tak posedet kazdy vikend a ted ona uz nikam nejde tak 3mesice sem furt sama. Manzel je furt v praci kdyz prijde zapne pc.. A v praci taky na nic ale nechci odchazet kdyz chci otehotnet ..

adriene
5. říj 2012

@malinka_02 Z prace neodchazej, to by byla nejvetsi chyba!! To, ze kamaradky otehotnely... to se deje i kolem me, musim rict, ze je obcas velmi obtizne jim to prat, kdyz se nedari 😖 my se snazili prirozene otehotnet necele dva roky, nebylo to dlouho... ale po vysledku spermiogramu jsme to zacali resit jinak... A mezitim tehotnely dalsi a dalsi... je opravdu tezke se od toho oprostit. Uz jsem ti to jednou psala, nevahej oslovit psychologa... ono nekomu se vypovidat, mit nekoho, kdo te vyslechne a ukaze ti cestu "jak dal" neni spatne mit a uz vubec ji podcenovat. Mela jsem znamou doktorku, s kterou jsem pracovala a ta se tomu venovala... dokazala to u 5 holek, ktere nemohly otehotnet, pricina byla v psychice... a vsech 5 je dnes stastnymi matkami 😉

mmirunda
5. říj 2012

@janulkaa23 Nooo nevím jestli čaj z červeného jetele nějak na tohle pomáhá, spíš ho pijí ženské v přechodu na klimakterické potíže ...

pawlla
5. říj 2012

@malinka_02 tak ja se z nej nestresuju beru to tak jak to je uz dlouho to nebylo ok jo vi psala jsem mu sms ale evidentne ho to nezajima z niceho nic proste zase krev hruza no