1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
10. dub 2012

@verry ahojky ja taky myslim ze to je dobre me taky popoliva podbrisek i ted a ptala jsem se na to domtora a ten rikal ze je ti normalni 🙂

vall83
10. dub 2012

@pawlla gratulujeeeeeeem a hooodne stesti... 🙂

vall83
10. dub 2012

@verry uplne te chapu...ja by sem asi i pri chudzi spala kdyz sem byla nadopovana temi hormony.....ty ses take chudatko do prace te zenou 😢 ...
ja sem prave dozehlila a jdu peci chleb....aby bol rano cerstvucky 🙂
@saraha2
@verry holky kazda mate jine priznaky ale oboje to vypada na tehu....takze se teste.... 😀 😀

verry
10. dub 2012

@pawlla
@vall83 snad to tak bude holky 😉

saraha2
10. dub 2012

@vall83 kéž by,kéž by!!!!!!!!!!!už brzy se dozvíme......

verry
10. dub 2012

@saraha2 tak kdy vidiš testík?? 😀

saraha2
10. dub 2012

@verry nesměj se!!! 😀 v sobotu...to bych to měla i nedostat..tak uvidíme,ale bojíííím!!!!!!!

saraha2
10. dub 2012

@verry stejně je to zajímavý,že někomu se duch ukáže už šestý den,někomu sedmý,někomu až desátý atd...že?

verry
10. dub 2012

@saraha2 já uvažuju o pátku, ale nevím jestli to jako nebude brzy teda.. ty bude kolikátý den v sobotu po ET?

saraha2
10. dub 2012

@verry kdyby jsi byla kamoška,tak už by jsi testila 😀 😀 😀 😉

verry
10. dub 2012

@saraha2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale já jsem 😅 jen netestuju tak brzy 😔

saraha2
10. dub 2012

@verry když nepočítám den ET,tak v pátek desátý....ale pátek 13 teda neééé!!fuj,fuj!tak odvážná nejsem teda!!

saraha2
10. dub 2012

@verry jsi statečná!!!!!!!

saraha2
10. dub 2012

@verry nebo možná čtvrtek a sobota 😀 😀 😀 uvidím....

vall83
10. dub 2012

@verry
@saraha2 holky je to uzasne vas citat...je krasne ked sa tu najdu osoby, ktore sa takto spriatelia ako vy....uzasne... 😀 😀 😀 😀

verry
10. dub 2012

@saraha2 no a já bych to měla 9.den... ale nevím,možná to je brzy a vyprdnu se na to...
mě právě ta 13 upoutala-abych si fakt pak mohla říct jestli je štastná nebo ne 😀 já jako pověrčivá nejsem anii nahodou

saraha2
10. dub 2012

@vall83 já chci vidět tebe po ET 😀 😀 😀 😀 fakt to je hrůůůza to čekání!!!!už se těším,jak budeš psát!! 😉

marmina
10. dub 2012

@rory_g na jednu stranu je mi líto, že ti to nevyšlo doma, ale na druhou stranu, teď se to má velikou šanci podařit! když to máte s asistencí!!!

@verry @saraha2 teda holky s váma to lomcuje 😀 😀 😀 testněte si obě v pátek 13. to bude zaručené! 😀

@vall83 já ti tak závidím! už brzy na transfer! díky za informace, hned si tě v tabulce posunu dopředu 😉

verry
10. dub 2012

@saraha2 jééé,tak i čtvrtek?? tak to budu čekati 😉

elapp
10. dub 2012

@saraha2 @verry BABY, ja mam ist v piatok 13 na utz a krv, tak nestraste 🙂 musi to dobre dopadnut!

saraha2
10. dub 2012

@verry já jak kdy..ale ted asi budu v pátek strachy 😀 😀 nic..vydržíme až do krve,co ty na to???? 😀

verry
10. dub 2012

@vall83 no je to sranda... bych řekla, že člověku z toho trošku hrabákuje...jinak jsme ale oukej,vid? saraha2?? 😀 😀

marmina
10. dub 2012

@zelvik jestli tě to uklidní, já necítila vaječníky vůbec ani před OPU, no taky jsem měla jen 9 vajíček, ale ono to na pár embrýsků stačí 😉

@pawlla moc ti gratuluji, opatruj se a mimčo také. Jsi pro nás veliké povzbuzení!

saraha2
10. dub 2012

@elapp tak my budeme kolegiální a počkáme si na tvé výsledky a pak to třeba taky risknem 😉

verry
10. dub 2012

@saraha2 ty joo, do krve joooo??????
copak já bych to možná i dala..... ale co ty??? u tebe už testomanie propukla 😀 😀

saraha2
10. dub 2012

@marmina to ty hormony s nama lomcují!! 😉

saraha2
10. dub 2012

@verry 😀 😀 😀 srandu si děláš ze starší osoby..teda,teda... 😀

saraha2
10. dub 2012

@verry tak nešetři a testni 😀 😀 😀

elapp
10. dub 2012

@saraha2 @verry tak ja sa vam teda priznam, ja som si test dnes rano urobila ....

pawlla
10. dub 2012

@saraha2 a kolik dni mas vlastne po ET

@verry joo to doufam zase to cekani čovek porad na neco jen ceka na transfer na TT na prvni UZ to je neco pro moji nedockavou povahu 🙂