1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@trefulka 1500kč, takže docela pohoda

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@go myslíš, že je chyba v peru? a co s tím??

malinka_02
20. lis 2012

@evikj33 ale hekticke to bude prece vzdycky aby byla perinka a aby se neprosvihla ovulace..to budu resit pred kazdym ketem.. Ja stejne nedokazu vypnout jen tak prestat myslet na to ze mimco chci a predstirat ze ne.. ☹
@irennn na neschopenku mas narok celou dobu z caru, ale ja treba doma nebyla to bych se zlaznila kdybych sedela doma a porad premyslel jestli to vyslo ..

evikj33
20. lis 2012

@malinka_02 To je hektické,ale ted je to skoro 5měsícu v kuse kdy se sleduje ovu a peřinka,když budeš vědět že na Ket nejdeš,tak nato myslet tolik nebudeš a trochu orazíš,pak tě to zas nakopne a pujdeš do toho s novou Energii.Ted je těch neuspěchu moc zasebou.Myslet určitě nepřestaneš a to že mimi chceš je pochopitelné,nikdo ani neříká že máš předstírat že ho nechceš,jen si naplánuj že se začnete zas snažit od nějakého termínu a že v mezičase chceš stihnout třeba imuno,něco dodělat atd..A ten detox odtoho Prednisolu a hormonu možnárochu pomuže-všechny léky maj spoustu než.učinku při dlouhodobém braní.

go
20. lis 2012

@janulkaa23 ja nevim, ale pokud bych mela neco poradit, hned zitra bych jela do Caru nebo tam minimalne zavolala. Kazda sestricka urcite rada poradi a nebude se zlobit. Vlastne neni treba ani k lekari, znaji to vsechny v Caru i na recepci. Nevahej, budes mit klid a nebudes se stresovat. 🙂

malinka_02
20. lis 2012

@radina a jak ho budou lecit? My mame taky spatne spermie tak ani zadna folikulometrie nema smysl a lecbu taky zadnou nenavrhli..
@janulkaa23 ta rezerva je skutecne na konci toho pera jinak ti nesmi nic zbyt! Ja ho pichala vzdy natocis kolik potrebujes,zabodnes a zmacknes az do konce a cekas dokud se to nevynuluje pak vytahnes. Vzdycky musi byt nula jinak si nepichas davku co mas. Ta rezerva je ze neni v injekci 900 jak je tam psano ale o 100 vic rezerva ale ty jednotky musis pichat co mas. Ja pichala 150 a mela sem 6 foliku a ty mas pichat polovinu a jeste bys to nepichla cel to by bylo fakt malo..

radina
20. lis 2012

@malinka_02 napisem ti to do IP, lebo to je nadlho.

malinka_02
20. lis 2012

@evikj33 ja vim ze bych mela ale vubec to nedokazu..i kdyz ket nebyl tak stejne jen odpocitavam dny kdy uz a i ted si uz rikam ze ted imunologii vysledky za mesic a jestli by sme stihli zacatek ledna,proste to nejde vypnout..

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@malinka_02 jenže já mám už teď naravnaý vaječníky víš?? Nevím proč to nejde celý uvidím zítra..

janulkaa23
20. lis 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@go ok, zkusím tam zítra zavolat...

go
20. lis 2012

@janulkaa23 drzim pesti 🙂

pentagras
20. lis 2012

@evikj33 ahojky, ještě nééé, já se bojííííííííííím, počkám až na test krve 🙂

pentagras
20. lis 2012

@mmirunda ahoj Miri, zatím nic, počkám na krev, mám strašnej strach, padlo to na mě

evikj33
20. lis 2012

@pentagras Neboj to bude Ok.Držím dál pěsti 😉

pentagras
20. lis 2012

@evikj33 děkuju, jsou to nervy ale počkám 🙂

malinka_02
20. lis 2012

@janulkaa23 fakt tam radsi zavolej..a nemas tam velke bubliny?
@pentagras a kdy jdes na krev? Tak drzim palce!

pajjaa
20. lis 2012

@janulkaa23 ahojky muzu se zeptat co jsi pichas? ty to mas v peru? a kolik jsi celkem platila? mam za sebou neuspesne IUI a vcera mi odsali cystu-asi zkusime jak to pujde jeste jendu IUI a pokud by nam nevysla ta tak IVF

pentagras
20. lis 2012

@malinka_02 26.listopadu, tak vyčkám..a děkuju

mmirunda
21. lis 2012

@pentagras Strašně moc na Tebe ( Vás ) myslím ♥

harley26
21. lis 2012

Ahoj Holky, tak dneska mě čeká transfer, sem strašně nervozni. V noci se mi zdál dost nepříjemný sen :( už abych to měla za sebou ...

zuzullik1001
21. lis 2012

@harley26 drzim palceky ;))) a daj vediet potom jak si dopadla... Drz sa 🙂

adriene
21. lis 2012

@harley26 Drzim palecky! 😉 Niceho se neboj, bude to v poho 😎
@pentagras Take jsem sla rovnou na krev bez testu... a bylo to super 😉

zelvik
21. lis 2012

@pentagras Ahojky, nebooooj, jsi taky statečná, já taky počkala až na krev. Držím moc moc palce!!!!

pentagras
21. lis 2012

@adriene
@mmirunda
@zelvik
holky moc dík, jste hodné, jen mě znepokojuje to špinění, zatím enchci házet flintu do žita, uvidí se příští týden a když to bude blbé jdu hned makat, jinak by mi doma pardooon - jeblo.

rory_g
autor
21. lis 2012

Ahoj holky 🙂
@harley26 moc držím palce, aby se prdelky pořádně zakously!
@pentagras moc na Tebe myslím, doufám, že to vyjde! Já šla na krev až po testu, měla jsem napsáno ve zprávě 14 dní po IUI test a když bude pozitivní, tak na krev 🙂

pentagras
21. lis 2012

@rory_g děkujuuu 🙂

saraha2
21. lis 2012

@trefulka já měla poprvé pero,pak klasiky menopur--menopur mě vyšel ještě o nějakou stovku víc ve finále....takže bych volila pero 😉

saraha2
21. lis 2012

@harley26 tak tfuj,tfuj,ať se pěkně zavrtá!!!pak přijít a lehnout!!!

harley26
21. lis 2012

@saraha2 Rozkaz! 🙂 mám to v plánu!

harley26
21. lis 2012

@pentagras Pro netestování mám pochopení 🙂 člověk by to na jednu stranu tak rád věděl, ale na druhou se tak strašně bojí ... že ten strach tu zvědavost přebije a člověk si nechá zajít chut 🙂 tak tfuj tfuj at je krev prudce pozitivni 🙂