1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pupidu
19. lis 2012

Krásný ránko, holčinky moje. Já o víkendu tak lenošila, že se až stydím 😀
@mmirunda Mirí, nás všichni (kromě mýho brášky) tipovali na chlapečka a zatím se zdá, že to bude holčička,tak neboj 🙂 ale i kdyby, hlavně,ať je zdravý. Myslím na vás 😵

mmirunda
19. lis 2012

@pupidu Děkuju moc ♥♥♥ jsem strašně nervózní a nic se mnou dneska není ...

adriene
19. lis 2012

@mmirunda Budu ti moooooc drzet palecky na zitra a na vyrknuti ortelu "holcicka"... 😉 (i kdyz i ja si myslim, ze ti je dan lulinek 😀 )

Holky, ja jsem po vikendu sedrena jak pes. Vyprala jsem 3 pracky mimi veci, dohromady uz 5 a minimalne 5 mi jich jeste chybi. Vcera jsme s manzou vymalovali tu nejvetsi mistnost, polozili koberec, navrtali novou garnyz, opravili skrine a sestavili postylky a prebalovak... uz se to rysuje. Vycistila jsem litinove topeni a mam pocit, ze jsem si na nem oddelala pravou ruku... v noci me normalne budila bolest ze spani. Ted se z toho zas budu vzpamatovavat nekolik dnu! 😎

mmirunda
19. lis 2012

@adriene Děkuju moc ♥

zelvik
19. lis 2012

@adriene Ahoj, jsi teda pěkně pilná, ale šetři se!!!!!

pentagras
19. lis 2012

Ahoj holkyyy,preju slunickovy den plny pohody
🙂

@mmirunda držím palec ať je to beruska 🙂

@adriene juu,se mate,nehodis fotku 🙂 🙂

mmirunda
19. lis 2012

@pentagras Děkuju ti moc a jakpak ty se cítíš kočko??

pentagras
19. lis 2012

@mmirunda zatím nijaj,mam strachy,které den jsi dělala testik

pentagras
19. lis 2012

holky,jakej den jste dělali test?

mmirunda
19. lis 2012

@pentagras já dělala už 5 den po ET a byl duch, měla jsem po 5 denní kultivaci a 12 dnů po Pregnylu. ty jsi dneska osmý den po KET?

pentagras
19. lis 2012

@mmirunda jsem 7 den od et

mmirunda
19. lis 2012

@pentagras počkej, byla jsi na KETu ne? A kolikati denní jsi měla embryjka?

pentagras
19. lis 2012

@mmirunda ji na ketu, tak jako emryo transfer byl v pondělí,taky mam pi 5 dnu,jenže minule jsem 7 den neměla ani ducha a pak jsem šla do nemocnice a 10 den si udělala test i když jsem věděla ze jsem tehu a byla slabá, tak Nevím v caru řekla dr AZ 14 den ☹

mmirunda
19. lis 2012

@pentagras Taky jsem měla příkaz z CAR testovat až za 14 dnů, ale já to nemohla vydržet, tak jsem to prostě zkusila a počítala s tím, že bude bílo a ono nebylo 😉 Pokud to ještě vydržíš, tak netestuj, ať se zbytečně nestresuješ. Moc ti ale držím palečky

pentagras
19. lis 2012

@mmirunda dekuju asi to radši vydržím, ještě mam furt nadeji 🙂 🙂

rory_g
autor
19. lis 2012

Ahoj holky 🙂
Miru hodně štěstí na zítra! Já si na pohlaví musela počkat až do 22tt, jen jedna jediná známá mi prorokovala kluka 😀

pupidu
19. lis 2012

@mmirunda Zlato, a v kolik tam máš být?
@pentagras Naděje umírá poslední 😉 Ale já bych taky radši ještě s testováním počkala - ať se mimísek hezky zavrtá a pak je ta čárka pořádně silná 🙂

mmirunda
19. lis 2012

@rory_g Moc moc moc moc děkuju, no uvidíme ... tam aspoň nástřel pohlaví říkají skoro každému tak snad mezi ně budeme patřit 😉

mmirunda
19. lis 2012

@pupidu máme tam být 9:20 takže se vzbudíme a jedeme, nebudu mít čas nad tím moc přemýšlet a hlavně jsem ráda, že tam jde chlap se mnou, bude opora, kdyby něco ...

pupidu
19. lis 2012

@rory_g Dívala jsem se, že tě vzali v těhotenství do zaměstnání - můžu se zeptat, kam jsi nastoupila? Je moc fajn, přečíst si takovou pozitivní zprávičku 🙂

pupidu
19. lis 2012

@mmirunda Neboj se tolik :-* Všechno dobře dopadne. Těš se na to, že uvidíš, jak se drobeček krásně vrtí, buší mu srdíčko a jak se mu u tebe líbí. Nic víc teď neřeš 😵

rory_g
autor
19. lis 2012

@mmirunda jj, aspoň nebudeš v šoku jako já 😀 Hlavní je, že bude prcek v pořádku a já se těším na fotečku 😉
@pupidu vzal mě jeden cizojazyčný podnikatel, zatím je to super, i když to cestování mi dává celkem zabrat 🙂 Ale jsem moc ráda, podle mě by tohle žádný Čech neudělal...tedy o tom jsem se přesvědčila, všichni se mi vysmáli 😔

pupidu
19. lis 2012

@rory_g No tak to je paráda! Moc ti to přeju. Mně se rýsovala šance od nového roku učit AJ, ale teď to nějak zamrzlo, tak vůbec nevím, na čem su ☹ Nehledáte někoho pro Brno? 😀

rory_g
autor
19. lis 2012

@pupidu noo tak velký podnikatel to zase není 😀 Zkus se ještě poptat, AJ je dobrá věc, třeba nějaké doučka nebo tak 😉

pupidu
19. lis 2012

@rory_g Myslela jsem si to, ale nedalo mi se nezeptat 😀 Hledám práci už od července a nic ☹ Angličtinářů je všude strašně moc, zase taková paráda to není. No uvidíme, snad vyjde aspoň ta škola...

rory_g
autor
19. lis 2012

@pupidu jj, taky jsem to zkoušela všude, hledala jsem i jako netěhotná od ledna 😝 A s tou AJ to je taky pravda, v Praze by ses určitě upíchla, ale mimo je to těžké, ségra je taky angličtinářka a lítá celý den, protože těch prací má hodně, tu učí firmu, tu doučuje...

pupidu
19. lis 2012

@rory_g A co přesně v té firmě děláš? Nějakou obchodní zástupkyni, když tak často cestuješ? Já teda po škole už neučila, dělala jsem v soukromé firmě, ale teď bych byla ráda i za to školství. Do jazykovky bych sice mohla jít, pořád tam mám kontakty, ale já učila ve firmách buď brzy ráno nebo večer a to už teď prostě nezvládám. Nemám totiž ranní, ale večerní nevolnosti 😝 😀

rory_g
autor
19. lis 2012

@pupidu dělám papíry, pohledávky a tak, připravuju podklady pro AK. Já zase bohužel jazyk neumím, jen základy, což je v dnešní době celkem nevýhoda. A taky jsem neřidič, nevýhoda č.2 😀 a proto to cestování..

pupidu
19. lis 2012

@rory_g No, krásně bychom se doplňovaly 😀

pawlla
19. lis 2012

@mmirunda moc drzim palecky na zitra a preju holcicku, bude to moc pekna podivana miminko uz vypada jako miminko 🙂 tatinek se bude divit jak pekne ji tam uvidi 🙂