1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

harley26
7. lis 2012

@malinka_02 já mám 112,5 jednotek. Taky bych si predstavovala tak ze 6-8 vajicek 🙂 A vsechny byly kvalitni? Muzu se zeptat, jaky je u tebe nebo manzela problem?

azzura
7. lis 2012

@malinka_02 dakujem, mna boli od transferu brucho ako na mrchu, neviem to s cim porovnat lebo to je moje 1.IVF a mam za sebou 2xIUI a 2 roky neuspechov, ale nikdy som este nebola tehu. Zelam aby ti to uz konecne vyslo 😉

malinka_02
7. lis 2012

@harley26 vsech 6 se oplodnilo a prezili Pk ale nakonec jednompokulhavalo tak sme o vyradili. Ale nechala sem zavest 1,pri prvnim ketu 2 a vcera 1 a prvni 2transfery nevysli takze kalita nebyla nejdulezitejsi.. Manzel ma spatny spermiogram tak jsme dali i icsi.

malinka_02
7. lis 2012

@azzura dekuju,tobe taky odne stesti! Me taky vzdycky pak bolelo jako na mrchu tak od 3 dne ale nikdy se mi mrcha nespustila dokud sem nevysadila leky po krvi. Ale asi te zklamu,mja taky nikdy nebyla tehotna, ale myslim si ze bricho boli stejne v tehotenstvi jako na mrchu takze to asi nepozname 😒

pentagras
7. lis 2012

@mmirunda je to hezký vidět zase v tabulce, snad se šoupnu doluuuuu 🙂

mmirunda
7. lis 2012

@pentagras no jasně že jo 😉 držíme ti tam flek a nejen Tobě, ale i ostatním 😉

adriene
7. lis 2012

@malinka_02 Dle mého názoru jsi se rozhodla správně pro změnu. Každý dává přednost tomu, co mu vyhovuje...ale já pro ten přímý kontakt potřebuji spíš "pohodáře", což on je 🙂

malinka_02
7. lis 2012

@adriene prave ja to ted dost spatne nesu a on to poz a a povida si se mnou a me to hrozne pomaha..

adriene
7. lis 2012

@malinka_02 A to je nejdůležitější!!! 🙂

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda zabiram si misto za 2 tydny 😀 😀

malinka_02
7. lis 2012

@adriene prave..sem rada ale proto sem si vcera pripadala divne 😔

mmirunda
7. lis 2012

@malinka_02 no jasně 😉

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda uz aby to bylo 😅

adriene
7. lis 2012

@malinka_02 V klidu... víš co mají pacientek? Já to měla třeba tak, že jsem stále chodila k darebnému, až do té doby, co mi dal recepty na léky, pak začala stimulace, a já přijela na první dva UZ, ty mi dělal Krčmář, protože darebný byl na dovče, třetí UZ mi dělala řezáčová, která přiletěla z Dubaje a řekla za 2 dny OPU, tak jsem si říkala... já už toho darebného snad nikdy neuvidím. A za dva dny přišel na sál a odebíral... z dovolené zpět. Takže úplný mix 😀 Transfer dělal také on a následovaly dva UZ, ty zas Řezáčová... a poslední darebný a pak mě vykopli 😀

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda ja tak mooooc chci aby to vyslo!!!!

malinka_02
7. lis 2012

@adriene hele pacientu maji dost,ale me uz si pamatujou..to vis sem tam uz potreti 😀

saraha2
7. lis 2012

@lkarolina ještě vydrž!!někdo má až 12tý den ducha..jako třeba jedna tady 😉 já po prvním transferu přestala...nepovedlo se..ve druhý transfer jsem už nevěřila,že se povede,tak jsem si kafíčkovala,kouřila,prostě dělala vše,jako před tím...jsem si říkala,že to stejně nevyjde zas,tak co....a ono to vyšlo..sice s pomalejším začátkem,HCG bylo hooodně malé,ale prcek to nakonec dohnal...

mmirunda
7. lis 2012

@malinka_02 Já ti to věřím a moc moc si to přeju s Tebou ♥♥

saraha2
7. lis 2012

@harley26 já píchala poprvé 225 a bylo 8kousků..při druhém 250 a zase 8..

harley26
7. lis 2012

@saraha2 gratuluju k tehotenstvi 🙂 je to skvele, ze to vyslo 🙂

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda dekuju moc berusko! 😉

mmirunda
7. lis 2012

@malinka_02 Přeju ti to ještě mnohem víc, než sobě holčičku a že teda sobě holčičku přeju strááááááášně moc, protože je to můj sen už od dětství ...

adriene
7. lis 2012

@malinka_02 Tak jsi známá firma, nooo ... 😀

saraha2
7. lis 2012

@mmirunda můj to taky byl....i kartářka to předpověděla,tak nevím,kde se tam ten element vzal 😀 😀 😀

malinka_02
7. lis 2012

@mmirunda ja chci taky moc holcicku a kdyz cekala svagrova druhy mimco tak sem si moc prala aby to byl kluk a ted druha svagrova ceka druhy mimco - obe se o druhy snazili az po nas,tak sem si moc prala aby meli obe kluka a v obou rodinach aby nase holcicka byla ta jedina slecna co ji budou kupovatbbabicky ruzovoucky veci a vyslo to obe maji a cekaji kluky ale ja furt nic. A ted ceka moje nej kamoska tak sem si taky rikala aby mela kluka ale ted sem si rikala ze kdyby mela holcicku tak by ty nase holcicky moli byt nejlepsi kamaradky 😉

malinka_02
7. lis 2012

@adriene no bohuzel uz to tak vypad 😀 😀 😀

ramdy
7. lis 2012

@saraha2 taky jsi měla pocit, že ten druhý pokus taky nevyjde? nám teď děljí ještě nějaké testy a připravují nás na druhý pokus, ale jsem nějaká skeptická a mám úplně po náladě, ani nevím , jestli to zvládnu

saraha2
7. lis 2012

@ramdy já do něho šla po prvním neúspěchu celá nažhavená..ale..už jsem věděla,že jsme ti,kterým se to hold hned tak nepovede ☹ zvlášť,když ta,co byla se mnou měla nějaké problémy a 3vajíčka a povedlo se jim...já problém nikde,ani manžel,vajec 8 a nevyšlo to..takže jsem to brala tak nějak hokus pokus,který stejně nevyjde...dokonce při transferu jsem se jim rozbrečela,když jsem zjistila,že opět zůstaly jen dvě embryjka...opět 8vajíček,opět zůstaly jen 2....no a ono se to chytlo...

saraha2
7. lis 2012

@ramdy já už měla naplánovanou dovču,pak práci..počítala jsem s tím,že to nevyjde...takže jsem si plánovala vesele 😀 a snažila se nebrat to tak vážně..

ramdy
7. lis 2012

@saraha2 jj taky jsem to tak nějak začala brát, v lednu dovolená na horách, malá předělávka bytu, cvičeníčko a tak. Nějak mě to sebralo.