1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
4. pro 2012

@kaijko Právě, zelenina nic moc a navíc, já jsem věčně zmrzlá - obecně, takže představa, že se v zimě láduju studeným zeleninovým salátem mě moc neláká. V létě by to bylo něco jiného, to jde samo. Taky jsem víc na ovoci.

trefulka
4. pro 2012

@crime Peti hlavu vzhůru, určitě bude líp a to co nevidět. Teď si užijte vánoc, v lednu už budete mít výsledky a v únoru se do toho zase pustíte. A třeba se vám to podaří přirozenou cestou do té doby 😎

malinka_02
4. pro 2012

@janulkaa23
@unkarka tak to je super holky to je moc pekny pocet 😉
@pentagras a vubec nepremyslis kdy? Ja na jednu stranu bych chtela pauzu a nadruhou bych chtela do toho jit hnedka..uvidim co ta imunologie..

trefulka
4. pro 2012

@janulkaa23 Gratuluju k 10 oplodněným vajíčkům 🙂 Všechny přirozeně nebo pomocí ICSI? Držím palce k ET 😎

malinka_02
4. pro 2012

Holky co ste tu resili mamavit tak rostou po nem pekni macici a tezko se pak rodi,vetsina deti na mamavitu ma 5 kg..

adriene
4. pro 2012

@malinka_02 To máš pravdu, rostou po něm hezky 😉 A už kvůli tomu ho baštím denně, u dvojčátek to bude, dle mého názoru, jen a jen výhoda, když budou mít o nějaký ten gram více 🙂 a @kaijko by ho brala obden, což je pro monomamky vcelku optimální.
Já teda té zelenině také moc nedám... první trimestr byl bez zeleniny a ovoce úplně, teď zas ovoce hodně, ale zelenina stále pokulhává... takže jsem za nějaký doplněk stravy docela ráda. I když nic se nemá přehánět 😎

evikj33
4. pro 2012

@malinka_02 Jj souhlasím s @adriene a i dr.mně to takhle doporučil a prdelky krásně rostou a mně zatím nepada ani chrup,ani vlas-pač jsem zatím stále nepřibrala,takže si berou vše odemně 🙂 Zeleninu doted nemužu a z ovoce nejvíc pomeranč,mandoška,jabko a banán občas pomelo.Takže o pestré stravě asi nemuže být řeč a jídlo radši nekomentuju... 😝

adriene
4. pro 2012

@evikj33 Dnes jsem naházela do odšťavňovače kilo pomerančů, kilo mrkve, kilo jablek a jeden grep... máme z toho 2 litry výborného džusu, tak se s manželem nalejváme 🙂 ... ale je to spíše výjimečné, to je pravda 😀

kaijko
4. pro 2012

@adriene Oni si ty vitaminky u Tebe v brisku kluci rozdeli 😀 A ja je asi fakt budu zobat ob den. I kdyz uz mu tam moje telo dela misto jak pro dva.. Rostu pekne 😲

pentagras
4. pro 2012

@malinka_02 no nevím, tak ted jsou stejně svátky, nechám to na rok 2013

adriene
4. pro 2012

@kaijko Jen ať ti hezky roste 🙂 Ono to není jen o bříšku, neboj 🙂 Někdo má břicho jak kombajn a mimi 2 kg a někdo malé bříško a hezké tříapůlkilové dítko, takže v poho 😎

malinka_02
4. pro 2012

@adriene
@evikj33 no moje svagrova brala mamavit a malej rostl tak ze ho skoro nemohla porodit a kdyz uz byl obrovskej rika ji dr jestli nahodou neji mamvit a ze to vsem zakazuje po tom deti rostou tak ze se nedaji rodit.. Ale jestli vam to vyhovuje tak to ke dobre.

malinka_02
4. pro 2012

@pentagras my ted taky a kdy chces jit hned nejak zacatkem roku?

