1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
21. lis 2012

@harley26 Tak at se bublinkapěkně zavrtá. 😉

pancuska
21. lis 2012

@janulkaa23 ano vsetko postruhat dokopy zamiesat s tym citronom....ale toho netreba vela....stahuje to vraj maternicu a to je pre embryjka dobre...

ramdy
21. lis 2012

@sheronka jééé to je nádherný, je neuvěřitelný co ta technika dokáže, krásnýýýý

ramdy
21. lis 2012

@pentagras to mě mrzí, držím palce ať máš sílu na další pokus, který už bude určitě úspěšný

ramdy
21. lis 2012

@harley26 držím palce ať se bublince u tebe líbí a ty uvidíš na testu //

janulkaa23
21. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 tak dneska to šlo kráásně, fakt sem to asi málo mačkala 🙂 jinak sestřička říkala, že když zůstalo jen takhle málo, že to nevadí...

janulkaa23
21. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pancuska hm děkuji za radu zkusm 🙂

zelvik
21. lis 2012

@pentagras Ale nic není daný, ještě neházej flintu do obilí! Teď se na to vykašli a zkus třeba 12. den!! Ještě držím palce, ať se to umoudří a je to tam!!!!

unkarka
21. lis 2012

ahojky devcatka tak ta kráva červena stale nikde ☹ omlouvam se za to slovo ale muselo ven 😨 mam cas do uterka jinak IVF se presouva na leden :(

evikj33
21. lis 2012

@unkara Tak to je na palici @kive76 Taky asi pořád čeká a to už byla na vyvolavačce-se ty vaše mrchy asi někde zakecaly 😠 Nechceš taky radši skaknout na vyvolávačku?

go
21. lis 2012

@unkarka sup do horke vany se sklenkou cerveneho 🙂

irennn
21. lis 2012

@unkarka tak to budeme mít asi podobně....já ji musím dostat plus mínus 7.prosince....abychom stihli embryotransfer do konce roku...jinak to bude až po Novém roce...

unkarka
21. lis 2012

@evikj33 ahojky no do ted jsem to po hormonech 3 mesice dostala pomalu presne na hodinu a kdyz je potrebuji tak nic.No vyvolavacku mi rikal ze ji davat nebudem a kdyz mi ji pred tim pichali tak jsem to dosatala az za 14 dni 😒

pawlla
21. lis 2012

@unkarka jej to ja jeko naschval taky jsem to tak mela dej si neco hodne horkeho na brisko na par hodin pak horka koupel a vinko snad to zabere

unkarka
21. lis 2012

@go tak to budu muset do vany asi k sousedum 😅

unkarka
21. lis 2012

@pawlla dekuji za radu zitra to horke zkusim mam takove ktasne polstarky tak snad zabere.

unkarka
21. lis 2012

@irennn to je hruza snad se dockame a v lednu uz budem ve spodni tabulce 🙂 😉

pawlla
21. lis 2012

@unkarka ja taky mela takove polstarky nahrala jsem to poradne a parkrat za den jsem to davala na brisko a mrcha prisla

harley26
21. lis 2012

Holky, taky jste se po transferu bály pomalu i otočit v posteli? :D Jeste rano sem si rikala, jak to nebudu hrotit. Ale kdyz uz je clovek po transferu, tak by fakt udelal cokoli, jen aby se to miminko krasne zavrtalo. Ze nemuze vadit, kdyz lezim na boku?? Me prijde, ze se bojim i zakašlat, že bych ho mohla jakoby vypudit, ze se chtel zrovna zavrtat a já mu to překazila 😀 Zajímalo by mě, jak to jakože uvnitř v té děloze ted vypadá a co se tam odehrává??

unkarka
21. lis 2012

@pawlla jdu na ten polstarek hned :D

pawlla
21. lis 2012

@harley26 tak ja se bala jit i na wc nebo kychnout a bojim se do ted 😀 ale dr mi pak rikal ze to embyjko proste vypadnout a odejit nemuze jedine s ms. Lezeni na bokuu je v pohode ja uz se jinak ani nevyspim 🙂

majka43
21. lis 2012

@harley26 Já to měla taky tak, ležela jsem tři dny jak lemra. Jsem zvědavá jestli to k něčemu bylo.

Holky můžu se k vám přidat?

malinka_02
21. lis 2012

@go 3? Tak to bych se fakt bala.. To u nas v carubsnad ani nedelaji..

pawlla
21. lis 2012

@malinka_02 u nas v CAR davali jedne co byla semnou na ket taky tri dr rikal ze to delaj ale jen u starsich zen ktere maji uz vice et a ket zasebou, ptala jsem se na to pac jsem zaky chtela 3 😀

malinka_02
21. lis 2012

@unkarka ja si minule zacvicila cviky podle mojzisove a mrcha prisla hned rano.. A to sem se ji nesnazila vyvolat..
@harley26 no me zase rikali ze to nevylezim ,ze ólezeni to neni ze se pak zase bez pohybu neprokrvuje deloha..

irennn
21. lis 2012

Holky máte některá zkušenost s PICSI ? Doktor z Repromedy nám ji doporučuje kvůli hodně špatnému spermiogramu manžela, já jsem úplně ok. ,tak prý by to mělo vyjít... připlácí se za to ale 22 700Kč....docela mazec, miminko chceme tak to zaplatíme, jen nechci zbytečně vyhodit peníze oknem...

unkarka
21. lis 2012

@majka43 ahojky určitě muzes ahojky 😉

adriene
21. lis 2012

@irennn A co to je "hodně špatný spermiogram"... hoď nějaká čísla, ať můžu porovnat s naším 😉 Ta cena je totiž dost děsivá... to je "jen" za PICSI? 😨

majka43
21. lis 2012

@irennn A to je cena za všechny embrya?

irennn
21. lis 2012

@adriene Chodíme do Repromedy.... nevím, zda to není zbytečné..... no nejen,že jich máme málo...v 1ml asi milion,ale ještě 20% pohyblivost....