1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
13. říj 2012

@saraha2 ahojky noooo popravde dost desne asi 3 krat jsem letela na wc jestli je vse ok a jestli neni cervena a ty sny co se mi zdali.... Ale aspon me nebolej zada zlata moje matracka doma 🙂 jen jezim oprabdu nic nedelam i kdyz by to chtelo to je pravda ale prdim na vsechno uklidim az nekdy pozdeji az mi bude lip

zelvik
13. říj 2012

@mmirunda Já ti nevím s tím mým přesunem. bojím se, aby se to nezakřiklo - ještě nemáme srdíčko...POČKÁM 😎
A na tvoje pondělí jsem stráááášně zvědavá!!!!!!!!

absti
13. říj 2012

@mmirunda
Tak krev negativni. Dnes jsem to uz i dostala .

mmirunda
13. říj 2012

@absti To je mi vážně moc líto ☹ Ale drž se bojuj dál ♥ posílám mnoho sil

mmirunda
13. říj 2012

@zelvik O.k. tak počkáme 🙂 Nejsi jediná kdo je na pondělí zvaděvej, to mě věř 😉

mmirunda
13. říj 2012

@saraha2 No jasně, že dnešek nepočítám, ten už jakoby je 😀

gyty
13. říj 2012

Procitam se diskuzi abych vas trochu poznala ... ale je nas tu fakt hodne! Je tu nekdo kdo taky ceka na test a na krev?

danny38
13. říj 2012

@gyty Koukni o jednu stránku zpět do tabulky 🙂

kiwisek
13. říj 2012

ahoj zlatíčka, jste pořádné kecalky, takže nemám šanci dočíst pár dní, ale díky zlatíčku@mmirunda mám přehled 😉 si šilulka!!

kiwisek
13. říj 2012

jinak u nás se události mají tak, že mm má poruchu protilátkové imunity.. v ut. jdeme na konzultaci na imuno, co se s tím dá dělat, takže další IVF v nedohlednu 😒 🤐 a nemáme na to ani finance, navíc je reální hrozba, že od ledna budu bez práce...

evikj33
13. říj 2012

@kiwisek Jeva co to čtu,to je opravdu v pr.každá druhá snažilka,nebo těhule bez práce ☹ Jako by jsme toho neměly dost s IVF kama a vším kolem toho.Navíc když člověk šetří každou kačku.To mně hrozně mrzí.Snad alespon na tom Imunu budou mít provás nějaké schudné a učinné řešení.Posílám objetí a hrozně moc přeji malý zázrak,ted by se docela hodil 🙂

evikj33
13. říj 2012

Jinak zdravím kecalky-tchánovci konečně odjeli a mám dost 😝 Ale stihli jsme ráné volbu,pak do obchodu,vytahat petržel,přesadit jahody,uvařit,a nachystat návštěvě-ještě jsem skoukla Velkou Pard.a ted už se budu jen válet. @mmirunda Tak už se jen dvakrát vychrupkáš a budu vědět zda jsen měla pravdu 😀 @gyty Vítám novou tvář a myslím že Ovitrel už to není,tak tichounce gratuluji 😉

mmirunda
13. říj 2012

@evikj33 Ahojky kočko, už jsem taky konečně sama, od rána tu byla mamka a odpo přijel i její manža namontovat mě světlo na dlinku. Užila jsem si to dneska a celej den utekl jako voda 😉 Uvařila jsem dobrej oběd, pak jsme šly s mamkou na procházku, domů jsme si koupily zákusek, paráda. Ještě přečkat zítřek a konečně se dozvím pravdu 😉

martina_81
13. říj 2012

@mmirunda ahooj, no já už sem moc nechodím,není důvod a taky čas. 😒 Doufám,že Ty se máš dobře a jsi v pořádku. V pondělí mrknu,jak jsi dopadla na tom UTZ a jestli jsi 2v1 nebo 3v1. 😀 😀 😀

mmirunda
13. říj 2012

@martina_81 Jéé Marti, ale máš přece důvod 😉 nás ...

martina_81
13. říj 2012

@mmirunda to je sice pravda Miru, ale na druhou stranu je to pro mě docela deprimující, to snad chápeš. a co bych tady s váma asi tak rozebírala? 😉

mmirunda
13. říj 2012

@martina_81 To víš že to chápu ... jen mě to mrzí no 😖 Strašně ráda bych ti nějak pomohla, ale není jak ☹

martina_81
13. říj 2012

@mmirunda Prostě musím o něco dýl počkat, no. 😉 Teď jen můžu doufat,aby nic nenašli a neprotáhlo se nám to.

mmirunda
13. říj 2012

@martina_81 To už snad ne, kočko moje ... Já už dostávám pěknej strach z pondělka ☹

martina_81
13. říj 2012

@mmirunda Strach? Máš být natěšená a ne se bát. 😉 Bojíš se,že tam bude jen 1 prcek a ne 2? 😀

mmirunda
13. říj 2012

@martina_81 No to víš že jo, spíš mě klepne až tam ty dva uvidím 😀 spíš se bojím, že nebude ♥

kiwisek
13. říj 2012

@evikj33 díky zlatíííííííííííííííčko. Tobě moc přeji, aby ty děsné nevolnosti konečně přestali a mohla sis užívat zasloužené radosti těhulkování 😵 😵 😵

mmirunda
13. říj 2012

@kiwisek Ahojky zlatko, ráda tě tady vidím, ale nerada čtu, že se Vám to zase oddaluje ☹

martina_81
13. říj 2012

@mmirunda neboj, budou. Musím běžet, jdu zítra do práce,tak se musím nachystat. 😒 Měj se krásně a já sem v pondělí nakouknu,než půjdu na noční. 🙂

kiwisek
13. říj 2012

@martina_81 Martinko, nevím jestli to pro Tebe bude nějaká útěcha, ale taky musíme čekat... zvažovali jsme 3. pokus (poslední) v listopadu, ale mažel měl zánět... tak jsme šli ještě 1x na imunologii - párovou + manžel celkovou... tak u mě OK, no manželovi zjistili poruchu protilátkové imunity, která se nejspíše podílí na opakovaných chronicky probíhajících infekcích... takže v ut. se jdeme domluvit,co a jak dál... ale nejsíš to bude na dlouho 😖 ☹

mmirunda
13. říj 2012

@martina_81 Drž se beruško a věř že na Tebe moc myslím 😉 Měj se hezky. papa

martina_81
13. říj 2012

@kiwisek je mi jasný,že nejsem jediná,kdo musí čekat. 😒 Taky to nemáte jednoduchý,co? ☹ Jak dlouho jste čekali na výsledky té imunologie? Já když někde řeknu,že nám dr. řekla,že výsledky budou za 10-12 týdnů,tak nikdo nechápe. 😒

ivapo
13. říj 2012

@kiwisek to je mi taky moc líto 😖 😖 😢 Tak nejaka práce se snad brzo najde.. Takova mila a hezká holka..... Třeba úplne něco jine co? Držím palce. Přijedeš na jine myšlenky a třeba pak .....,,,,,, 😲Ňo .. Nikdy nevíš.. Drž se!!!

kiwisek
13. říj 2012

@martina_81 nepamatuji si to celkem přesně, ale myslím, že 7 týdnů. a kde ste byli? v Podolí?

ivapo
13. říj 2012

@martina_81 na to je teda ďost dlouha doba 😒 Co na děláš! Vydržať 😉