1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martina_81
27. únor 2013

@lukha80 tak to je zajímavý, zas jsem o něco chytřejší. 😉 a je fajn, že to nic nestojí.
@mavo to je jedno. 😉 Díky za snahu. a jak jsi dopadla Ty?

janulkaa23
27. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Držím na pátek pěstičky 🙂

mavo
27. únor 2013

@martina_81 domluvili jsme se, že zkusíme ještě v březnu IUI, protože měl kupodivu na IVF manžel lepší spermiogram než na IUI 🙂 tak to ještě prubneme, za to nic nedáme... a v dubnu kdyžtak IVF znova, ale tentokrát s dlouhým protokolem, ne s krátkým... tak uvidíme, třeba to k něčemu bude.

martina_81
27. únor 2013

@janulkaa23 děkuji, Jani, snad to bude ok. 😉
@mavo to mě mrzí, že to nevyšlo. 😒 Tak snad budeš mít při IUI víc štěstí. 😉

hope222
27. únor 2013

ahojte , rada by som sa spytala, ci niekto mate skusenosti s IVF a hyperfunkciou stitnej zlazy . Resp. ,aby som to uviedla na spravnu mieru ,na stitnu zlazu sa liecim uz dlhsie ,avsak po neuspesnom IVF sa mi vysledky opat rapidne zhorsili , TSH okolo 13,4 a tak sa chcem spytat, ci mi to zhorsenie mohla zapricinit ta davka hormonoc, co clovek uziva pocas pripravy na IVF. Otazka len : mala ste to niektora z Vas ?

janulkaa23
27. únor 2013
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@martina_81 Určitě bude vše ok 🙂

malinka_02
27. únor 2013

@martina_81 jí se taky těším 😉 ale když je ti takhle tak to je dobré znamení 😉
Já vubec nevím co mám dělat.. Zítra jdeme do caru na konzultaci. Končím cyklus tak bych mohla rovnou začít stimulovat. Teda chci si nechat udělat cytologii ale to bude asi hned ne u nich? ALe 11.3. jsem objednaná na imunologii k té Malíčkové. Jenže moc příjemná nebyla a nemám to doporučení.. A přemýšlela sem jestli to není blbost když mám imunologii z listopadu sice odjinud ale hraniční jít hned k ní a jestli sme neměli jít na IVF a teprv pokud by to zas nevyšlo jít teprv k ní.
No a další špek. U nás v práci se ted propouští. Dnes 10 lidí padáka a ke konci března dalších 10. A to je nás už jen 80. Takže mám velkou šanci ho dostat.. A pokud bych dostala tak bych už nestihla IVF.. A byla bych v hájí..
Vubec nevím co mám dělat a zítra jdem do CARU.

malinka_02
27. únor 2013

@dadenka111 jak že si v tom? Dělala si test?

malinka_02
27. únor 2013

Jo a volala sem si do trombocentra a řekli mi že tu mutaci MTHFG nemám řešit ani v rámci IVF ..

saraha2
28. únor 2013

@dadenka111 já taky tak špinila..ale špinila,ne krev....drž se a posílám těhu bacílky!!tfuj,tfuj,tfu!!!!!!

pistalinda35
28. únor 2013

Tak mě čeká zhruba od druhé poloviny března stimulace a začátkem března snad (pokud to vyjde) první ET 🙂 Já se těším a bojím zároveň.... 🙂 Prý mi hrozí OHSS, tak mi dali menší dávku Gonalu. + Léky na podporu sliznice a snížení imunity.... Pořád musím vidět ten výsledek, jinak by se z toho člověk zbláznil ☹

pechlinka
28. únor 2013

Ahojte baby...od kedy mam vlastne ratat ze bola u mna ovulacia pri IVF?....bolo to ked mi vyberali vajicka?

