1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
10. lis 2012

@harley26 Já měla v dubnu neúspěšné IVF a teď jsem byla v září na KETu a zatím se držíme - jsem v 10. týdnu 😉

adriene
10. lis 2012

@malinka_02 A proč jste se pohádali? 😖

malinka_02
10. lis 2012

@adriene tak ono celokově to že sem po KET a on musí najednou jet na 3 pracovní akce skoro na celý týden k tomu směřovalo.. sedím sama doma když bych potřebovala byt rozptýlená abychnsa to nemyslela .. a milostpán si pojede do Rakouska lyžovat 😢 😢 😢 😢 😢

pentagras
10. lis 2012

@malinka_02 to bude dobrý Beruško

malinka_02
10. lis 2012

@pentagras po tý hádce nevím, to rozhodně nebyla ta pohoda co mi v caru kladli na srdce..

adriene
10. lis 2012

@malinka_02 😖 To mě mrzí... ale nech ho jet a nenervuj se. Odpočinete si od sebe a o to víc to pak bude lepší, až se vrátí 🙂 Chlapi to mají jiné... už to tak je. Nehádej se s ním zbytečně, on stejně pojede. Teď kdyby zůstal, akorát by ti to vyčítal... takhle to bude lepší 😉

malinka_02
10. lis 2012

@adriene tomjá vím ale ted mě to mrzíkvuli te bublince v břichu aby to zvládla ☹

ramdy
10. lis 2012

@malinka_02 ano řešili, ale byla jsem i jiného doktora a ten mi řekl něco jiného než ti první, tak jsem z toho zmatená. Ti první mi řekli, že mám polycystické vaječníky a ten druhý řekl, že ne. Manžel měl blbý spermiogram a doktor nám řekl, že se to nemůže zlepšit a druhý řekl, že má spermiogram dobrý, jen pohyblivost horší a tak nám doporučil, že by nejdřív zkusil inseminaci. Tak tyhle peníze už budou to nejmenší, tak do toho jdu a uvidíme.

adriene
10. lis 2012

@malinka_02 Když to zvládneš ty, ona to zvládne s tebou. Utři slzy a snaž se užít si den s manželem, než ti odjede 😉

saraha2
10. lis 2012

@unkarka jůů!!tak gratuluju k blížícímu se stratu a tentokrát mě následovat!!jasný???!!! 😉

saraha2
10. lis 2012

@malinka_02 můžeš mít stimulaci dřív,jak po 3měsících 😉 !!já jsem důkaz....mohla jsem jít hned s dalším cyklem do druhého IVF nebýt polypu 😉

pentagras
10. lis 2012

@malinka_02 neboj, určitě to bude ok, zase vyjde sluníčko

malinka_02
10. lis 2012

@ramdy to určitě, pokud vám iui muže pomoct, nám nestačí..

malinka_02
10. lis 2012

@adriene no hlavně aby to zvládla bublinka!!

malinka_02
10. lis 2012

@saraha2 aha tak mě říkali v caru že až za 3 měsíce, asi to má každý car jinak..

malinka_02
10. lis 2012

@pentagras doufám, že jo, hlavně at to vyjde tentokrát..

saraha2
10. lis 2012

@malinka_02 já vím,už jste to tu psaly..právě proto,že každý car to má jinak,tak jsem ti to sem napsala🙂mě řekla dr.,že pokud jsem neměla problém při stimulaci,tak můžu začít hned s další..ale během kontrolních ultrazvuků tam našla poly,takže se to posunulo..

kaijko
10. lis 2012

@malinka_02 My se taky asi týden po ET pohádali tak, že jsem myslela, že to bublina nedá jak jsem byla rozčílená a ubulená, a zatím se drží! Tak na tohle nemysli 🙂

malinka_02
10. lis 2012

@kaijko kéž bys měla pravdu 😉
@saraha2 no tak já mám stejně už od stimulace dlouho tak pro mě dobrý oboje 😀

stastenka42
10. lis 2012

@malinka_02 tak aby si vedela tak my sme sa pohadali tesne pred transferom,asi tak ze som sa az triasla od nervov,a prve tri dni tie najdolezitejsie pre mimi som bola uzlik nervov 🙂 to za cely rok sa nepohadame a prave teraz to bolo aj u nas take ako u vas. Ale ja mojej bublinke ja verim,tak ver aj ty a uvidis ze nam to obidvom dobre dopadne 🙂

malinka_02
10. lis 2012

@stastenka42 no pred transferem bych to neresila ale po je to blby..hlavne na ket sem byla v utery,ve ctrvtek vecer mel manzel pracovni kalbu,vcera odjel na pracovni kalbu a prijel dnes odpoledne, hrozne sme se pohadali a zitra odjizdi na pracovni akci spojenou s kalenim na 4 dny takze co k tomu dodat..

ivapo
10. lis 2012

@malinka_02 ten můj taky blbnul a to pár dni po Ivf... Fakt jsem nechápala.. Nešťastná.. Proc nám to delaji 😠 Nepochopitelné.. Jak pak máme by v klidu a v pohode...? Že?

ivapo
10. lis 2012

@malinka_02 3 mesice byl na zabiti!!!! Porád někde pryc..a pak buď v klidu.. Viď?a kde je ted? Těžko říct .. Pry v hospode..a to uz od18 ťi hodin 😔

ivapo
10. lis 2012

@malinka_02 držím palce at se vzpamatuje a ty hlad bříško!! 😉

malinka_02
10. lis 2012

@ivapo dekuju moc..no spis me to mrzi kor po transferu..on ma spatne spermie. Ja do sebe rvu hormony,pribiram a chodim na opu a transfery a on nedokaze ani zustat par dni doma. 😠

pentagras
11. lis 2012

Holky, myslete na mě na zítra, budu to potřebovat 😕

pentagras
11. lis 2012

@malinka_02 to je smutný ale bude ok, neboooj 🙂

adriene
11. lis 2012

@pentagras Budu myslet a drzet palecky 😉

pentagras
11. lis 2012

@adriene dík moc, jsem uplně jak na trní

malinka_02
11. lis 2012

@pentagras drzime palce!