1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
26. říj 2012

@saurer tak super,to u nás se šlo rovnou do IVf,protože problém nikde nebyl a nešlo to tolik let,tak říkali,že domácí snažení je zbytečné.....

adriene
26. říj 2012

@pentagras Jiste, vitej! A preji hodne stesti 🙂

mmirunda
26. říj 2012

@pawlla Beruško, taky na Tebe moc myslím ♥

Jinak všem dobré ráno holky

mmirunda
26. říj 2012

@malinka_02 Ahojky kočko, já původně měla taky OPU naplánováno na víkend. U Nás v CAR se normálně o víkendech jede, když to proste nejde jinak a cyklus prostě neupravíš ...

saurer
26. říj 2012

@saraha2 no u mě je jednoznačně problém v hormonech...takže proto mi dá asi ještě šanci...říkala že se o ivf zatím vůbec s námi bavit nechce, že je na to hodně brzy a uvidí se, co bude v té krvy..no ale několikrát nám řekla, ať vůbec nevěšíme hlavu, že je pro nás spoustu možností a že je postupně budeme zkoušet..no odešli jsme úplně nadšení 🙂 asi ji měnit nebudeme 🙂

saraha2
26. říj 2012

@mmirunda jak jsi na tom?já už potřebuju ulterazv uk,jako sůl.ať vím,co se tam děje atd.....a mám pocit,že mě otíkají nohy..je to možné??musím to dr.říct,ať nejsem,jak ten krkovička v té pohádce!! 😀

mmirunda
26. říj 2012

@saraha2 No jsem na tom nervózně, UTZ se blíží a já se těším a zároveň bojím až prďolku uvidím, aby bylo všechno v pořádku 😖 Ale tak myslím si, že kdyby bylo něco špatně, tak tělo nějak dá vědět. DOufám, že vyrostlo ...

saraha2
26. říj 2012

@mmirunda na kolikátou jdeš?já na 9hod a budu tady mít sestřičku,takže na pc nebude čas..tak ti napíšu sms,ju? 😉 přijede párkrát do roka,tak nemůžu sedět u pc....

mmirunda
26. říj 2012

@saraha2 Tak já jdu až na půl dvanáctou tentokrát, tak jsem zvědavá jestli se vyspím nebo budu zase nervní jak sáňky v létě, ale je fakt, že teď mi to utíká mnohem rychleji 😉

pawlla
26. říj 2012

Tak jsem byla u dr no super neudelal mi ani utz nic jen mi pomackal na bricho rekl ok dobre deloha roste a to je vse jsem tak vytocena kdyz jsem se ptala na utz prej neni potreba kdyz jsem se ptala na screening neni potreba jsem tak vytocena ze se mi chce az brecet jen orej 15.11 trriple a nazdar no

saraha2
26. říj 2012

@pawlla že tobě nechce nějak nikdo dělat ultrazvuky,že????mě ho zatím dělali vždy..do ted jsem jich měla 6..screening jsem měla,ale zase i triplle testech je zatím ticho po pěšině..tak věř tomu,že dr.je na svém místě a podle toho,že děloha roste je vše v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!le ultrazvuk udělat mohli teda.... ☹

adriene
26. říj 2012

@pawlla Sorry, ale zrovna v tvem pripade bych se po takovych komplikacich s obycejnym trripl nesmirila... tak prejdi jinam, ci na tom trvej. Takhle se prece nejedna! Screening je v dnesni dobe standart!!
Co to je za blbce?! Ty jsi rizikova a on ti neudela ani UZ... 😠

zelvik
26. říj 2012

@pawlla Ahojky, tak a teď jsem se vytočila teda s tebou - okamžitě bych upalovala pryč od někoho takovýho. Na tobě opravdu těma ultrazvukama šetřejí! No to víš stejný prd dneska jako včera. Fakt bych se sebrala, zvážila možnosti, kam můžeš jít a myslím si, že když to někde jinde vysvětlíš, neodmítnou tě. Ale tady bych fakt nebyla!!!!

rory_g
autor
26. říj 2012

@pawlla přesně Pavli, zmiz od něj!!! Hlavně aby Tě poslali na screening, ty tripply jsou nepřesné a mnohde už se ani nedělají. Nebo zavolej do CARu, náš screening dělá, moje mudra mě na něj taky neposlala, objednali mě hned v caru při potvrzení srdíčka 😉

Jinak všem dobré ráááno

adriene
26. říj 2012

@pawlla Navic Pavli, nekde se screening plati, ci doplaci... jiste bys za to ochotna nejakou tu korunu navic byla schopna dat... Aby mel clovek jistotu... Tak oni cca pred 14 dny tvrdi, ze velikost neodpovida a ze se uvidi a pri dalsim vysetreni ti jen prohmata delohu? To bych pochopila pred 20 lety, ale ne dnes, kdyz jsou jine moznosti diagnostiky.