pawlla
4. pro 2012

@malinka_02 ja u prvniho tehu taky brala mamvit a mala mela 4 kilo sotva jsem si porodila ale opravdu nevim jestli to bylo tim. Ted jsem ho brala jen mesic a pro jistotu ted beru calibrum mami. A pujdete na ket hned v lednu? To uz budou vysledky z imuna ?

malinka_02
4. pro 2012

@pawlla no ja uz to slysela vickrat prave ze to dela mamavit..ono je blby ze az ty bysledky budou tak se teprve budu objednavat a i kdyby to bylo ok tak asi prosvihnu cyklus a budu muset cekat na dalsi,navic sem chtela pozadat o estrimax a to znamena konzultaci pred zacatkem cyklu..podle me spis unor a pokud bude neco na imunologii spatne tak buh vi 😠

pentagras
4. pro 2012

@malinka_02 to asi ne, nechám to uplně na dr co poví, už to nebudu honit, mám poslední IVF hrazený pojištovnou

janulkaa23
5. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@trefulka všechny ICSI 🙂

janulkaa23
5. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak dneska je 5 čtyřbuněčných a 4 dvoubuněčný, všechny hodnocený známkou 1-2 🙂

harley26
5. pro 2012

Holky, HCG je 14 den po ET 687,3!!!! Na ultrazvuk jdu az příští týden, jsem štastná! Moc vám děkuju za podporu!

evikj33
5. pro 2012

@harley26 No já už si říkala kde tě máme 🙂 Moc gratuluji a přeji uspěšné pokračování těhu 😉

harley26
5. pro 2012

@evikj33 moc dekuju 🙂 ale byly to teda nervy! A jeste budou 🙂

evikj33
5. pro 2012

@harley26 To máš pravdu že ještě budou,ale už snad jen krásné se štastným koncem a miminkem v náruči 😉

harley26
5. pro 2012

@evikj33 doufám, že máš pravdu 🙂 a co ty? Jak se cítíš? Já se cítím pořád absolutně bez příznaků, tak sem zvědavá, kdy to přijde 🙂

evikj33
5. pro 2012

@harley26 Užívej pohodové těhu,mně bylo zle cca od 6tt a je ještě dnes,hlavně poránu.Jinak se cítím jako koule,ale dnes jsem ráno dala se sousedkou a hafanama procházku a je mně fajn. 😉

adriene
5. pro 2012

@harley26 Moc gratuluji, je skvělé, že je tu další pozitivní výsledek 🙂 Krásná hodnota HCG, teď ještě UZ a dalších mooooc měsíců 😀

zelvik
5. pro 2012

@harley26 Moc gratuluju, já měla 14. den HCG taky něco přes 600 🙂

harley26
5. pro 2012

@zelvik tak to sem rada, ze to mame podobne. A vis kolik si mela hodnotu PRGE? ja jim neco malo pres 80, tak rikal, ze radsi zvysime davku utrogestanu, ze by to melo byt trosku vyssi ...

harley26
5. pro 2012

@adriene kéž by šlo vše jak má, ale pevne doufam, ze ty nervy a smulu sem si uz vybrala 🙂 ale nechci nic zakriknout a zaroven ani privolavat, takze verim, ze to dobre dopadne, ale snazim se byt s hlavou v oblacich jen lehce 🙂)

zelvik
5. pro 2012

@adriene
@evikj33 No my to vedem s tou stravou 🙂 a co ryby holky? Já za celou dobu měla jen 2x. A nějak se mi do nich nechce.

adriene
5. pro 2012

@zelvik Já bych ryby i jedla, ale jelikož manžel ryby nesnáší, tak je nedělám... tudíž jsem měla asi 2x pstruha u našich, 2x lososa u kamarádky... a asi 1x tuňáka doma. Toť vše 😎 Ale určitě si dám příští týden, kdy jedeme s mužem na víkend do Krumlova... jako poslední společný víkend, bez dětí 🙂 Tak někde na rybičku narazím... 😵