martina_81
28. únor 2013

@pechlinka a proč Tě tak zajímá, kdy u Tebe byla ovulace? 😉
@pistalinda35 a podle čeho myslí, že ti hrozí OHSS?
@malinka_02 A to jdeš zase do Podolí? 😒 S tou imunologií Ti moc neporadím a s tou prací je to teda hodně blbý. 😖 Jak to, že začli tak propouštět? ☹

malinka_02
28. únor 2013

Jak sem rikala beru ze prvni pokus zkusebni tak doufam ze ted to uz zkusebni nebude a posnazi se. Cetla sem i diakuse jine a u Apolinare kam sem chtela ted psali holky ze se tam dlouho nikomu nedari.. Tak si asi clovek nevybere..

wannabemama
28. únor 2013

@malinka_02 Vyskúšaj Gest 🙂

malinka_02
28. únor 2013

@martina_81 no krize..bylo nas 120, ted 90 a protoze se nemuze propustit vic nez 10% mesicne tak jde ted 9 a v breznu zas a dal nikdo nevi..

pistalinda35
28. únor 2013

@martina_81 prý kvůli hodnotě nějakého Mullerového hormonu, AMH či co 🙂

martina_81
28. únor 2013

@pistalinda35 aha, tak tomu stejně nerozumím. 😉 Tak hlavně, když o tom vědí a pohlídají si Tě. 🙂
@malinka_02 no, tak to teda moc dobře nevypadá. 😒 Chtělo by to rychle otěhotnět, co? Zůstaneš teda v Podolí a budeš doufat, že to bude tentokrát lepší?

denulka85
28. únor 2013

@martina_81 ahoj tak hcg z 39,2 o dva dni je 125,2 je to dobre? 11.3 idem na ultrazvuk a v pondelok mi moj gyndos spravi este kontrolnu krv lebo je zvedavsi ako ja

martina_81
28. únor 2013

@denulka85 no to je supeeeer!!!! 😉 😉 Znamená to, že hcg stoupá a to je moooc dobře, je to na dobré cestě. 🙂 🙂 🙂 Teda já mám z Tebe takovou radost. 😀 😀

denulka85
28. únor 2013

@martina_81 dakujem tak teraz len dufam ze sa to bude dalej stupnovat ....

martina_81
28. únor 2013

@denulka85 určitě jo, jsem zvědavá na tu pondělní hodnotu. 😉 Měl by Ti teď zesílit i test, kdyby sis ještě dělala.

isabellaa
28. únor 2013

Ahojte baby, ako sa pocita PK? Predlzena kultivacia byva na 5 dni, ale od ktoreho dna sa to rata? Ak pojdem na OPU v nedelu, tak vklad stvrtok, alebo az piatok? Vdaka

melisska
28. únor 2013

@isabellaa az v piatok 🙂

sandra077
28. únor 2013

cafte baby chcem sa opytat ked ste stimulovali krakty protokol tak ci ste mali z tych hormonalnych injekcii dake vedlajsie ucinky? pocula som jedna baba ze mala napr kila navyse z toho... 😖

denulka85
28. únor 2013

@sandra077 to mas jedno ja som trocha dala hore ale pre babo vsetko no nie? 😀 😀 😀 😀 😀

denulka85
28. únor 2013

@martina_81 ja uz testom neverim spravila som si utorok a skoro nic tam nebolo len ta slaba ciara aj to je pravda ze to bol iny druh.... radcej pockam uz je to na dobrej ceste ak sa to teraz zvysilo o 3X 😎

martina_81
28. únor 2013

@denulka85 tj, počkej do pondělka, jak to vyskočí. 😉 Mě zas chytly křeče do podbřišku, tak si užívám. 😖
@sandra077 při stimulce jsem měla jen vyvalenej pupek po těch hormonech, ale přibrala jsem až při transférech, z prednisonu a estrofemu. 😒 Zhruba 5 kilo.

martina_81
28. únor 2013

@ramdy ahooj, tak jak to vypadá? Jsem napnutá jak kšandy. 😀 😀

pechlinka
28. únor 2013

@martina_81 Ahoj ja neviem...chcem vediet...v kolkatom som tyzdni....ako sa to vlastne pocita pri umelom otehotneni ?