1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

saraha2
3. srp 2012

@mia75 no to věřím!!jak už jsi tam dlouho???ale hlavně,že jste obě v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ještě si domova užijete až,až..a co si budeme povídat..i když nám nařídí klidový režim,tak doma to nejde jen ležet..takže se nech obskakovat a nosit si jídlo..ale hlavně,že jste obě v pořádku!!je dobře,že tě hned tak neženou domů..v dnešní době se opravdu divím..nařídí klidový režim a nazdar..takže odpočívej,hajej..moc na vás myslím!!!!

mia75
3. srp 2012

@saraha2 hlavne v klidu, Sarinko, pondelok to ukáže. Koľko budes po transfere v pondelok?

rory_g
autor
3. srp 2012

@saraha2 ale prd, silní!!! hCG stoupá, takže je všechno v pořádku, to prostě vím, jako jsem Ti psala, že cítím v kostech, že to vyšlo 😉 Ale chápu Tě, jsi dobrá, že to vydržíš

saraha2
3. srp 2012

@mia75 17dní...
@rory_g snažím se vydržet....a pozitivně myslet,že mimi to ted rozjede 😉

rory_g
autor
3. srp 2012

@saraha2 to si piš že jo 😵

mia75
3. srp 2012

@saraha2 Určite to rozjede 🙂 krv ti brali pred týždňom? A akú si mala hodnotu?

ivapo
3. srp 2012

@mia75 ňo to ti věřím.... Ale jen at si pod dohledem.. Malá za to stoji prece 😒

ivapo
3. srp 2012

@mia75 😉 🙂

ivapo
3. srp 2012

Tak přeji hezky páteční večer dámy!!!! Já jdu na dámskou jízdu na nealko coctajl !! 😉 tak se jdu chystat! 🙂

danny38
3. srp 2012

@mia75 Já zrovna včera také řešila s doktorem odběr plodovky. Vysvětlil mi to úplně jasně. Z odběru to zjistí na 100% ze screeningu na 98%. Pokud absolvuješ screening pak odběr plodovky je opravdu jen z důvodu věku. Jsem rozhodnutá jej také odmítnout. Nechci nic riskovat. Je pravda, že jsem na amniu byla když jsem čekala syna a proběhlo to v pořádku, ale i tak to považuji za naprosto zbytečné. Krev jsem měla teď v pořádku a podkoží bylo 2mm, což je ještě dobré. Nesmí být 3 a více mm. Čeká mě ještě odběr krve v polovině srpna a pak maximálně UTZ. Doktor si to ohlídá a já mu plně důvěřuji a myslím, že se mnou naprosto souhlasí, že je amnio zbytečné 🙂

mia75
3. srp 2012

@danny38 To je dobré, mne tiez takto vyšiel prvý, pri triple v 16tom mi to zhoršil vek, ivf a krvácanie. Ale my sa nedáme 🙂 Každú chvíľu už čakám na pohyby 😀

pawlla
3. srp 2012

@fionna
@malinka_02 no holky ja jsem na pikraji zhrouceni vsechno uz bylo pripravena a tek ma byt za 3 tydny tak doufam ze to v pondeli doktor nejak neposune jinak uz fakt nevim

evikj33
3. srp 2012

@pawla Pavli hlavně skus chvilku vypnout,at ztoho nejsi jako marminka celá zdrchaná,mám dojem že s tabulkou jsi přebrala i její nekončící starosti.Musíš to utnout a naladit se pozitivně jinak si ještě přivodíš další nepříjemnosti.Vím je to těžké ale udělej si nějak radost skoč k holiči něco pěkného kup hlavně trošku zrelaxuj.At jsi plná optimismu a energie.Vše špatné odsebe odežen už toho bylo dost.Příčina prvního nezdaru odhalena s největší pravděpodobností a tím to musí skončit.Ted už bude jen lépe peřinka pěkně naroste proběhne ketík a ty budeš štastná těhulka 😉

absti
3. srp 2012

holky měli jste taky ve stimulačním plánu, že si injekci ovitrele pícháte ve stejný den jako cetrotide??? zdá se mi to jako kravina.
Díky

malinka_02
3. srp 2012

@mia75 a co manzel jezdi za tebou? Si aspon pobliz domu?
@martina_81 no prave ja sem chtela v praci mlcet co nejdele nez jit na pn kdyby se neco stalo abych se tam nevracela se sklopenyma usima..