zelvik
26. říj 2012

Holky, když už jsme u těch prvotrimestrálních screeningů. Mně na jeho objednání taky včera hned poslali, jakmile potvrdili srdíčko. A pak jsem v noci nad těma jejich počtama a výpočtama přemýšlela a bylo mi to nějaké divné.
Teď jsem 7tt+4. Na 10+1 jsem objednaná na krev a na ten velký ultrazvuk (screening) až 3.12. což budu 13+0.
Není to pozdě? Nechodí se na to dřív???
Mezitím jdu teda ještě jednou na normální UTZ, ale jde mi o ten screening termínově.
Dííky

pawlla
26. říj 2012

@saraha2
@adriene
@zelvik
@rory_g tak holky po prvotnim rozcileni jsem se na dr vykaslala jsem obednana do fakulkty v ostrave v pondeli jdu na ktev a 6.11 jdu na utz na screening a je to jako nebudu nic zanedbavat kvuli doktora a to jsem ho uz jednou menila klidne si to zaplatim je mi to fuk kolik to bude stat hlavne ze budu vedet ze vse je ok

adriene
26. říj 2012

@zelvik Ne, je to v pořádku. V Podolí to tak dělají. Zvlášť berou v 10. tydnu krev a pak v 12. tydnu UZ, kde už hodí do PC i vysledky krve a smíchají to s výsledkem UZ a hned máš výsledek screeningu. Takže buď bez obav 😉

pawlla
26. říj 2012

@zelvik ja jsem dnes 12+2 tt a jak jsem se tam ted obednavala dr rikala ze se to da udelat do 14tt ale krev musi byt nejpozdeji do 12 tt tak mi to td vysvetlovala

adriene
26. říj 2012

@pawlla Správné rozhodnutí, budu držet palečk. Tohle nelze podceňovat... je to tvé miminko a ty s ním jednou budeš žít. Ty můžeš teď ovlivnit život jemu, ale i sobě 😉

zelvik
26. říj 2012

@pawlla Tak to jsem ráda, že jsi to tak udělala, doufám, že budeš už spokojenější a pak i víc v klidu. Protože tohle fakt nemělo smysl, jak v pravěku...A konečně se něco začlo dít a bude to odsejpat.

saraha2
26. říj 2012

@pawlla ten screening si platíš..tak nechápu,proč by to byla zbytečnost..jsou to tvoje peníze,ne???mě taky říkali v caru,že mě to klidně udělají i tam,pokud to můj dr.dělat nebude...
@zelvik neboj,dělá se to kolem 12-13tt..tak schválně koukám do průkazky a podle PM jsem to měla 12+6 a podle UZ jsem byla 13+2

pawlla
26. říj 2012

@adriene
@zelvik jako ja ro fakt nechapu tak nejdriv se v nemocnici nekomu nezda utz pak me dr jen prohmata bricho ja uz fakt nevim byla jsem ale vytocena uplne do nepricetnosti nereknu kdyby mo nic nebylo ale takhle

zelvik
26. říj 2012

@adriene
@pawlla Super, děkuju vám. Já jsem si říkala, že to asi nezblbi, když vpodstatě nedělají ni jiného než pořád někoho objednávají a počítají🙂 tak že vědí co dělají. Ale jednomu to nedá, aby si to neporvěřil, že? A jak jsem tam tu sestřičku viděla otáčet si tím plastovým kolečkem (ten gravidmetr nebo co to bylo), aby to spočítala, přišlo mi to úsměvný - takový věštecký🙂
Tak jsem se radši chtěla ujistit🙂🙂

zelvik
26. říj 2012

@saraha2 Díky 😉

zelvik
26. říj 2012

@pawlla Bych jim tam asi ztropila cirkus za takovýhle jednání!!!! 😠

adriene
26. říj 2012

@saraha2 No on se všude screening neplatí. Ale pokud lékař za to prachy vyžaduje, pak nevidím důvod k tomu, aby ho neudělal nebo alespoň nedal na výběr...

saraha2
26. říj 2012

@adriene u nás u dr.to stojí stejně,jak u nás v caru..ale třeba ta,co byla se mnou na 1pokusu-na tom byla někde u nich v ostravě a platila 400..já 1500 i s fotečkou

adriene
26. říj 2012

@saraha2 U nás je to zadarmo i s fotečkou.

pawlla
26. říj 2012

@zelvik vsak ja sem tam udelala cirkus 😀