1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
18. led 2013

@malinka_02 budu moc drzet palecky na ten ketik 😉 Budu na tebe moc myslet

kive76
18. led 2013

@pechlinka držím 🙂

malinka_02
18. led 2013

@martina_81 tak to je super 😉 A i to ze mas ted klidek .. Zavidim 😀

malinka_02
18. led 2013

@radina ja tu mutaci mam, njedrive taky rikali ze budu pichat ale pak mimdali jen anopyrin a musis brat velke davky listovky na predpis, ta obycejna z lekarny nestaci ta ma maly obsah, tvoje telo ji neumi stepit a tak potrebujes vyssi davky. Pak se si pro jistotu volala do trombocentra a tam mi rekli ze tuhle mutaci vubec nemam resit ze ji dnes ma kde kdo.

malinka_02
18. led 2013

@pawlla dekuji 😉

adriene
18. led 2013

@malinka_02 @radina On je rozdil v te mutaci MTHFR, zda vam holky nasli, ze jste homozygot ci heterozygot. Jedno se resi, druhe ma bezna cast populace ( i ja ).

danny38
18. led 2013

@pechlinka Určo pěsti držím maximálně, ať máš pěknou úrodičku a hlavně ať přijde mrcha na čas, aby nezdržovala 😵

danny38
18. led 2013

@martina_81 Taky ti budu strašně moooc držet pěstičky 😵

malinka_02
18. led 2013

@adriene tak ja sem zrovna homozygot..a rekli ze neresit..

mauerka
19. led 2013

@pechlinka Aj ja som bola vcera úpiatok/ v GF 🙂 - ale ja este len 1.krat, ale mali sme obaja dobry dojem. Tak snad nas nejak "nastavia"

martinazvo
19. led 2013

tak kocky, vcera vecer komplikovana bajonetova zlomenina praveho zapastia. Do 2 rano na pohotovosti, rano CAR, vajka rastu, v pondelok OPU. Drzte mi prosim palce!

pechlinka
19. led 2013

@danny38 Ahoj...dakujem..🙂 no ja dufam..ze mrcha pride buduci tyzden....najskor..aby som stihla vybavit interne...a matriku...Aj mm musi ist na nejake testy..🙂

radina
19. led 2013

@malinka_02 Ahoj, uz som si ju nasadila, muzik mi kupil vcera v lekarni prenatalne vit. do jamiesonu, a tam je listovka 1mg, resp. 1000 ug. snad to staci. asi by som radsej mala len anopyrin a fraxik az ked budem tehu, aby mi potom prilis neriedil krv. ale co lekar, to iny nazor. 😖

radina
19. led 2013

@adriene Ahoj, ja mam tu mthfr a1298c, to je ktory typ?

adriene
19. led 2013

@martinazvo Budu drzet palecky!!

@radina Podle cisla nevim, zkus zapatrat na netu...

rory_g
autor
19. led 2013

@radina ahojky, mám tu samou mutaci a k tomu ještě c677, hetero..to bys měla mít napsané ve zprávě, jestli homo nebo hetero. To hetero se právě "nemusí" řešit (já měla na to Aspirin a Femibion800, protože ty mutace znamenají, že tělo neumí zpracovat kys. listovou a v tom Femibionu je už naštěpená - Metafolin). Homozygot je, že to máš po obou rodičích a měli by Tě poslat na hematologii, prý se to řeší víc. Každopádně tím Femibionem nic nezkazíš 😉
@martinazvo jaj to si tedy užíváš 😒 Doufám, že jako kompenzasi za tu bolest a nepříjemnosti budou //
@kive76 a co Ty? Jsem zvědavá, už mě bolí palce z toho mačkání 😎

kive76
19. led 2013

@rory_g ahojky,vypadá to blbě 😢 zkouše a jsem si jeden testík 8. den po ET a nic... nejdřív to vypadalo, jako že tam je taková nenápadná čárka, ale před chvíli jsem koukala a už tam není....na testíku píšou, že tenhle testík se má dělat až 10. den po početí...no tak uvidím..a druhej zkusím v pondělí, nebo úterý .

malinka_02
19. led 2013

@radina nomtaky simnekdy rikam zda to nevychazi ze tohle neresime..ale snad ne..
@martinazvo teda a jak se ti to stalo?

rory_g
autor
19. led 2013

@kive76 nevěř tomu, nedávno dávali nějaký pořad a říkali, že tyhle sliby na testech jsou blbost, že v den očekávané MS, možná chvilinku dřív 😉 Vydrž, mačkám dál!!!!

malinka_02
19. led 2013

@kive76 a neni to dusik?

irennn
19. led 2013

@kive76 Beruško, třeba se ještě objeví...pro někoho to může být ještě brzy....zkus třeba zase zítra nebo v pondělí...ale hlavně se dívej jestli je testík s citlivostí na hladinu HCG 10 ne 25... ,drž se!

kive76
19. led 2013

@irennn hcg 25mlU

irennn
19. led 2013

@kive76 noo tak ten si nedělej! tak brzy se ti to na něm neukáže....kup si testík s 10mlU ....treba Rapid Clear nebo Mammatest

kive76
19. led 2013

@irennn díky za povzbuzení, to jsem nevěděla, že existujou různý druhy, a že tenhle je nic moc...tak doufám, že máš pravdu...

irennn
19. led 2013

@kive76 držím moc palce!

kive76
19. led 2013

@martinazvo držím palečky 🙂

martinazvo
19. led 2013

@malinka_02 posmykla som sa na mokrej dlazbe v dome :(

malinka_02
19. led 2013

@martinazvo jejky tak at te to aspon moc neboli ! 😉
@kive76 jee to nemuzes musis jen 10 tkovym testem, nejlepsi ten mamatest 😉

radina
19. led 2013

@rory_g Praveze spravu nemam, len mi to povedali do telefonu. A este to suvisi s homocyteinom, ten mam zvysenu, tusim hodnota okolo 12. Ale co som sa docitala na odbornych forach, tak by som si to i tak chcela nejako podchytit do buducna ,lebo hrozi tromboza a ateroskleroza. 😖

radina
19. led 2013

@malinka_02 Asi je to individualne, kazdopadne idem za viacerymi DR. , nech poradia co a ako, pripadne nech spravia dalsie podrobnejsie vysetrenia..