1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

janulkaa23
2. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 kráááááása 🙂 já už chci takyyyyyyyyyyyyyyyyy

danny38
2. srp 2012

@janulkaa23 Neboj se nic, než se naděješ budeš nám sem dávat fotečky ty a my se budeme kochat 😉

janulkaa23
2. srp 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@danny38 těším se mooooc 🙂

malinka_02
2. srp 2012

@danny38 jeee moc pekny!!!

malinka_02
2. srp 2012

@martina_81 @mmirunda @saraha2 ja mela u burger king tu akci burgry a hranolky 😎 misto toceny..sem zitra chtela testnout nemohla sem to ani vydrzet a ted se bojim!!

danny38
2. srp 2012

@malinka_02 Hlavně mě zaujal ten mozeček ve tvaru srdce 🙂

malinka_02
2. srp 2012

@danny38 😀 😀

malinka_02
3. srp 2012

Test snehobily..ani duch, nic ☹

mmirunda
3. srp 2012

@malinka_02 Buď v klidu, ještě je brzo 😉

saraha2
3. srp 2012

@mmirunda neboj!!já to napravím v pondělí 😉
@martina_81 správně..testnem až v pondělí,ju????je fakt,že kdyby dnes byla čárka zase ne silnější,tak budu akorát nad tím dumat atd..takže nic..hladím bříško a říkám,ať pěkně produkuje hormon,ať má paní dr. v pondělí radost 😉
@sheronka děkuji!!já to včera hledala pozpátku,ale nemohla jsem se dohledat...tak moc děkuji za info!tohle te´d s
@martina_81 potřebujem...že? 🙂
@danny38 krááásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tiše závidíme 😉 ale v dobrém samozřejmě!!!

saraha2
3. srp 2012

@malinka_02 a kolikátý den jsi dnes???nějak ztrácím přehled-snad se nezlobíš..ale ať nemusím hledat tabulku,tak se ptám 😉

saraha2
3. srp 2012

@malinka_02 tak jsem si tě pohledala a dnes jsi 7 den po..takže to je na 4denní PK a na motulku ještě opravdu brzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!já vkládala dvě morulky..a duch byl 9tý den.....takže testnout až 9-10tý den..jasný!!???a běda,jak ne..dostaneš na zadek....

saraha2
3. srp 2012

@malinka_02 motulku 😀 samozřejmě morulku!!!!!!pardooon 😀

danny38
3. srp 2012

@saraha2 Však já už jen čekám až sem začneš dávat fotečky ty a @martina_81 a spousta dalších v zástupu 😉

martina_81
3. srp 2012

@mmirunda @saraha2 @danny38 tak vás zklamu, ale já si už test asi dělat nemusím. ☹ Než jsem šla spát, tak jsem začla krvácet,sice nic moc,ale čekám,že se to dneska rozjede. ☹ Tak mám po náladě a nejradši bych se na všechno vys*ala. ☹ ☹ ☹

strapula
3. srp 2012

@danny38 UUUUUUUUUZASNEEEE!!!!!

strapula
3. srp 2012

@martina_81 to mi je luto...viem ako sa citis,ale urcite to preboli a treba ist dalej!!!! hlavne to nevzdavaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
3. srp 2012

@martina_81 achjooo ☹ ☹ ☹ to mě vůbec neříkej takový věci!! ☹ ani nevím,co napsat..takže aspoň to,že je velké plus,že se to oproti ET chytlo a šupky,dupky pro dalšího sněhuláčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzij
3. srp 2012

@martina_81 já jsem začala včera špinit a od večera se to taky rozjelo. Dnes je to bezpochyby mrcha :-/ Byla jsem ráno na odběru krve a okolo poledne si mám zavolat ale skoro jistě vím co mi řeknou....prostě další pokus musí vyjít

danny38
3. srp 2012

@martina_81 Nééé, to néééé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

danny38
3. srp 2012

@zuzij To mě moc mrzí ☹ ☹ ☹

zuzij
3. srp 2012

@danny38 no jo...prostě si dám dovču, vyčistím hlavu a potom se objednám na konzultaci a pořešíme v CAR co dál. Ale rozhodně to nevzdávám. Jediné co mě mrzí,že nám nezbyli žádní mrazáčci...

mmirunda
3. srp 2012

@martina_81 Beruško, to je mi moc líto ☹ Tak do třetice všeho dobrýho i zlýho, to musí vyjít. Máš ještě sněhuláčky???

petris82
3. srp 2012

@martina_81 to je mi moc lito!☹

malinka_02
3. srp 2012

@saraha2 no zkusim verit ze to bylo brzy ale necitim se tehotne a vnitrne myslim ze to nedopadlo..testnu v pondeli..
@mmirunda kez by, ale kdyz to tady ctu tak myslim ze nic..
@martina_81 jestli jen spinis tak to muze byt jeste dobre..moc ti drzim palecky!!
@zuzij htak dej vedet co a jak?

martina_81
3. srp 2012

@danny38 @saraha2 @mmirunda @malinka_02 no včera mě celý odpoledne hrozně bolelo břicho, večer ze mě vypadlo pár kousků sražené krve a jinak je to jen krvavý hlen,tak nevím,co to znamená a čekám na rozjezd ms. 😒 I přes estrofem!!! Jen nevím, jestli to mám vysadit nebo brát dál,do caru se mi nechce vůbec volat. Jj, taky si říkám,že do třetice všeho dobrýho, i když momentálně na to nějak nemám pomyšlení. 😖 A největší strašák pro mě je, že se pak po třech měsících vrátím do práce. ☹ Jinak mrazáčků máme ještě 5,naštěstí.

evikj33
3. srp 2012

@martina_81 A dělali ti posledně UTZ? Mohl se udělat hematomek a odejít.Je to těžké,nemužeš skočit třeba ke své dr.nebo na pohotovost at udělaj UTZ a pokud brouček je něco píchnou a skusí tomu pomoc. 😕

petris82
3. srp 2012

@malinka_02 myslim ze to je hodne brzo na testovani. Vydrz aspon do 10.dne!! A mysli pozitivne! 🙂
@martina_81 tak kdyz se to jeste nerozjelo, nic jeste neni ztracene!

martina_81
3. srp 2012

@evikj33 jámyslím,že vzhledem k tomu nízkýmu hcg už to nemá význam a na UTZ by asi stejně nic neviděli. 😒

evikj33
3. srp 2012

@martina_81 Já byla na UTZ 19den od ET a byly tam vidět 2bublinky,pokud tam drobek je už by šel jistě vidět a HCg muže rust i když špiníš,podívej na mia75 .