1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pentagras
30. říj 2012

holky, tak jako ještě se mi zlomil zub ke všemu, jak naschvál, se už po ....jinak že by\ mi bylo nějak extra ok po těch estrofemech se teda říct nedá ☹ ale to dám, to je to nejmenší, já se tak tešíííííím

evikj33
30. říj 2012

@malinka_02 Tak s tím předbíháním to znám ,ja taky měla jména a jak se pořád nedařilo a ostatní rodili,moc nám jich nezustalo-proto jsem ted řekla dost už neberu ohled chceme Barboru a čekáme dřív než bratrancova žena a tak se nedáme at jsou třeba dvě 😠 Jinak na tebe myslím a věřím že to zlomíte.Je to hold tak že někdo musí vyžrat vše a někdo jen proplouvá,ale zas se říká že kdo to unese tak mu je tak nakladáno-že ho to ještě posiluje.No já říkám že nemusíme mít přece vše.Kdejaká si vrzne a pak ještě řeší zda si mimi nechat a nebo když se jí nezdá pohlaví jde na Int.a tdy holky bojují seč to de i za cenu nemocnice od začátku do konce.Držím pěsti 😉

evikj33
30. říj 2012

@pentagras Jo když se daří.... vždy když se to nejméně hodí.Tak at ti to brzo dr.opraví a máš potom klídek 😉

pupidu
30. říj 2012

@ivapo prosím tě, jakou máš pojišťovnu, že proplácí 1000,- na vitamíny nebo utz? Já su u vojenské a tam je třeba na vitamíny jen 100,- a k tomu nutné doložit haldu papírů 😝

rory_g
autor
30. říj 2012

@saraha2 no přesně, my se klukem vůbec nezaobírali 😀 Alex a Max byl taky ve výběru, no s tím Sašou mi to samé řekl přítel 😀 😀 Ještě mám skoro celou půlku těhotenství na něco přijít...mě by se i ten Lukas líbil, ale zase - jak mu říkat? Luky a dál? Ach jo...

před chviličkou jsme se vrátili z Gennetu a taky mu neupadl 😅 😀 😀

ivapo
30. říj 2012

@pupidu jsem u ozp.. A každy rok protlačí na něco jiného.. Kdybych nebyl těhotná tak je 500... Na každého člena rodiny.. Ňo uviďime jak to vybeham...

ivapo
30. říj 2012

@pupidu jsem u ozp.. A každy rok proplácí na něco jiného.. Kdybych nebyl těhotná tak je 500... Na každého člena rodiny.. Ňo uviďime jak to vybeham...

janulkaa23
30. říj 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@jankaknm tak jak si dopadla??? 🙂

petris82
30. říj 2012

Ahoj holky, nevim jestli si na me nektera vzpominate...pred 3mi mesici jsem tu chvilku s vama byla po nepovedenem ivf a uz mam za sebou druhe- tentokrat s jinym protokolem a dnes jsem byla na utz a prdola ma 3.2mm a zacina tlouct srdicko! Tak jsem se chtela podelit i s vama 😉
Jinak gratuluji vsem tehulkam a preju moc stesti vsem cekatelkam😉 !!

jankaknm
30. říj 2012

@janulkaa23 ahoj, tak doktor ma dovolenku, urobila som si doma dva testy potom ale uz nie z ranneho, tak bol iba duch na teste, aj to az po 20 minutach. Ale idem zajtra do centra na krv. Nevzdavam to este. Prepac necitala som o tebe uz dlhsie, ty si ako na tom?

adriene
30. říj 2012

@petris82 moc gratuluji k pozitivnimu krasnemu vysledku 🙂

danny38
30. říj 2012

@mmirunda @winterska Já platila myslím 500,- , on to má asi každý doktor jinak a můj dr. říkal, že se to zatím stále bere jako nadstandard, tahle metoda NT screeningu.

malinka_02
30. říj 2012

@zelvik Teodor je taky pekny ale k tomu Tobiasovi uz blby, ja mam brazrance Simona a Stepana a cely zivot se to vsem pletlo..