malinka_02
3. srp 2012

@absti ja ten posledni den uz nepichala gonal ale centroide ano v pravidelnou dobu a ve 21 ovitrelle.
@pawlla musime verit ze bude lip a ze to vyjde!

fionna
4. srp 2012

@pawlla Nevěš hlavu,ještě nekrvácíš nebo snad jo?

fionna
4. srp 2012

@martina_81 Myslím na tebe a stále držím pěsti 😉

radula12
4. srp 2012

Ahoj holky,jsem ráda,že jsem našla tuto diskuzi a že na to nebudu sama, jsem 8 den po transferu,tak držím všem pěti=štěstí 🙂

petris82
4. srp 2012

@radula12 jee tak moc drzim pesti at ti to vyjde! Kdy budes testovat? 😉

radula12
4. srp 2012

ve čtvrtek 9.8 to jsem objednaná i na krev 🙂 mám strach dřív......🙂 je to moje první ivf, asi po půl roce příprav .... chtěli jsme iui , ale vůbec jsem nezabírala na hormony, takže jsme zvolili injkece a rovnou první pokus, mám PCO, takže o to je to horší,jsem v březnu i po diagnostické laparoskopii, ted jsem byla 4 dny v nemocncici, pro OHSS, ted se to uklidnilo, ale nafouklá jsem pořád, tak uvidíme 🙂 co ukáže osud. byl by to nádherný dárek pro přítele k naroz. má 10.08 😀

petris82
4. srp 2012

@radula12 jeee no to by byl nadherny darecek! Melas opravdu dlouhy proces tak drzim vsechny palecky at to vyjde!! 😉

saraha2
4. srp 2012

@radula12 tak držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zítra už by jsi mohla testnout 😉 ale v žádném případě tě nechci navádět..testni podle toho,až se na to budeš cítit 😉

pawlla
4. srp 2012

@malinka_02
@fionna nomprave ze ms prisla brzo dostala jsem ji prvniho a mela jsemmjimdostat 5 teho tak dozfam ze to nebude problem a ze mi ten ket jen posunou na driv vic se dozvim v pondeli jdu na utz

saraha2
4. srp 2012

jinak ahoj všem!§co je u koho nového???pište,pište..u mě nic..od včera začínám více cítit prsa,tak doufám,že to má spojitost s rostoucím HCG...kéž by,kéž by......manžel chce jet dnes na nákup,tak se mě to moc nehodí,protože mě je ajsný,že kupím test a ráno testnu... 🙂 😀

saraha2
4. srp 2012

@pawlla já si myslím,že jim je jedno,že přišla dřív..jsou to nervy podle mě...takže dřív,nebo později..hlavně,že je tu a za chvíli hurá na to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

saraha2
4. srp 2012

@pawlla vím,že se to lehce říká,ale snaž se myslet na to,že se našel problém s utrogestanem..tím pádem by to mělo být tentokrát v pořádku..a já tomu moc věřím,že bude,tak tomu věř taky!!!to je rozkaz!!!!!!!!!!

pawlla
4. srp 2012

@saraha2 ja jsem akorat nastvana na tu ivf asistentku nekolikrat ji tam vola ona vubec nevi kdo jsem nebo co chci neni schopna ni udelat novy rozpis pac mty leky se musi brat prsne na den vsakmvis jinak to nema ucinek, stokrat tam volam a ona nakonec rekne ze mam prijit na utz na zkontrolovano vajicek tak ji rikam ze nejdu na opu ale ona stejne rekla ze i tak kontrola bude lepsi no deeees mevim co je to za babu ta minule byla moc prijemna tahle je hrozna zbytecne zase cesta do brna a stres

saraha2
4. srp 2012

@rory_g ale bojíííííííííííím ☹

saraha2
4. srp 2012

@pawlla tak si uděláš výlet!!ber to tak...chtějí ultrazvuk tak ho budou mít..a aspOň i ty budeš vědět,že je tam vše o.k. 😉