1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

evikj33
28. kvě 2012

@cuddle Málem jsem na tebe zapoměla,ale taky moooc držím pěsti. 😉

danny38
28. kvě 2012

Ahoj holky, zdravím vás 🙂
Chtěla bych se zeptat, zda se můžu přidat do vaší diskuze, právě procházím 1.IVF 🙂

mmirunda
28. kvě 2012

@danny38 Ahojky

mmirunda
28. kvě 2012

Taky držím dneska všem palečky, ať se mimískové potvrdí, ať jsou UTZ v pořádku a všechny zákroky proběhnou v tom nejlepším pořádku

kiwisek
28. kvě 2012

@verry @kacaul @saraha2 @marmina přeji jen samé pozitivní zprávy!! 😉

rory_g
autor
28. kvě 2012

Ahoj holky, vy jste toho teda naplkaly 😀
Vítám @danny38 ať se Ti tu líbí a najdeš tu správnou podporu 🙂
@saraha2 @marmina @kacaul @verry @cuddle a taky @winterska a @evikj33 holky, moc na vás myslím, ať krev, kontroly, konzultace, operace a testy dopadnou dobře!

danny38
28. kvě 2012

@rory_g Děkuji za přivítání 🙂 Chtěla bych se zeptat, kdy je nejlepší testovat, ET byl 24.5. 1 blastocysta 5 dní kultivace ... přemýšlela jsem, že by se snad něco mohlo ukázat příští týden v pondělí, ne? 🙂

rory_g
autor
28. kvě 2012

@danny38 no nejlepší je vydržet na krev 😀 Ale jinak někdo má třeba 6, 7. den od ET ducha...myslím, že v to pondělí bys měla mít jasno 😉

kcvrcekz
28. kvě 2012

Ahojky holky všem co jdou na kontroly atd přeji mooooc štěstíčka🙂

danny38
28. kvě 2012

@rory_g No právě, vydržet to je pomalu nadlidský výkon 😀 Má na to vliv i injekce s vysokým obsahem HCG píchaná 36 hodin před OPU? Měla jsem Ovitrelle. Nevím jak může dlouho trvat, než je z těla pryč 🙂 Píchala jsem si jí před 12-ti dny 🙂

sheronka
28. kvě 2012

Ahojte kočky. Chcela by som vás poprosiť o vaše skúsenosti. Som práve v stimulačnej fáze na prvé IVF. Mám za sebou 8.injekcií Dipherelinu. Problém je trošku v tom, že mi mešká mrcha 5 dní. Mali ste aj vy podobný problém?

kiwisek
28. kvě 2012

@sheronka ahojky, to máš asi dlhý protokol, však? v tom ti žiaľ neporadím, ja som mala krátky ( stimulka začala v 2 DC)

kiwisek
28. kvě 2012

@danny38 ahojky, jasně, vítej 😉 a v jaké si fázy? už si pícháš injekce?

danny38
28. kvě 2012

@kiwisek Ahojky, já už jsem po ET a čekám až budu moct testovat 🙂 ET bylo 24.5. a přenášeli mi 1 blastocystu 5.den kultivace 🙂

kiwisek
28. kvě 2012

@danny38 tak to moc držím palce, ať se embryjko hezky zabydlí 😉 kolik si měla vajíček, máte i nějaké mrazáčky? a v čem byl u vás problém, jestli se můžu ptát...

evikj33
28. kvě 2012

@rory_g Ahoj tak ja na testu opět //a jsou pořád hezčí,špinění prozatím ustalo 🙂 @danny Vitám nové tváře.Já byla na ET 19.5. máme vloženy 2blastičky, test jsem dělala poprvé 5den po ET,abych věděla zda už je Pregnyl 5000j(ovitrelle) fuč.Našla jsem ducha,tak jsem to zkoušela dál zda zmizí nebo naopak.Dnes jsem 9den po ET a už mám pěknou čárku v limitu na 10 mamatestu.Na krev jdu 30.5. Přeju hodně štěstí.

