1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

kaijko
4. pro 2012

@adriene Diky 😉 ja ted taky jim listovku a dr mi rekl at si koupim nejaky vitaminky pro tehotny, ale ze je klidne staci brat 2-3x v tydnu..Asi si taky koupim Gs mamavit..

go
4. pro 2012

@sarah321 ahoj, jak se citis? Testovala jsi jeste dnes? Ja ano a pripojuji se k Tobe a dalsimu boji 😒

adriene
4. pro 2012

@kaijko Víš... on je takový vcelku cenově dostupný a nemyslím si, že bude horší, než jiné. Opravdu stačí ho zobat obden... jen já se s dvojčaty snažím každý den, přece jen si říkám, že ze mě "ždímou" dvakrát 😉 Jen se připrav, že ty tablety dost páchnou, takže je roz 😉 hodně nejez nalačno, ale vždy po jídle 🙂

adriene
4. pro 2012

@go @sarah321 Holky, mrzí mě to ☹ teď hold nezbývá nic jiného, než se co nejrychleji oklepat a brzy to zkusit znova. Budu na Vás moc myslet a držet palečky!

sarah321
4. pro 2012

@go Ještě se to může ukázat jsi teprve 8 den ne?to bych to ještě nevzdávala 😉 , a co bolesti břicha přešlo to? Jinak já už netestovala včera mi potvrdila doktorka že nic takže nebyl důvod. Zítra jdu do práce tak trnu co mi šef řekne moc se mu nelíbilo,že marodím 😢

sarah321
4. pro 2012

@adriene Děkuju, užijem si krásný Vánoce a pak do toho půjdem znova🙂 Ted konečně můžu do sauny tak o víkendu budem relaxovat mám poukaz tak ho konečně využiju🙂

go
4. pro 2012

@adriene moc dekuji. Tobe preji hlavne stastne a zdrave tehulkovani 🙂

go
4. pro 2012

@sarah321 nevim, v Caru to dnes taky rikali, kdyz jsem tam volala , ze mam jeste pockat. Neverim, dnes navic prisla migrena a tu mam vzdy 3 dny pred mrchou.☹
Take se tesim na saunu a virivku. Uz me to schazelo dat si s manzelem sklenicku ve virivce 😉 . Musime hledat to pozitivni. 🙂

kaijko
4. pro 2012

@adriene ted na to koukam. Cenove v pohode.. Nasla jsem na netu 100+10 a krem na strie jako darek za 319kc. To se mi zda dobry! A taky si myslim, ze budou tyhle vitaminy na stejno s jinymi znackami..

crime
4. pro 2012

@trefulka vůbec se toho neboj! Není to opravdu nic strašného. Mě čekala poprvé narkóza a vlastně si vůbec nic nepamatuju. 🙂 Navíc sestřičky jsou v Gennetu moc fajn. 🙂

sarah321
4. pro 2012

@go dej tomu ještě čas,já taky než se mrška rozjela pořád věřila. Na sobotu jsem nám objednala saunu i vířivku tak si užijem. Už nemáme ani pust tak to se bude manželovi líbit 😀 Jak říkáš hledat pozitiva

crime
4. pro 2012

@zuzullik1001 tak držím palečky! 🙂 mě testík bohužel dopadl negativně, takže teď procházíme genetickým a imunologickým vyšetřením a snad bychom v únoru mohli zkusit druhý pokus... ale přišla jsem teď o práci, takže nevím vůbec co bude. ☹ teď je nějaký blbý období... ☹

adriene
4. pro 2012

@kaijko Přesně tento jsem měla, s tím krémem. Koupila jsem si navíc ještě větší balení krému na strie od GS (mamastrie) a poctivě se mažu. Zatím v poho, tak uvidíme 🙂

go
4. pro 2012

@sarah321 super, ze mate takove plany. Uzivat si a pak do toho skocit plnou parou 🙂
Taky zkusim testit do soboty a pak s klidnym srdcem do virivku, zbytecne ji ted nevyuzivame 🙂

sarah321
4. pro 2012

@go musíme nějak vypnout ,nejde myslet jen na to špatné to by nám moc nepomohlo v boji za miminkem 🙂 Budu na tebe myslet a doufat,že se to ještě v dobré obrátí 😉

janulkaa23
4. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@trefulka jj v Gennetu jsou moooc hodný a vše ti řeknou 🙂 Až ty půjdeš na OPU tak já půjdu na ET 🙂)

evikj33
4. pro 2012

@kaijko Tak já měla to samé balení a ten krém hezky voní 🙂 @janulkaa23 Pěkná urodička,gratuluju a držím pěsti at jich dojde do finále co nejvíce 😉 @go ještě počkej opravdu je to u každého jinak,někdo má ducha už 5den a někdo až 12 😉 Všem oatatním držím pěsti na další kolo,miminko si vás určitě najde.Jen to nevzdat a věřit 🙂

evikj33
4. pro 2012

@ivapo Minule byli oba hlavama dole,dle dr.idealní poloha na klasickej porod,ale říkal že se ještě mohou otočit 😕 Takže zatím nevím.

kaijko
4. pro 2012

@evikj33 zkusim ten vzorek a kdyz bude ok, tak si urcite koupim ten vetsi..Trpim na suchou pokozkou, tak uvidim..Ale urco nejaky takovy krem potrebuju, fakt nejak rostu 😉

janulkaa23
4. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@evikj33 děkuji mooooc 🙂

malinka_02
4. pro 2012

@go to me mrzi..no musime bojovat dal!

unkarka
4. pro 2012

@janulkaa23 ahojky ja měla 10 a dneska jsem volala ze se oplodnilo 9 🙂

unkarka
4. pro 2012

jinak krásný den všem 🙂

janulkaa23
4. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@unkarka tak to je taky fajn 🙂)

go
4. pro 2012

@malinka_02 presne tak🙂

evikj33
4. pro 2012

@unkara Tak krásná kvalitní uroda.Držím i tobě pěsti at jich dojde co nejvíce a máte i sněhuláčky 😉

zelvik
4. pro 2012

@adriene Děkuju, je fakt že to ze mně trochu spadlo, teď už jsou rizika, že se něco stane, snad o hodně menší, takže už cvrčkovi i víc věřím 🙂
@kaijko Já zatím beru pořád jen tu předepsanou Acidum Folicum (listovku), ale něco by to už asi chtělo, zvláště když se ohlídnu za svým jídelníčkem - zelenina minimálně, s ovocem je to lepší...

pawlla
4. pro 2012

Ahoj holky uz by to tady chtelo dalsi tehu vlnu takze vsem co cekaji preju at se to uz povede. Jinak ja tak nejak jeste ziju cekam na ten utz mam ho za 10 dni a uz pomalu lezu po zdi.

kaijko
4. pro 2012

@zelvik Noo, to mi povidej o jidelnicku! 😉 Ja uz nevim co mam varit a jeste k tomu, aby to bylo zdrave..Ted neni ani zelenina dobra, tak jsem na mandarinkach, bananech....

pentagras
4. pro 2012

@malinka_02 no mě čeká 3IVF ale nevím kdy ☹ dám i odpočinek tělu od hormonu