1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

strapula
22. črc 2012

baby moje ja uz si picham injekcie ako zdravotna sestra🙂) co sa vsetko clovek musi teda naucit....zajtra mam prvy UTZ pocas stimulacie,som zvedava co nam povedia....vsetky vas pozdavujem a drzim palce!!!!

pawlla
22. črc 2012

@strapula nooo vidis rikali jsme ti ze se to pekne naucis 🙂 tak to pak pisni info jsem zvedava 😉

fionna
22. črc 2012

@strapula Tak to jsi dobrá....Já z toho mám tak trochu strach, až na to dojde 😀 .Přeji, ať máš hojnou úrodu nebo alespoň dva silné hrdiny, co se budou držet do porodu 😉

mmirunda
22. črc 2012

@mishka1234 Ahojky taky těbtady vítám.
Hele když chceš někomu odpovědět, tak pod jeho zprávou klikni na "odpověz" abys ten nick nemusela vypisovat 😉

mmirunda
22. črc 2012

Jinak přeji krásné dorbé ráno, jsem znavena, ty noční akce mi dávají pěkně zabrat, ještě bych spala, ale už mi to nejde, a tak to zalomím ještě odpoledne 😀

malinka_02
22. črc 2012

@herbie to je jasný, nikdo to nepochopí..
@saraha2 mě všechny kamarádky otěhotněli na orvní šup, jedna kamarádka mi ted řekla jestli to nechceme odložit a jet s nima na dovču, prostě nikdo nepochopí co prožíváme. A přesně kvuli těmhle kecum sme se rizhodli že to nebudeme moc nikde už říkat. Protože nějaký takovýhle chytrák pak bude doma říkat tyhle kecy jeho dítko to zaslechne a pak budou to naše šikanovat že je ze zkumavky, tak sem to přestalki říkat. Budem se asi tvářit že to byl přirozeně když to vyjde. Nechcem aby si to miminko pak ještě odnášelo. Ale lepší se fakt na takové lidi vykašlat..
@tulipanek82 tak to je skvělý, tak jen tak dál!

malinka_02
22. črc 2012

Holky mám dotaz.. večer sem píchala poslední injekci před OPU tu ovitrelle nebo jak se to jmenuje a ted mě strašně bolí vaječníky jak kdyby měli prasknout, přitom folíku mám málo. Měli ste to taky? Zítra se hrozně bojím toho odběru když nebudu v narkoze ale jen v té analgosedaci ☹ ☹

petruska83
22. črc 2012

@saraha2 Moc držím palečky, ať se tentokrát hezky chytnou a napustí...

danny38
22. črc 2012

@mishka1234 Ahojky taky tě vítám 🙂 Držím moc pěsti, ať máte dárce co nejdříve a vše se povede 😉

pawlla
22. črc 2012

@malinka_02 normalne si anestezii vynut rekni ze ji chces memech se premluvit oni jsou povinni ti ji dat vubec se jich neboj ty to prece platis

zuzij
22. črc 2012

@malinka_02 měla jsem to taky tak. Bolest vaječníků mě přešla až 3.den od OPU. Drž se za pár dní budeš mít bublinky v bříšku 😉

mishka1234
22. črc 2012

Ahojky a dobré ránko 😀
děkuji všem za přivítání...

radina
22. črc 2012

@malinka_02 Ja som to presne z takychto dovodov nikomu nehovorila, resp. z mojho okolia to vie iba minimum kamosiek, ktorym plne doverujem .... ak sa to podari, tak to zvalime na nahodu, alebo len poviem, ze som brala nejake hormony na ovulku. Ludia strasne klebetia, najma zenske v praci 🙂

malinka_02
22. črc 2012

@pawlla právě někdo říká že je to bez narkozy lepší že je to pro tělo lepší..
@zuzij jako že tě to bolelo už před OPU? A měla si taky analgosedaci?
@radina právě.. hlavně kvuli miminku..

zuzij
22. črc 2012

@malinka_02 měla jsem to spíše až od OPU. Předtím spíš jen takový pocit tlaku na obou stranách

malinka_02
22. črc 2012

@zuzij npo já právě v noci měla fakt bolesti velký ale OPU je až zítra..

martina_81
22. črc 2012

@verry @saraha2 jak to teď všechno dočítám,tak to snad vypadá,že svačinky při transféru a OPU dávají jen v Sanusu,ne? Já teda dostanu pokaždý,co tam ležím. 😀
@saraha2 jak ti je,odpočíváš? 😉
@pawlla vy jste se nakonec rozhodli pro KET? to je super,aspoň nemusíš zbytečně znova absolvovat celou stimulku. 😉

rory_g
autor
22. črc 2012

@martina_81 já dostala v Gennetu při OPU také svačinku, croissant a čajík 😀

pawlla
22. črc 2012

@malinka_02 tak jestli se na to citis tak to jo ale jestli bys to nezvladla tak si o to rekni jinak drzim palecky 🙂

pawlla
22. črc 2012

@martina_81 nonerozhodli jen dr nam premluvil ze to udelame skoro bez leku a ze mam peknou sliznici i po te revizi nevim nebyla jsem z toho nadsena mame jen 3 mrazacky blastocysty a mam strach ze se nejak spatne rozmrazi nebo tak .... Ale premyslela jsem o tom a brecela jak ..... Anakonec jsem rada ze nebudu muset na OPU nebudu brat horu leku snad tam to prave miminko je v mrazacku

malinka_02
22. črc 2012

@rory_g
@martina_81 to sem teda zvědavá jestli dostanu svačinku 😨
@pawlla no právě nevím, na jednu stranu strach a na druhou lepší nebýt zblblá po narkoze, minule sem si pak ještě po 3 dnech nemohla vybavit nějaká slova 😀 Určitě lepší ted do sebe nervat hormony a absolvovat to znovu a přitom platit za mražáčky..

pawlla
22. črc 2012

@malinka_02 no uz se moc tesim doufam snehulacci jsou ok

martina_81
22. črc 2012

@pawlla já bych byla taky pro mrazáčky než znova na stimulku. 😒 Rozmrazí se v poho,neboj. 😉
@malinka_02 kdy máš jít na OPU, zítra? 🙂

pawlla
22. črc 2012

@martina_81 noo uvidime v patek tam jdu tak uz budu vedet presne co a kdy pac dostanu rozpis

martina_81
22. črc 2012

@pawlla no vidíš,rozjede se to a konečně se bude něco dít. 😉

pawlla
22. črc 2012

@martina_81 presne tak protoze to cekani je nejhorsi

verry
22. črc 2012

@martina_81 jojo Sanus jede! 😵

saraha2
22. črc 2012

@malinka_02 přesně tak toho se taky bojím,aby se pak neposmívali,že je uměle atd...
@pawlla z tebe mám obrovskou radost-jak píšeš,že už se těšíš na Ket a že se těšíš na bojovníčci,kteří na tebe čekají v mražáčku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

saraha2
22. črc 2012

@petruska83 moc děkuji!!!snad,snad..ale i když to moc chci,tak se bojím aspoň jen doufat..však víš.....

saraha2
22. črc 2012

@malinka_02 tak na zítra přeji hodně vajíček!!!!!!!