rory_g
autor
28. kvě 2012

@danny38 to už bys v těle neměla mít HCG...klidně třeba za 2 dny bych si na Tvém místě udělala test 😉
@evikj33 to jsou super zprávy, jupííí, gratuluji už o něco hlasitěji 😀
@sheronka ahoj a vítej u nás...s dlouhým protokolem má zkušenost @saraha2 a myslím i @rox, tak uvidíš. Podle mě ty injekce mají vliv na MS, neříkali Ti dr, jestli máš pokračovat, dokud MS nedorazí? Zkus jim napsat nebo zavolat, ať máš jistotu 😉

zana21
28. kvě 2012

@saraha2 Ať dopadne dobře operace a silikon všechno perfektně zacelí 🙂 @marmina dobré zprávy z UTZ @kacaul @verry chceme slyšet jen hodnoty HCG 🙂 @evikj33 Chceme fotečku a gratulace veliká 🙂
@rory_g Už je to za dveřma 🙂

evikj33
28. kvě 2012

@zana21 Děkuju a s fotečkou to bude oříšek,já jsem na to analfabet,budu muset poprosit manžu jak dojede.Tak snad bude ochotny. 🙂

radina
28. kvě 2012

@winterska Ahoj, no ked som dnes videla tie injekcie, tak mi az zle zostalo, mam ich plnu kabelku hehe
ako narkomanka 😎

rory_g
autor
28. kvě 2012

@zana21 konečně!!! Mám připraveny dotazy na KP vs DP, kvalita vajíček, když KP tak jestli pokračovat v Menopuru, jestli jde stimulka rozdělit na ráno a večer, možnost IVM, načasování Pregnylu a OPU, jak se Prednisonem...a nevím, jestli si na vše vzpomenu, nebo si napsat tahák 😅 😕 😀 chudák dr 😀

sheronka
28. kvě 2012

@rory_g Ahoj. Ďakujem za odpoveď. S dr som sa dohodla, že ak nedojde mrcha tak 1.6. idem na kontrolu do centra.

zana21
28. kvě 2012

@rory_g ty jo, to je dotazů. No, doufám, že se pak s odpovědma pochlubíš 🙂 Tahák bude dobrý, to se bude dr divit co to vytahuješ 🙂 A co je to IVM? To je mi vážně nic neříká...
@evikj33 Udělej smutný oči a určitě ti pomůže sem fotečku dát 🙂

evikj33
28. kvě 2012

@rory_g Jen se neboj a pořádně se ptej,dr.zemně taky někdy roste,ale minule se smál a říka je znát že to nepodcenujete a máte nastudováno 😀což je v pořádku.Jsou to taky naše peníze no né,tak jen do nich 🙂 Hlavní je aby to tentokrát dobře dopadlo 😉

rory_g
autor
28. kvě 2012

@zana21 napsala jsem si to na papíry z CARu, hihi, to bude koukat 😀 Určitě napíšu, co jsem se dozvěděla, doufám, že nebudu zklamaná. IVM je IVF bez stimulky: http://www.gennet.cz/ivm.html myslím, že pro mě to nepůjde, jsem silnější...ale za zeptání nic nedám 😝

rory_g
autor
28. kvě 2012

@evikj33 no právě...a Tvoje úroda po zvýšení Menopuru mě zase nahlodala, původně jsem si myslela, že bych šla do Puregonu, ale teď nevím...budu věřit dr. MM jí chce oznámit, že toto je náš poslední pokus a do dalšího že nepůjdeme 😔 takže potřebuji vážně všechno co nej...

danny38
28. kvě 2012

@kiwisek Měla jsem 20 vajíček, z toho se jich oplodnilo 8 bez metody ICSI a nakonec k ET byli připraveni 2, jedna krásná velká blastocysta a jedna taková menší pomalejší, dohodli jsme se nakonec, že mi přenesou jen tu jednu pěknou, mrazáčky žádné nemáme 🙂 U nás je problém pouze ve mně, jelikož jsem měla 2x mimoděložní těhotenství a přišla jsem o oba vejcovody.

@rory_g Uvidím jak dlouho to vydržím 😀

@evikj33 Děkuji za přivítání a zároveň moc gratuluji ke // 🙂 Přemýšlím, jestli to zítra netestnu zda se tam objeví ještě duch z Ovitrelle a pak třeba až za další dva dny, to čekání je děsný 😀

evikj33
28. kvě 2012

@danny38 Jj o čekání mně nemusíš nic říkat.Mi máme taky jednu Blastu A a ta druha byla trochu slabší,ale dali jsme obě at ji není smutno 🙂 Na mražení nám taky nic nezustalo.

petulda007
28. kvě 2012

Ahoj, můžu se přidat? jsem 8.den po ET (2 morulky), nejistota jestli to vyšlo je hrozná...

danny38
28. kvě 2012

@evikj33 Já jsem stejně rozhodnutá, že když by to teď nevyšlo, tak našetříme a půjdeme do toho znovu 🙂
Přece jen, už nějaké znalosti o tom člověk má a i doktor mi říkal, že kdyby se to nepovedlo, tak že vyzkoušíme zase nějakou jinou stimulku 🙂