malinka_02
30. říj 2012

@petris82 gratuluju a to si byla na na ivf zas nebo ne ketu?
@evikj33 dekuju moc..jen uz ztracim sy vis..i vztah nam to pos..a..

evikj33
30. říj 2012

@malinka_02 To věřím mně se taky loni celej rok vše sr...a začátek letoška nedopad lépe,tak už jsem měla všeho plné zubi a byla jsem depresivní a protivná,navíc nedopadlo 1IVF a manža řek že jen jedno a konec tak to bylo ještě horší navíc změny v práci k horšímu,mín peněz...Trochu se to spravilo jak došlo jaro a manža navrh další pokus,ale bylo to jiné v tom že už jsme syna měli.Myslím na tebe je to opravdu nápor na tělo hlavu i vztah.Věřím že už si zasloužíš být taky těhu po tom všem a moc ti to přeju 😉

evikj33
30. říj 2012

@petris82 Moc gratuluju 🙂

adriene
30. říj 2012
adriene
30. říj 2012

A zde neco o tom, kdo vubec muze provadet NT screening a jak je to s uhradou:
http://www.lekari-online.cz/gynekologie-a-porod...

pentagras
30. říj 2012

@evikj33
@malinka_02
jo holky o tom bych mohla povídat, letošní rok se mi od začátku vše sere, doufám ýe ten konec bude příjemnější a zadaří se, jednou se to musí zlomit

mmirunda
30. říj 2012

Tak a teď jsem z toho screningu zase vedle. Na jednom odkazu od @adriene jsem četla, že krev se bere mezi 9-11 týdnem, ale mě ji budou brát až přímo tam jak jdu na screening toho 20.11. a to už bude 12+3tt ( tedy 13.týden ☹ ) Tak tomu zase nerozumím ☹

pawlla
30. říj 2012

@mmirunda krev se bere nejcasteji okolo 10tt ale nekde ji berou az do 13 ttja jsem byla na odberu krve tak v pondeli a to jsem byla 12+5tt a dr rikala ze je to v pohode

pentagras
30. říj 2012

@mmirunda mě to tenkrát brala nějak taky dřív na krev než byl screening, ale oni ví co dělají, neboj

mmirunda
30. říj 2012

@pawlla
@pentagras Tak snad jo, to by mi přece sestra řekla, že mám přijít na krev dřív 😖 tak jim budu věřit 😉

pentagras
30. říj 2012

@mmirunda no jen co si pamatuji, tak tam mají nějaké rozmezí, já teda byla dřív na krvi, ale už si přesně nepamatuji myslím o dva týdny než byl utz, ale jak říkám je tam rozmezí a neboj, to by ti řekli

pentagras
30. říj 2012

@mmirunda nebo tam zkus zavolat, za to nic nedáš

adriene
30. říj 2012

@mmirunda Ja byla na screeningu v Podoli, krev mi brali v 10+3 tt a UZ byl v 12+5 cca. Ale je pravda, ze vsude to delaji ruzne. Kamoska byla na NT u Apolinare a tez ji to delali najednou... krev i UZ az kolem 13. tt. Tak nevim.

pentagras
30. říj 2012

@mmirunda já teda zase mám dost z toho jak mi je blbě po těch hormonech, uplně ko, návaly, pot sudenej, zimnice chvílema

pawlla
30. říj 2012

@mmirunda jasne oni vedi co delaji na kazdem pracovisti maji zavedenej jinej program nekde to delaj najednou a nekde nejdriv krev a pak utz

mmirunda
30. říj 2012

Tak jste mě uklidnily kočky, nebudu se s tím stresovat a řešit to 😉

pawlla
30. říj 2012

@mmirunda jasne neres to a tes se ze krasne uvidis miminko , ja mam taky strach ale asnazim se na to nemyslet a neresit to navic ja si vubec nedokazu oredstavit co bych delala kdybych musela nedejboze na preruseni kdyby mi inku neco bylo taky mam strach z plodovky zatim se to snazim vytesnit