1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zuzij
2. srp 2012

@malinka_02 tak já sice nedělám nic fyzicky náročného, pracuju jako administrátor software s personálními daty všech zaměstnanců firmy - cca 9 000 lidí (pobočky po celé Evropě) a jsou dny v měsící kdy je fakt slušný stres. Navíc teď jsme v týmu byli 3 ale než jsem šla na OPU tak mi kolegyně řekla, že končí a zbyli jsme na to jen dva - občas slušný fičák 🙂
Proto si říkám,že si příště asi nechám dát PN a vyprdnu se na ně. Proč bych se měla nervovat, když jde o mimi.

radina
2. srp 2012

@zuzij Ahoj, kolko dni po transfere ti dorazila mrcha?

petris82
2. srp 2012

Ahoj vsichni
@malinka_02 teda to mas fakt mazec v praci. Doufam a pevne verim ze ti to vyjde a muzes rovnou na materskou 🙂
@zuzij to je mi lito, mne 1. Pokus taky nevysel a pevne sem doufala i pres ms ze treba to vyjde. Ted uz odpocitavam dny na druhy pokus 🙂

Jinak jak to tady ctu s tou praci, sem cim dal radeji ze zadnou nemam- zbankrotovala spolecnost pro kterou sem pracovala. Praci sem milovala a obrecela sem to asi pres mesic☹ ale ted mam aspon cas se soustredit na IVF. Navic tady je materska pouze 16 tydnu, takze stejne bych tu praci pak musela nechat, pac bych ROZHODNE do prace tak brzy nesla!!!!

radina
2. srp 2012

@malinka_02 ahoj, drzim palce nech to v praci dobre dopadne !
Aj ja som skepticka, co sa tyka tehotenstva :( BT som merala rano, mala som ju 37. Utrogestan ju asi aj zvysuje, ale ja zasa beriem aj tabletku estrogenu, tak ten zasa naopak. Este si skusam aj krcok maternice, ak zmakne , tak je po vsetkom a pride mrcha :(

saraha2
2. srp 2012

@martina_81
@mmirunda ták holky....v úterý bylo 72..dnes 116 ☹ ..jde to pomalu..ale dr.říkala,že je důležité,že to neklesá a že to jde nahoru a že každý to má jinak,že někdo potřebuje více času...že dnes aby byla spokojená mělo být tak 140....ale že to až tak velký rozdíl není,takže další krev v pondělí a to už by mělo být přes 200-nejlépe prý 300,tak doufejme....ráno,jak mě sestřička brala krev,tak se ptala,jak se cítím..no já samozřejmě ráno testla,takže jsem věděla,že to není opět ono,tak jsem jí to řekla,že proužek netmavne ☹ a ona keliška to na mě požalovala dr. a ta mě hned řekla,že nemám testit,že to jen stresuje,že mám být pozitivně naladěná na těhotenství a šetřit se...píchli mě agolutin a před chvílí jsem přijela a jsem kaput od rána.....

martina_81
2. srp 2012

@saraha2 tak doktorka má super přístup, jen kdyby takhle nestresovali sestry. 😠 😠 Hlavně, že stoupá!!! 🙂 🙂 🙂 Tak se šetři,mamino a užívej si to. 😀 😀 😀

saraha2
2. srp 2012

@martina_81 ted čtu,že jedna měla 13tý den po ET 101 a že o.k....tak uvidíme...no sestřička je kelišková!!!!!!!!!! 😀 už budu mlčet 😀 ale že mám ruku modrou z braní krve,to jí neřeknou,jak mě dorasovaly 😀 😀 😀 to se nepochlubí.. 😀

pawlla
2. srp 2012

@mmirunda ja na to kaslu nikam nebudu volat bud se ozvou oni me nebo jim tam udelam peknej vitr mam 9DC pichnout prvni injekci takze jestli se do te doby niko neozve tak tam zavolam pripadam si fkt jako nejaka slepice porad nekam jen volat a neco zjistovat. No mrcha uz to je regilerni myslim odedneska bricho boli a je jasne cervena krev
@malinka_02

martina_81
2. srp 2012

@saraha2 já mám z té krve teda taky pěkný móňo. 😖 Hele nestresuj mě těma vysokýma hodnotama, víš,že to mám malý. 😀 😀 😀 Buď je to vážně v háji,nebo je ten můj prcek pořádně zabržděnej. 😀

zuzij
2. srp 2012

@radina dorazila 12.den - to bylo jen špinění a dnes už červená ☹

sheronka
2. srp 2012

Ahojte babulky. Podelím sa s vami o túto krásnu fotku. Sme 7+5 tt, takže za chvíľu začíname 9tt. Dr hovoril, že je všetko v poriadku. Srdiečko krásne bilo 😵

saraha2
2. srp 2012

@martina_81 oni se nám proberou!!!!!!!!!!!!neboooj!!!!!!!!!!!! 😉 musíme jim věřit!!!

martina_81
2. srp 2012

@sheronka moc krásný, ani netušíš, jak je to pro mě povzbuzující. 😉 😉
@saraha2 já mu zatím věřím, i když holčina,co to měla podobně, mi napsala,že se diví,že mi v caru řekli,že mám brát dál prášky, jí zrovna řekli,že má vysadit - měla 49 a podruhé 51. No vidíš a zrovna @sheronka měla 32 a díííívej. 😀 😀 😀 (nespletla jsem to, byla jsi to Ty? 😀 )

sheronka
2. srp 2012

@martina_81 Áno áno bola som to ja 😀 Bublinky sú bojovníci 😵

martina_81
2. srp 2012

@sheronka tak to já budu taky doufat v takovou krásnou fotečku. 😉 😉

zuzij
2. srp 2012

@petris82 tak s tou mateřskou to máš podobně jako moje šéfová - je z Belgie. Je to docela mazec vrátit se s tak maličkým mimi hned do práce. Já si prostě na příští pokus tu PN vezmu. Manžel zrovna dodělává VŠ a taky hledá práci, tak máme doma víc stresovější období....tedy mě přijde že já z toho mám větší stres než manža 🙂) Doufám,že na ten příští pokus už bude vše v pohodě a vyprdnu se na vše kromě mimi 🙂

petris82
2. srp 2012

@zuzij ja bych nemela srdce na to nechat 4 mesicni mimi ve skolce nebo nejake pani na hlidani ani babicce. Takhle sice nemam zadny prijem, ale uskromnili jsme se a doufam ze brzo prijde to mimi. Cca za mesic zacnu 2.pokus a uz se tesim a pevne doufam ze to vyjde!!
Tu PN ti doporucuju, aspon se nemusis stresovat v praci a budes relaxovat doma 🙂

zuzij
2. srp 2012

@petris82 já si prostě říkala,že mi nic nebolí a nic mi není tak proč sedět doma...ale máš pravdu. Prostě pro mimi jde práce stranou a mají smůlu 😀

malinka_02
2. srp 2012

@martina_81 @mmirunda prave u nas je to masakr chtela sem odejit pred 2 lety ale furt sem doufala ze otehotnim..chtela sem testnout zitra ale hrozne se bojim zklamani..
@mmirunda to ja to rict nebo se to provalit tak letim jak namydlenej blesk! Ty bys mohla vedet zda po utrogestanu je vysoka bt?

petris82
2. srp 2012

@zuzij 🙂 ja co se ted budu snazit u 2.pokusu je byt v klidu hlavne psychicky, protoze jsem byla pod jednou strechou s rodinou a uz mi vsichni lezli na nervy!!! A psychicky klid je myslim hoooodne dulezity!!
@saraha2 no vidis ale stoupa to 🙂 gratuluju!!

malinka_02
2. srp 2012

@zuzij no ja sem taky v kancelari byla doted ale furt na nas sefka rve a vyzaduje pomalu 12 hod pr.dobu..
@petris82 a co pak maji zensky jako delat?
@radina tak to mas bt v pohode ale jak sem rikala me vzdy klesne az potom co se cervena rozjede..
@saraha2 tak to je super! Ja mam doted ruku modrou od opu 11 den..

malinka_02
2. srp 2012

@sheronka jee to je nadhera!
@petris82 ja vas obdivuju..my mame hypoteku a z 1 platu by sme to neutahli..
@martina_81 taky budes mit za mesic takovou peknou fotecku !

evikj33
2. srp 2012

@saraha2 No to je super už se to pomalu startuje 🙂 a pak to pofrčí ani nebudeš vědět jak. @martina_81 to platí i u tebe 😉 Tak hlavně klííííd ženy a těhulky. 🙂 🙂 🙂

evikj33
2. srp 2012

@sheronka To je krásná fotečka hned po testíku s // šup do alba.Manža jistě ocení,byl s váma,nebo pracuje?Tak to si musíte s drobečkem koupit nějakou maličkost pro radost a třeba na památku 😉 Moc blahopřeju.

sheronka
2. srp 2012

@evikj33 Dakujem. Bol so mnou, chodil stale 🙂 Kupili sme si dnes prve tehu rifl.nohavice nech sa tam bublinka netlaci 😀

petris82
2. srp 2012

@malinka_02 no my prave nemame hypoteku a najem mame v poho. Myslis co maji delat ty zensky kdyz jim skonci ta "super" 16tydenni materska? No davaj mimi do skolky nebo si zaplati pani na hlidani nebo babicky. Ani s jednim nesouhlasim, s mym ditetem chci byt ja.hlavne je to znat na tech detech,ze se jim nevenujou maminky jako v CR- maji dudliky a pleny snad do 5 let....

radina
2. srp 2012

@zuzij to mi je luto, a krv to potvrdila tiez ?

zuzij
2. srp 2012

@radina na krev jdu zítra, takže odpoledne bych už to měla vědět na jisto

rory_g
autor
2. srp 2012

@saraha2 neboj, hlavně že stoupá! Má stoupat co 2 nebo 3 dny, všechno bude v pořádku 😉
@sheronka krásná fotečka, MOC gratuluju 😵

janulkaa23
2. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Tak dnes nikdo nevolal z Gennetu, tak uvidíme zda zavolají zítra co nám řeknou 🙂